550 zł za konto w mBanku + 100 zł za konto dla dziecka

W mBanku trwa promocja w której można otrzymać do 350 zł za konto osobiste oraz dodatkowe 100 zł za konto dla dziecka. Szczegóły tutaj. W ostatnich dniach pojawiła się nowa akcja dzięki której można do powyższej premii dorzucić 200 zł na Allegro. Czyli łącznie można otrzymać 550 zł za konto w mBanku oraz 100 zł za konto dla dziecka. A warunki praktycznie się nie zmieniły i 200 zł na Allegro i Allegro Smart na miesiąc otrzymuje się niejako przy okazji. Główna promocja eKonto osobiste plus premia – edycja II trwa do 28.09.2022 r. a liczba nagród w postaci vouchera na 200 zł na Allegro ograniczona jest do 2.500 sztuk promocyjnych wniosków.

Promocje skierowane są do nowych klientów, nieposiadających w mBanku konta osobistego oraz oszczędnościowego od 01.01.2020 r. (o nr rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017). Posiadanie konta firmowego, karty kredytowej czy kredytu nie wyklucza z udziały w promocji.

Do 550 zł za konto  w mBanku – warunki promocji:
 • Złożenie wniosku o eKonto osobiste wraz z kartą debetową, najlepiej przez e-dowód poprzez specjalną stronę promocji.
 • Wyrażenie zgody na przystąpienie do programu mOkazje.
 • 100 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w miesiącu otwarcia eKonta lub w miesiącu następnym.
 • Dodatkowo 200 zł na Allegro i Allegro Smart na miesiąc za darmo za otrzymanie jednorazowego wpływu w wysokości 1.000 zł i wykonanie 8 transakcji bezgotówkowych w miesiącu otwarcia konta lub w następnym miesiącu – warunki tożsame z premią za szybki wpływ powyżej.
 • 50 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w drugim miesiącu od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w drugim pełnym miesiącu od otwarcia eKonta.
 • 50 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w trzecim miesiącu od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w trzecim pełnym miesiącu od otwarcia eKonta.
 • 150 zł za otwarcie eKonta na selfie lub poprzez e-dowód (i spełnieni warunków otrzymania pierwszej nagrody).
 • *Dodatkowe opcjonalne 100 zł za otwarcie eKonta Junior (dla dzieci do 13 roku życia) lub eKonta możliwości (dla dzieci pomiędzy 13 a 18 rokiem życia) do końca pierwszego miesiąca, następującego po otwarciu eKonta osobistego.

<<<Strona promocji 550 zł za konto w mBanku + 100 zł za konto dla dziecka>>>

550 zł za konto w mBanku + 100 zł za konto dla dziecka

Transakcje te nie mogą zostać anulowane do 15-tego końca miesiąca. Przelew z kolei powinien być nie z naszego konta w mBanku, a najlepiej spoza mBanku. Premię będą wpływać na otwarte eKonto do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków akcji. Premia za otwarcie eKonta na e-dowód i za konta dla dzieci wpłyną do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego. Do tego czasu w mOkazjach w systemie transakcyjnym będzie kod do wykorzystania na Allegro. Uwaga – wydanie szeroko reklamowanej w telewizji opaski do opłacenia dla eKonta Junior jest płatne 25 zł. Ale później już nie ma opłat za konto czy kartę.

Dodatkowo uczestnicy promocji mogą skorzystać z rachunku regularnego oszczędzanie Moje Cele, na którym otrzymują oprocentowanie 6% lub 6,50% do kwoty 20.000 zł od dnia otwarcia i przez kolejne 3 pełne miesiące od daty jego otwarcia. Procent jest wyższy gdy konto założymy przez selfie czy e-dowód. Stawka promocyjna obowiązuje jedynie, gdy suma wpływów na te eKonto jest wyższa o co najmniej 100 zł od wypływów. I to wszystko – premia jest dosyć wysoka. Można też założyć Lokatę na 6 miesięcy z oprocentowaniem 6,70%. Same eKonto osobiste w mBanku jest bezwarunkowo bezpłatne, nie ma też opłaty za kartę po wydaniu kwoty 350 zł w miesiącu. Wszystkich zainteresowanych premią 550 zł za konto w mBanku a może też 100 zł za konto dla dziecka zapraszam tutaj:

550 zł za konto w mBanku + 100 zł za konto dla dziecka


Regulamin Promocji eKonto osobiste plus premia – edycja IV.


eKonto osobiste to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku eKonta.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej po wydaniu 350 zł.
 • 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach krajowych kwot min. 100 zł.
 • 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł.

Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.