400 zł na Allegro za kartę kredytową w BNP Paribas

Witam. W BNP Paribas trwa akcja dzięki której można otrzymać obecnie 440 zł za konto osobiste – szczegóły tutaj. Pojawiła się właśnie także odświeżona akcja, dzięki której można otrzymać 400 zł na Allegro za kartę kredytową w BNP Paribas. A właściwie można otrzymać cztery kody po 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Dodatkowo, co ważne w przypadku karty kredytowej w BNP, otrzymuje się zwolnienie opłat na rok. Nowa promocja karty kredytowej trwa do 31.07.2022 r. Promocję można połączyć z promocją kont osobistego, za otwarcie których także można otrzymać solidne premie – szczegóły na bieżącą pod tagiem BNP tutaj.

Z promocji mogą ponownie wziąć udział osoby, które 01.02.2021 r. nie miały ważnej umowy o kartę kredytową. Posiadacze kont osobistych mogą jak najbardziej brać udział w akcji. Warunek odebrania nagród to standardowo rejestracja w programie www.mambonus.pl.

Aby otrzymać do 400 zł na Allegro za kartę kredytową w BNP Paribas należy:
  • Pozostawić swoje dane na specjalnej stronie promocji. Po rejestracji na stronie promocji oddzwania pracownik banku, za pośrednictwem którego składamy wniosek o kartę.
  • Zawrzeć umowę z BNP Paribas o kartę kredytową nie później niż do 31.07.2021 r.
  • Mieć wyrażone zgody marketingowe.
  • Wykonywać transakcje (najlepiej bezgotówkowe) na kwotę co najmniej 1.000 zł w każdym z czterech miesięcy następujących po miesiącu zawarciu umowy o kartę kredytową. 4 kody po 100 zł na Allegro.
  • Rejestracja na stronie www.mambonus.pl.
<<<Strona promocji 400 zł na Allegro za kartę kredytową w BNP Paribas>>>

400 zł na Allegro za kartę kredytową w BNP Paribas

Do promocyjnych transakcji zaliczają się transakcje bezgotówkowe (z klasycznymi wyłączeniami*). Do transakcji promocyjnych nie zaliczają się na pewno płatności za rachunki i zasilenia wirtualnych kart, jak też zakupy oznaczone jako zakupy hurtowe i usługi transportowe. Co ciekawe zaliczają się także i płatności gotówkowe ale za te są wysokie prowizje – 4,90% minimum 10 zł – nie polecam ich wykonywać, chyba, że do spełnienia warunków promocji pozostanie naprawdę niedużo. Nagrody – 4 vouchery na Allegro po 100 zł będą dostępne na na stronie www.mambonus.pl w ciągu 60 dni od daty spełnienia warunków promocji i będzie można je odebrać przez 2 miesiące (60 dni). Będą one ważne aż do końca 2024 roku.

W promocji możemy zawnioskować oczywiście tylko o kartę kredytową Mastercard Standard lub Gold. Za kartę Mastercard nie ma opłat za wydanie – jest opłata miesięczna – 9 zł – niepobierana gdy wykonamy transakcje w kwocie (aż) 1.000 zł. Ale przez pierwszy rok w ramach promocji nie ma tej opłaty a po otrzymaniu nagród i roku można przemyśleć współpracę z BNP Paribas. Co ważne jest też opłata w wysokości 25 zł w przypadku wypowiedzenia umowy o kartę kredytową przed upływem 6 miesięcy od daty jej zawarcia. Wszystkich zainteresowanych premią 400 zł na Allegro za kartę kredytową w BNP Paribas zapraszam tutaj:

400 zł na Allegro za kartę kredytową w BNP Paribas


Regulamin Sprzedaży Premiowej Zyskaj 400 zł z kartę kredytową.


Uwaga – należy skontaktować się z BNP Paribas i wyrazić zgodę na elektroniczną korespondencję bo inaczej BNP pobierze 6 zł za wyciąg.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.