500 zł za konto w BNP Paribas

Witam. Bank BNP Paribas po raz kolejny postanowił uatrakcyjnić swoją ofertę dla nowych klientów otwierających konto osobiste. Właśnie pojawiła się akcja Moja i Twoja okazja dzięki której można tym razem otrzymać aż 500 zł za konto w BNP Paribas. I to w gotówce na konto za spełnienie banalnie prostych warunków aktywności po otwarciu konta. Nowa, bardzo dobra promocja BNP Paribas trwa dosyć krótko, bo do 28.05.2023 r. lub do wyczerpania puli 2.000 sztuk promocyjnych wniosków.


Szczegóły akcji 300 zł za kartę kredytową w BNP Paribas tutaj.


Standardowo z nowej edycji promocji BNP Paribas mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji.

500 zł  za konto w BNP Paribas w akcji Moja i Twoja okazja – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 28.05.2023 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 09.06.2023 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, Aplikacji Mobilnej lub za pośrednictwem kuriera.
 • Także najpóźniej do 09.06.2023 r. – aktywacja karty debetowej.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 26.06.2023 r. zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie numeru konta bankowego do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 500 zł za konto w BNP Paribas>>>

500 zł za konto w BNP Paribas

Nagrody w promocji Moja i Twoja okazja:

Pierwsza Nagroda – 70 zł w gotówce na konto za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji i aktywacja karty.
Druga Nagroda – 215 zł w gotówce na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu czerwcu 2023 r.:
  • Zalogowanie się do aplikacji mobilnej 3-krotnie w 3 różnych dniach.
  • Otrzymanie 3 wpływów na konto w kwocie co najmniej 250 zł każdy.
Trzecia Nagroda – 215 zł w gotówce na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
 • W miesiącu lipcu 2023 r.:
  • Zalogowanie się do aplikacji mobilnej 3-krotnie w 3 różnych dniach.
  • Otrzymanie 3 wpływów na konto w kwocie co najmniej 250 zł każdy.

Standardowo już samo otwarcie konta jest premiowane kwotą 70 zł. Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana do 20 czerwca, później do 25 lipca i 25 sierpnia. Należy do 26 czerwca zalogować się na stronie promocji z otrzymanego odnośnika i uzupełnić dane do wypłaty premii. Wiadomości będą wysyłane z adresu mojaitwojaokazja@promocja.bnpparibas.pl. Można już teraz dodać ten adres do skrzynki e-mail aby nie wpadło do SPAM-u. Nagrody – premie w gotówce – będą wypłacane do końca miesiąca.


Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj kosztuje 7 zł, 2 zł lub 0 zł miesięcznie. Po wykonaniu 3 transakcji opłata jest zmniejszana do 2 zł. W promocji do końca roku w ramach promocji po zalogowaniu się co miesiąc do bankowości elektronicznej opłata zejdzie do 0 zł. Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią 500 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

500 zł za konto w BNP Paribas


Regulamin promocji Moja i Twoja okazja.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.