Ponad 500 zł za założenie konta w Santanderze

Witam. W dniu dzisiejszym odświeżam zasady kilku promocji Santandera, w którym przy dobrym zbiegu okoliczności można otrzymać ponad 500 zł za założenie konta osobistego w Santanderze. Właściwie można otrzymać 300 zł w gotówce niejako na start, 100 zł w bonie do Biedronki, 80 zł z polecenia, 100 zł w punktach Mastercard dla nowych oraz ewentualnie 100 zł za konto dla dziecka. Łącznie można otrzymać nawet 680 zł. Promocje konta osobistego są praktycznie stałe, odnawiane na podobnych warunkach, trwa do 31.07.2022 r. a ja poniżej opisuję ich warunki.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 01.07.2021 r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami oszczędnościowo-rozliczeniowego (osobistego) rachunku płatniczego w Santanderze, w tym od 01.04.2019 r. nie można było brać udziału w akcjach promocyjnych związanych z kontem osobistym w Santanderze (otwarcie konta w ramach jakieś promocji i zamknięcie go po dacie spełnia warunków akcji). Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji.

Ponad 500 zł za założenie konta w Santanderze – warunki promocji.
 • Do 31.07.2022 r. złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę z kartą debetową (najlepiej Mastercard), dostępem do bankowości elektronicznej i mobilnej.
 • Do 10.08.2022 r. zawarcie umowy z Santanderem na podstawie złożonego wniosku.
 • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych oraz na elektroniczne kanały kontaktu (EKK).
 • Podanie aktualnego telefonu do kontaktu i adres e-mail.
 • Spełnienie powyższych warunków – 50 zł premii.
 • W każdym z miesięcy: sierpniu, wrześniu i październiku 2022 r.:
  • Otrzymanie wpływów na łączną sumę co najmniej 1.000 zł.
  • Wykonanie co najmniej 1 transakcji bezgotówkowej kartą na kwotę minimum 10 zł.
  • Zalogowanie się do aplikacji mobilnej Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym. Spełnienie warunków powyżej – 250 zł premii.
 • W każdym z miesięcy: sierpniu, wrześniu październiku, listopadzie i grudniu  2022 r.:
  • Zalogowanie się do aplikacji Santander mobile i wykonanie co najmniej jednego z 3 przelewów:
   • przelew w złotych na rachunek obcy,
   • przelew na telefon BLIK,
   • przelew do ZUS, US lub innych organów podatkowych. Nagroda 100 zł do Biedronki.
 • Otwarcie konta z odpowiednim kodem polecenia. 80 zł premii w postaci bonów
 • Udział w promocji kart debetowych Masteracard dla nowych użytkowników. Ewentualnie 100 zł w postaci punktów programu Bezcenne Chwile.
 • Ewentualnie otwarcie konta dla dziecka – 100 zł premii.

<<<Strony promocji ponad 500 zł za założenie konta w Santanderze>>>

Ponad 500 zł za założenie konta w Santanderze

Akcji promocyjnych jest tak naprawdę kilka. Premie za otwarcie i aktywność zostaną wypłacone do końca sierpnia i listopada. Dodatkowo to końca stycznia 2023 r. w formie sms lub poczcie bankowej otrzymamy bon do sklepów sieci Biedronka. Do tego można otrzymać 80 zł w postaci bonu za udział w programie poleceń oraz 100 zł jeżeli weźmie się kartę debetową Mastercard (szczegóły tych akcji poniżej) i jest się nowym użytkownikiem programu Bezcenne Chwile oraz 100 zł za założenie konta dla dziecka w wieku 13-17 lat. Razem daje to solidne nawet 680 zł za konto w Santanderze.


Dodatkowe 100 zł w ramach promocji 100 zł na start. Należy do końca lipca otworzyć te konto oraz do 14.08.2023 r. dziecko (w wieku 13 – 17 lat) powinno się zalogować co najmniej raz do aplikacji mobilnej oraz wykonać jedną transakcję bezgotówkową i/lub BLIK. Nagroda zostanie wypłacona na konto nastolatka do końca sierpnia. Pula nagród to 1.000 sztuk. Trzeba też zarejestrować się na stronie promocji tutaj.


Dodatkowe 100 zł w formie 8.000 punktów wymiennych na różne nagrody możemy otrzymać w programie kartowym Bezcenne Chwile Mastercarda dla nowych użytkowników. Trzeba zarejestrować kartą poprzez bankowość internetową lub na stronie programu Bezcenne Chwile, a po zapisaniu do programu wykonać transakcje bezgotówkowe o wartości co najmniej 50 zł w ciągu 30 dni. Promocyjne punkty zostaną dopisane w ciągu 60 dni, z reguły trochę szybciej. Pula nagród to 67.500 a punkty będą ważne przez 3 miesiące i w tym czasie należy je wykorzystać.  Akcja jest notorycznie przedłużana. Więcej na stronie akcji tutaj.


Aby otrzymać premię za polecenie należy w ciągu 30 dni od otwarcia konta zarejestrować się w programie poleceń podając kod polecenia od obecnego klienta (np. od rodziny lub znajomego), wyrazić odpowiednie zgody oraz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł. Po otwarciu konta można się samemu polecać konta. Należy oczywiście mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe. Nagrody dla polecającego i dla poleconego to (do wyboru) karta podarunkowa o wartości 80 zł do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD, Zaladno czy 4 bilety do kina Helios czy Cinema City. Nagroda będzie dostępna w ciągu 5 dni od daty spełnienia warunków programu, należy ją odebrać w ciągu 30 dni a będzie ważna kolejne 60 dni. Bieżąca edycja programu poleceń trwa do 30.11.2022 r.


Do tego można dołączyć promocję, w której Santander płaci 1% zwrot za płatność rachunków za prąd, gaz, telefon, telewizję czy internet (przelewem, zleceniem stałym czy poleceniem zapłaty). Należy te rachunki zarejestrować przez bankowość internetową lub w placówce Santandera – maksymalnie można otrzymać w ten sposób 25 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu roku. Trudno w ten sposób uzyskać maksymalny zwrot ale zawsze można zyskać kilka złotych.


Konto osobiste Konto Jakie Chcę otwierane jest za pośrednictwem kuriera na stronie promocji. Santander zastrzega sobie, że wniosku o konto nie można złożyć na ich standardowej stronie internetowej, w bankowości internetowej czy w placówce Może one być bezpłatne po wykonaniu prostych warunków – szczegóły poniżej. Wszystkich zainteresowanych zbiegem promocji i premią ponad 500 zł za założenie konta  Santanderze zapraszam tutaj:

Ponad 500 zł za założenie konta w Santanderze


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku po zasileniu kwotą 500 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (inaczej 14 zł).
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe.
 • Darmowe wypłaty z bankomatów Santandera (dla osób do 26 roku życia darmowe wszystkie bankomaty).
 • Darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów BLIKem.

Regulamin Promocji 300 zł premii z kontem – edycja II.

Regulamin programu Polecam mój bank – edycja 2.

Regulamin promocji „100 zł na zakupy online edycja III.

Warunki Oferty Specjalnej Wiosenne Przyśpieszenie.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.