400 zł za konto w BNP Paribas

Witam. BNP Paribas dba o to żeby można było zarobić zakładając w tym banku konto osobiste. Skończyła się jedna promocja, to wystartowała kolejna akcja Konta na lata dzięki której można otrzymać 400 zł za konto w BNP Paribas. Przy czym 300 zł otrzymuje się w gotówce a kolejne 100 zł w postaci E-karty upominkowej do sieci sklepów H&M. Nowa promocja konta osobistego w BNP Paribas trwa do 31.07.2022 r. lub do wyczerpania puli 5.000 sztuk dostępnych wniosków.

Standardowo z promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Czasami może coś pójść nie tak i będzie konieczny kontakt z bankiem.

400 zł za konto w BNP Paribas w akcji Konto na lata – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 31.07.2022 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 15.08.2022 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, Aplikacji Mobilnej lub za pośrednictwem kuriera
 • Aktywacja karty (nadanie nr PIN) w ciągu 7 dni od daty jej otrzymania.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Odebranie e-maile o przyznaniu nagrody i uzupełnienie do 21.09.2022 r. na stronie promocji danych do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 400 zł za konto w BNP Paribas>>>

400 zł za konto w BNP Paribas

Nagrody w promocji Konto na lata:

Pierwsza Nagroda – 50 zł przelewem i 100 zł do H&M za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji i nadanie numeru PIN.
 • W miesiącu sierpniu:
  • Wykonanie co najmniej 1 transakcji bezgotówkowej BLIK.
  • Otrzymanie wpływów na konto osobiste w wysokości co najmniej 500 zł.
Druga Nagroda – 250 zł przelewem za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącach: wrześniu – październiku – listopadzie:
  • Wykonanie przelewów w bankowości internetowej na łączną kwotę co najmniej 300 zł (w każdym miesiącu).
  • Otrzymanie wpływów na konto osobiste w wysokości co najmniej 1.000 zł (miesięcznie).

Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana do 21.09.2022 r. – należy do 26.09.2022 r. zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane do jej wypłaty. Wiadomości przyjdą z adresu kontonalata@bnpparibasplus.pl – można już teraz dodać go do kontaktów. Nagrody zostaną wypłacone do końca września i grudnia. E-karta podarunkowa do sklepów H&M zostanie wysłana w formie sms-a na podany numer kontaktowy także do końca września. Jej ważność powinna wynosić co najmniej 2 lata.


Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu trzech transakcji bezgotówkowych miesięcznie (ryzyko opłaty 5 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Taka uwaga – należy skontaktować się z BNP Paribas i wyrazić zgodę na elektroniczną korespondencję bo inaczej BNP pobierze 6 zł za wyciąg. Wszystkich zainteresowanych premią 400 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

400 zł za konto w BNP Paribas


Regulamin promocji Konto na lata.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>400 zł za konto w BNP Paribas

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.