400 zł za konto w BNP Paribas

Witam. W drugim artykule w nowym na warsztat biorę opis nowej promocji konta osobistego w BNP Paribas pt. Dobry Start. W ramach nowej, dosyć długo trwającej akcji można otrzymać 400 zł za konto w BNP Paribas jak zwykle za spełnienie prosty warunków. Co ważne premie otrzymuje się w formie gotówkowej na konto osobiste. Nowa akcja promocyjna trwa do 13 marca lub do wyczerpania puli 9.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Standardowo z nowej edycji promocji BNP Paribas mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji.

400 zł  za konto w BNP Paribas w akcji Dobry Start – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 13.03.2023 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 31.03.2023 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, Aplikacji Mobilnej lub za pośrednictwem kuriera.
 • Także najpóźniej do 31.03.2023 r. – aktywacja karty debetowej.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 26-go następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków promocji uzupełnienie na stronie promocji numer do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 400 zł za konto w BNP Paribas>>>

400 zł za konto w BNP Paribas

Nagrody w promocji Dobry Start:

Pierwsza Nagroda – 70 zł w gotówce na konto za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji i aktywacja karty.
Druga Nagroda – 165 zł w gotówce na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu następnym po aktywacji karty:
  • Wykonanie co najmniej 3 transakcji BLIK.
  • Wykonanie przelewów na kwotę co najmniej 300 zł.
  • Otrzymanie wpływów na konto w kwocie co najmniej 700 zł.
Trzecia Nagroda – 165 zł w gotówce na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
 • W następnym miesiącu:
  • Wykonanie co najmniej 3 transakcji BLIK.
  • Wykonanie przelewów na kwotę co najmniej 300 zł.
  • Otrzymanie wpływów na konto w kwocie co najmniej 700 zł.

Standardowo już samo otwarcie konta jest premiowane kwotą 70 zł. Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana do 22-go dnia miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków otrzymania premii. Należy do 26-go dnia tego miesiąca zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane do wypłaty premii. Wiadomości będą wysyłane z adresu dobrystart@promocja.bnpparibas.pl. Można już teraz dodać ten adres do skrzynki e-mail aby nie wpadło do SPAM-u. Nagrody – premie w gotówce – będą wypłacane do końca miesiąca.


Dodatkowo dotychczasowi (a także nowi klienci jak zdążą) mogą otrzymać 3 bony po 50 zł do Biedronki (lub wcześnie można było otrzymać na zakupy w serwisie Allegro). Wystarczy posiadać kartę debetową, bankowość internetową i mobilną i zarejestrować się na stronie promocji do końca stycznia lub do wyczerpania puli 2.000 rejestracji. Następnie trzeba wykonać po 4 transakcje bezgotówkowe oraz zasilać konto kwotą minimum 1.200 zł przez 2 miesiące. Możliwe, że akcja będzie ponawiana. Warunki akcji są takie same.

Szczegóły akcji z bonami do 150 zł do Biedronki tutaj.


Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu trzech transakcji bezgotówkowych miesięcznie (ryzyko opłaty 5 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią 400 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

400 zł za konto w BNP Paribas


Regulamin promocji Dobry Start.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.