450 zł za konto w BNP Paribas oraz konkurs z nagrodami

Witam. BNP Paribas nie był by sobą gdyby nie ogłosił kolejnej promocji konta osobistego. W ostatnich dniach wystartowała akcja Grillowa fiesta dzięki której można otrzymać po spełnieniu prostych warunków premię 450 zł za konto w BNP Paribas. Warunki promocji naprawdę są dosyć łagodne, premia w gotówce, a tym razem został ogłoszony dodatkowy konkurs, w którym można otrzymać dodatkową nagrodę w postaci grilla elektrycznego o wartości 540 zł. Nowa promocja trwa dosyć długo, bo aż do 18 czerwca 2023 r. lub do wyczerpania puli 2.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Standardowo z nowej edycji promocji BNP Paribas mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji.

450 zł  za konto w BNP Paribas w akcji Grillowa fiesta – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 18.06.2023 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 30.06.2023 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, Aplikacji Mobilnej lub za pośrednictwem kuriera.
 • Także najpóźniej do 30.06.2023 r. – aktywacja karty debetowej.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 26.07.2023 r. uzupełnienie na stronie promocji numer do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 450 zł za konto w BNP Paribas>>>

450 zł za konto w BNP Paribas oraz konkurs z nagrodami

Nagrody w promocji Grillowa fiesta:

Pierwsza Nagroda – 50 zł w gotówce na konto za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji i aktywacja karty.
Druga Nagroda – 200 zł w gotówce na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu lipcu 2023:
  • Zalogowanie się do aplikacji mobilnej co najmniej 2 razy w dwóch różnych dniach.
  • Wykonanie co najmniej 2 transakcji BLIK.
  • Wykonanie co najmniej 5 przelewów, po co najmniej 50 zł każdy.
Trzecia Nagroda – 200 zł w gotówce na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
 • W miesiącu sierpniu 2023:
  • Zalogowanie się do aplikacji mobilnej co najmniej 2 razy w dwóch różnych dniach.
  • Wykonanie co najmniej 2 transakcji BLIK.
  • Wykonanie co najmniej 5 przelewów, po co najmniej 50 zł każdy.

Standardowo już samo otwarcie konta jest premiowane kwotą 50 zł. Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana do 21.07.2023 r., następne do 25.08 i 26.09. Należy do 26.07.2023 r. zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane do wypłaty premii. Wiadomości będą wysyłane z adresu grillowafiesta@promocja.bnpparibas.pl. Można już teraz dodać ten adres do skrzynki e-mail aby nie wpadło do SPAM-u. Nagrody – premie w gotówce – będą wypłacane do końca miesiąca.


Dodatkowo w ramach promocji można wziąć udział w konkursie Grillowy Bank Zdjęć. Należy otworzyć konto w promocji do 18.06.2023 r. oraz przesłać za pomocą formularza rejestracyjnego zdjęcie lub kolaż zdjęć Moja ulubiona potrawa z grilla. Nagrody to 20 sztuk grillów elektrycznych Steba RC 78 o wartości 540 zł oraz 100 nagród pocieszenia w postaci zestawów do grillowania DSTrade 5 o wartości 100 zł. Szczęśliwy zwycięzcy zostaną powiadomieni na adres e-mail do 11.08.2023 r. Należy do 18.08.2023 r. zalogować się na stronie promocji i uzupełnić adres do wysyłki nagród. Podarek od tych nagród bierze na siebie BNP Paribas.

450 zł za konto w BNP Paribas oraz konkurs z nagrodami


Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj kosztuje 7 zł, 2 zł lub 0 zł miesięcznie. Po wykonaniu 3 transakcji opłata jest zmniejszana do 2 zł. W promocji do końca roku w ramach promocji po zalogowaniu się co miesiąc do bankowości elektronicznej opłata zejdzie do 0 zł. Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią 450 zł za konto w BNP Paribas i udziałem w konkursie zapraszam tutaj:

450 zł za konto w BNP Paribas oraz konkurs z nagrodami


Regulamin promocji Grillowa Fiesta.

Regulamin konkursu Grillowy Bank Zdjęć.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.