200 zł za konto w Banku Pekao

Witam. Następnym bankiem, który prawie na stałe premiuje nowych i powracających klientów jest Bank Pekao. W zeszłym miesiącu została ogłoszona akcja Wakacyjna promocja z Bankiem Pekao S.A. dzięki które za spełnienie bardzo prostych warunków można otrzymać 200 zł za konto w Banku Pekao. Wystarczy wykonywać tylko transakcje bezgotówkowe i to nie na żadną dużą kwotę. Nowa promocja konta osobistego Banku Pekao trwa do 16.08.2023 r.

Do nowej akcji promocyjnej mogą przystąpić osoby, które w okresie od 01.01.2021 r. nie posiadały w Banku Pekao SA rachunku płatniczego i/lub lokaty terminowej. Dodatkowo nie można posiadać produktu kredytowego. Konto zakłada się za pośrednictwem strony internetowej lub poprzez aplikację mobilną PeoPay na tzw. selfie.

200 zł za konto w Banku Pekao – warunki promocji:
 • Do 16.08.2023 r. zawarcie umowy o Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z kartą debetową Visa oraz aplikacją mobilną PeoPay poprzez stronę internetową lub aplikację PeoPay na tzw. selfie. Nagroda 50 zł na konto.
 • W ciągu kolejnych 3 pełnych miesięcy, następujących po miesiącu otwarcia konta wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych lub aplikacją PeoPay (ale nie BLIK) . Nagroda 3 x 50 zł za każdy miesiąc spełniania warunków promocji.

<<<Strona promocji 200 zł za konto w Banku Pekao>>>

200 zł za konto w Banku Pekao

Za samo założenie konta otrzymuje się 50 zł na konto. Następnie wystarczy wykonywać 5 transakcji bezgotówkowych aby otrzymać kolejne 150 zł. Premie będą wpływać mniej więcej półtora miesiąca licząc od końca miesiąca spełnienia warunków ich otrzymania. Premie za aktywność tym razem wpłyną na koniec w łącznej kwocie. Same konto trzeba zakładać online (poprzez stronę internetową albo aplikację PeoPay) ale jeżeli coś pójdzie nie tak to nawet po wizycie w placówce Banku Pekao SA ten warunek będzie spełniony. Promocja nie łączy się z programem poleceń. Nie liczą się transakcje typu: internetowe przekazy pieniężne (kod MCC 4829), przekazy pieniężne w instytucjach finansowych i niefinansowych (6050 i 6051).


Dodatkowo oprocentowanie Bank Pekoa oferuję stawkę 7% do kwoty 200.000 zł na 6 miesięcy na Koncie Oszczędnościowym.


Dodatkowo można otrzymać rekordową premię 200 zł za konto dla dziecka (w wieku 0-17 lat) w ramach promocji Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – edycja XXVIII trwającej do 02.07.2023 r. Nasze dziecko nie powinno posiadać konta od 01.01.2021 r. w Banku Peako. Nasze dziecko nie powinno brać także udziału w podobnych takich akcjach poprzednio („Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”, „Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS” lub „Ekstra 50 zł dla nastolatka”). Konto dla dziecka otwiera posiadać konta osobistego w Banku Pekao jako przedstawiciel ustawowy. Premia wpływa na konto dziecka.

Aby otrzymać 200 zł należy:
 • Uczestnik w wieku poniżej 6 lat:
  • Zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla młodych do 02.07.2023 r.
  • Złożyć wszystkie wymagane oświadczenia.
  • Zapewnić saldo na otwartym koncie w wysokości co najmniej 200,01 zł na dzień 31.07.2023 r.
 • Uczestnik w wieku co najmniej 6 lat i poniżej 13 lat.
  • Zawrzeć umowę o wszystkie produkty wchodzące w skład Pakietu PeoPay KIDS do 02.07.2023 r.
  • Złożyć wszystkie wymagane oświadczenia.
  • Zalogować się do aplikacji PeoPay KIDS do 31.07.2023 r.
  • Wykonać co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe do 31.07.2023r.
 • Uczestnik w wieku co najmniej 13 lat.
  • Zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla młodych, kartę i aplikację PeoPay do 02.07.2023 r.
  • Złożyć wszystkie wymagane oświadczenia.
  • Zalogować się do aplikacji PeoPay KIDS do 31.07.2023 r.
  • Wykonać co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe do 31.07.2023r.

Nagroda zostanie wypłacona do 15.09.2023 r. na otwarte w promocji dla dziecka konto. Należy pamiętać, aby na te konta nie wpłacać sumy powyżej 5.000 zł, bo tyle możemy z nich wypłacić miesięcznie bez zgody sądu rodzinnego.


Konto osobiste w banku Pekoa SA należy za pomocą selfie i weryfikację przez stronę internetową czy mobilnie (np. po ściągnięciu i zainstalowaniu PeoPay). Jeżeli będziemy próbowali założyć konto całkowicie online i coś pójdzie nie tak (np. weryfikacja tożsamości) to możemy dokończyć proces w placówce i mimo to warunek też zostanie uznany za spełniony. Otwierane w ramach promocji Konto Przekorzystne staje się bezpłatne po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Wszystkich zainteresowanych premią 200 zł za konto w Banku Pekao zapraszam tutaj:

200 zł za konto w Banku Pekao


Konto Przekorzystne w Pekao SA to:
 • 0 zł za prowadzenie po zasileniu kwotą 500 zł.
 • 0 zł za obsługę karty po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (inaczej 4 zł) przy karcie Mastercard.
 • 0 zł za obsług karty po wykonaniu 4 transakcji bezgotówkowych (inaczej 9,99 zł) przy karcie Visa.
 • 20 gr za sms autoryzujący w bankowości internetowej ale 0 zł za autoryzację w aplikacji PeoPay.
 • Bezpłatne wypłaty w bankomatach sieci Banku Pekao SA.
 • 2 bezpłatne wypłaty w bankomatach obcych i wszystkie za granicą po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 2,3% minimum 5 zł) przy karcie Visa. Po zasileniu kwotą 5.000 zł wszystkie wypłaty są darmowe.

Regulamin promocji Wakacyjna promocja z Bankiem Pekao S.A.

Regulamin promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom– XXVIII edycja”.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.