270 zł za konto w Citibanku i ewentualne 100 zł od Mastercarda

Witam. Czerwiec, tj. nowy miesiąc, to kolejne, odświeżane edycje promocji kont osobistych w niektórych bankach. I tak się stało także w Citibanku, w którym obecnie trwa IV edycja promocji Nawet 270 zł z CitiKontem dzięki której ponownie można w dosyć prosty sposób otrzymać 270 zł za konto w Citibanku. A dodatkowo jeżeli ktoś się jeszcze nie logował do programu lojalnościowego Mastercarda, to może otrzymać dodatkowe 100 zł w postaci punktów Bezcenne Chwile. Dodatkowo nadal można otrzymać 600 zł na Allegro lub w gotówce za wyrobienie za kartę kredytową oraz 1% zwrot za zakupy. Nowa edycja promocji trwa do 30.06.2022 r.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które po 31.12.2020 r. nie posiadały w tym banku konta osobistego czy oszczędnościowego. Przesunął się trochę okres karencji. Posiadanie karty kredytowej jest dozwolone i nie wyklucza z udziału z promocji, a wręcz pozwala na zwiększenie premii i Citibank zachęca do jej wzięcia, jeżeli ktoś jeszcze nie ma. W przypadku posiadania już kartoteki w Citibanku może być potrzebny kontakt z infolinią (do mnie sami zadzwonili). CitiKonto w promocji można otworzyć w procesie online akceptując zgodę na zdalną weryfikację tożsamości, w Oddziale CitiBanku lub w ramach kampanii telefonicznej.

270 zł za konto w Citibanku – warunki promocji:
 • Nagroda 1 w wysokości 20 zł za:
  • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych i samo otwarcie konta.
 • Nagroda 2 w wysokości 100 zł za:
  • Wykonanie co najmniej 3 transakcji BLIK o wartości łącznej minimum 300 zł do końca miesiąca, następującego po miesiącu otwarcia CitiKonta. Uwaga – może być to także prosty przelew na numer telefonu.
 • Nagroda 3 w wysokości 100 zł za:
  • Otrzymanie wpływów na otwarte Citikonto z tytułu wynagrodzenia w wysokości co najmniej 2.000 zł do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta, lub:
  • Wykonanie za pośrednictwem modułu Citi Kantor zlecenia walutowego na łączną kwotę 2.000 zł lub jej równowartość w innej walucie do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta.
 • Nagroda 4 w wysokości 50 zł za:
  • Spełnienie wszystkich powyższych warunków promocji.
 • Dodatkowo udział w promocji Mastercard – 100 zł w punktach Bezcenne Chwile dla nowych użytkowników.

<<<Strona promocji do 270 zł za konto w Citibanku>>>

270 zł za konto w Citibanku i ewentualne 100 zł od Mastercarda

W poprzednich edycjach promocji w przypadku wpływu wynagrodzenia wystarczył przelew z odpowiednim opisem – teraz Citibank zastrzega sobie, że nie mogę być to przelewy z naszych kont w innych bankach. Wypłaty premii będą zasilały CitiKonto do końca kolejnych miesięcy w których spełnimy warunki promocji.


Dodatkowo pierwsze 1.000 osób, które po 01.01.2020 r. nie posiadały głównej karty kredytowej zawnioskują o nią mogą liczyć na 1% zwrot za zakupy, maksymalnie 25 zł miesięcznie przez 4 kolejne miesiące, następujące po miesiącu zawarcia umowy o kartę. A obecnie za kartę kredytową w Citibanku można otrzymać nawet 600 zł na zakupy na Allegro lub w gotówce. Szczegóły promocji kart kredytowych pod na bieżącą można znaleźć tutaj.

270 zł za konto w Citibanku i ewentualne 100 zł od Mastercarda


Oprócz głównej premii możemy otrzymać dodatkowe 100 zł w formie 8.000 punktów wymiennych na różne nagrody w programie kartowym Bezcenne Chwile Mastercarda. Trzeba zarejestrować kartą poprzez bankowość internetową lub na stronie programu Bezcenne Chwile, a po zapisaniu do programu wykonać transakcje bezgotówkowe o wartości co najmniej 50 zł w ciągu 30 dni. Promocyjne punkty zostaną dopisane w ciągu 60 dni, z reguły trochę szybciej. Pula nagród to 67.500 a punkty będą ważne przez 3 miesiące i w tym czasie należy je wykorzystać. Akcja trwa do 30.06.2022 r. Więcej na stronie akcji tutaj. Uwaga, akcja dotyczy tylko nowych użytkowników programu Bezcenne Chwile, choć czasami punkty dopisują się także do nowych kart.


Konto jest całkowicie darmowe, nie ma opłat za prowadzenie czy obsługę karty debetowej a same CitiKonto otwiera się online za pomocą tzw. selfie – robi się zdjęcie dowodu osobistego i selfie a umowę zatwierdza sms-em. Na koniec oddzwania pracownik Citibanku i informuje o produktach (koncie czy karcie kredytowej). O szczegółach ewentualnych opłat za CitiKonto w CItibanku piszę krótko poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią 270 zł za konto w Citibanku oraz szansą na dodatkową premię (100 zł za kartę w punktach Bezcenne Chwile) zapraszam tutaj:

270 zł za konto w Citibanku i ewentualne 100 zł od Mastercarda


Citikonto w Citibanku to:
 • 0 zł za prowadzenie i obsługę karty debetowej.
 • 0 zł za wypłat z bankomatów Citibanku i 4 pierwsze wypłaty w obcych bankomatach.
 • 0 zł za przelewy i 3 bezpłatne przelewy natychmiastowe Express Elixir.
 • Konta walutowe i usługa Citi Global Walet – płatność jedną kartą w wielu walutach.

Regulamin oferty Nawet 270 z CitiKontem – edycja IV.

Regulamin oferty Jeszcze więcej na start – edycja III.

Warunki Oferty Specjalnej Wiosenne Przyśpieszenie.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

270 zł za konto w Citibanku i ewentualne 100 zł od Mastercarda

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.