200 zł za konto w Banku Pekao i 100 zł punktach Mastercard

Witam. Dzisiaj opisuję kolejną promocję konta osobistego w polskim banku. Właściwie w więcej niż połowie liczących się banków w Polsce można otrzymać solidną premię za założenie konta osobistego. W tym gronie od długiego czasu znajduję się Bank Pekao. Trwa promocja, w ramach której można otrzymać 200 zł za konto w Banku Pekao oraz dodatkowo 100 zł w punktach Mastercad Bezcenne Chwile w odrębnej promocji. Warunki są łatwe do spełnienia, karencja łagodna a sama promocja trwa do 30.06.2022 r.

Do nowej akcji mogą przystąpić osoby, które w okresie od 01.01.2020 r. nie posiadały w Pekao SA rachunku płatniczego i/lub lokaty terminowej. Konto tak jak poprzednio zakłada zakłada się za pomocą tzw. biometrii – na selfie.

200 zł za konto w Banku Pekao – warunki promocji:
  • Do 30.06.2021 r. zawarcie umowy o Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z kartą debetową Mastercard oraz aplikacją mobilną PeoPay poprzez stronę internetową lub aplikację PeoPay na tzw. selfie. Nagroda 50 zł.
  • W ciągu kolejnych 3 pełnych miesięcy, następujących po miesiącu otwarcia konta wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowej. Nagroda 3 x 50 zł za każdy miesiąc.

<<<Strona promocji 200 zł za konto w Banku Pekao>>>

Wystarczy wykonywanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych aby otrzymać premię. Premia – 50 zł za otwarci i 3 x 50 zł wpłynie na konto do końca końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji nie później niż do 31.10.2022 r. Konto trzeba zakładać online (poprzez stronę internetową albo aplikację PeoPay) ale jeżeli coś pójdzie nie tak to nawet po wizycie w placówce Pekao SA ten warunek będzie spełniony. Promocja nie łączy się z programem poleceń. Nie liczą się transakcje typu: internetowe przekazy pieniężne (kod MCC 4829), przekazy pieniężne w instytucjach finansowych i niefinansowych (6050 i 6051).


Oprócz głównej premii możemy otrzymać dodatkowe 100 zł w formie 8.000 punktów wymiennych na różne nagrody w programie kartowym Bezcenne Chwile Mastercarda. Trzeba zarejestrować kartą poprzez bankowość internetową lub na stronie programu Bezcenne Chwile, a po zapisaniu do programu wykonać transakcje bezgotówkowe o wartości co najmniej 50 zł w ciągu 30 dni. Promocyjne punkty zostaną dopisane w ciągu 60 dni, z reguły trochę szybciej. Pula nagród to 67.500 a punkty będą ważne przez 3 miesiące i w tym czasie należy je wykorzystać. Akcja trwa do 30.06.2022 r. Więcej na stronie akcji tutaj.


Dodatkowo oprocentowanie Bank Pekoa oferuję stawkę 4% do kwoty 100.000 zł na 6 miesięcy na Koncie Oszczędnościowym. Ta promocja trwa do 31.07.2022 r.


Konto osobiste w banku Pekoa SA należy za pomocą selfie i weryfikację przez stronę internetową czy mobilnie (np. po ściągnięciu i zainstalowaniu PeoPay). Jeżeli będziemy próbowali założyć konto całkowicie online i coś pójdzie nie tak (np. weryfikacja tożsamości) to możemy dokończyć proces w placówce i mimo to warunek też zostanie uznany za spełniony. Otwierane w ramach promocji Konto Przekorzystne staje się bezpłatne po zasileniu kwotą 500 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej kartą Mastercard. Wszystkich zainteresowanych kwotę 300 zł za konto w Banku Pekao w ramach dwóch promocji zapraszam tutaj:


Konto Przekorzystne w Pekao SA to:
  • 0 zł za prowadzenie po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 6 zł).
  • 0 zł za obsługę karty po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (inaczej 3 zł) przy karcie Mastercard.
  • 0 zł za obsług karty po wykonaniu 4 transakcji bezgotówkowych (inaczej 9,99 zł) przy karcie Visa.
  • 20 gr za sms autoryzujący w bankowości internetowej ale 0 zł za autoryzację w aplikacji PeoPay.
  • Bezpłatne wypłaty w bankomatach sieci Pekoa.
  • 2 bezpłatne wypłaty w bankomatach obcych i wszystkie za granicą po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 2% minimum 5 zł) przy karcie Mastercard.
  • 2 bezpłatne wypłaty w bankomatach obcych i wszystkie za granicą po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 2% minimum 5 zł) przy karcie Visa. Po zasileniu kwotą 5.000 zł wszystkie wypłaty są darmowe.

Regulamin promocji Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł – edycja II.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.