460 zł za konto w BNP Paribas

Witam.W BNP Paribas nie można narzekać na brak promocji. Skończyła się jedna akcja, a w kilka dni po niej, a właściwie dzisiaj pojawiła się kolejna akcja o nazwie Alle kody dzięki której można otrzymać łącznie 460 zł za konto w BNP Paribas. Przy czym 2 e-kody na Allegro o łącznej wartości 40 zł otrzymuje się za samo otwarcie konta a dodatkowe 420 zł za aktywność na koncie i logowanie się do aplikacji mobilnej. Nowa promocja BNP trwa do 01.10.2023 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk dostępnych wniosków o otwarcie konta w ramach promocji.

Standardowo z nowej edycji promocji BNP Paribas mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Co jakiś czas można trafić na dodatkową akcję – na początku roku otrzymałem tak 150 zł do Biedronki a ostatnio 2 bilety do kina.

480 zł  za konto w BNP Paribas w akcji Słoneczna promocja – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 01.10.2023 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 08.10.2023 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, Aplikacji Mobilnej lub za pośrednictwem kuriera.
 • Także najpóźniej do 08.10.2023 r. – aktywacja karty debetowej.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 26.11.2023 r. po otrzymaniu wiadomości o otrzymaniu premii zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie numeru konta bankowego do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 460 zł za konto w BNP Paribas>>>

460 zł za konto w BNP Paribas

Nagrody w promocji Alle kody:

Pierwsza Nagroda – 2 e-kody na Allegro po 20 zł za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji i aktywacja karty.
Druga Nagroda – przelew na konto w wysokości 210 zł za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu październiku 2023 r.:
  • Wykonanie co najmniej 1 przelewu na kwotę co najmniej 400 zł.
  • Wykonanie transakcji BLIK na łączną kwotę co najmniej 200 zł (liczą się przelewy na telefon).
  • Zalogowanie się do aplikacji mobilnej GOmobile co najmniej 3 raz w trzech różnych dniach.
Trzecia Nagroda – przelew w wysokości 210 zł na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
 • W miesiącu listopadzie 2023 r.:
  • Wykonanie co najmniej 1 przelewu na kwotę co najmniej 400 zł.
  • Wykonanie transakcji BLIK na łączną kwotę co najmniej 200 zł (liczą się przelewy na telefon).
  • Zalogowanie się do aplikacji mobilnej GOmobile co najmniej 3 raz w trzech różnych dniach.

Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana do 25 października, później 20 listopada i 22 grudnia. Aby odebrać premię gotówkową w postaci przelewów na konto należy do 26 listopada zalogować się na stronie promocji z otrzymanego odnośnika i uzupełnić dane do wypłaty premii. Wiadomości będą wysyłane z adresu allekody@promocja.bnpparibas.pl. Można już teraz dodać ten adres do skrzynki e-mail aby nie wpadło do SPAM-u. Dwa e-kody na Allegro każdy o wartości 20 zł zostaną na numer telefonu do końca października. Nagrody – premie w postaci przelewów na konto – będą wypłacane do końca miesiąca, w którym otrzymaliśmy informacje o ich przyznaniu.


Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj kosztuje 7 zł, 2 zł lub 0 zł miesięcznie. Po wykonaniu 3 transakcji opłata jest zmniejszana do 2 zł. W promocji do końca roku w ramach promocji po zalogowaniu się co miesiąc do bankowości elektronicznej opłata zejdzie do 0 zł. Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią 460 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

460 zł za konto w BNP Paribas


Regulamin promocji Alle kody.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.