Aż 500 zł za konto w BNP Paribas

Witam. Bank BNP Paribas nie próżnuje w ogłaszaniu nowych promocji bankowych. Po dwóch akcjach z premię 450 zł w różnej konfiguracji tym razem pojawiła się akcja Mega szansa dzięki któreż można otrzymać aż 500 zł za konto w BNP Paribas. Co ważne całe 500 zł można dostać w gotówce na konto. Nowa akcja promocyjna trwa do 30.04.2022 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Standardowo z promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu (a także bycie kiedyś klientem tego banku) mogą pojawić się pewne problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas na infolinii).

500 zł za konto w BNP Paribas w akcji Mega szansa – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 30.04.2022 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 22.05.2022 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, Aplikacji Mobilnej lub za pośrednictwem kuriera.
 • Aktywacja karty (nadanie nr PIN) w ciągu 7 dni o daty jej otrzymania.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Odebranie przysłanej do 17.06.2022 r. wiadomości o przyznaniu premii i do 26.06.2022 r. uzupełnienie danych do wypłaty premii.

<<<Strona promocji aż 500 zł za konto w BNP Paribas>>>

Aż 500 zł za konto w BNP Paribas

Nagrody w promocji Maga okazja:

Pierwsza Nagroda – 150 zł przelewem na konto za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji i nadanie numeru PIN.
 • W miesiącu maju wykonanie co najmniej 1 przelewu przy pomocy bankowości elektronicznej (także mobilnej).
Druga Nagroda – 200 zł przelewem na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu czerwcu 2022 r.:
  • Wykonanie co najmniej 5 przelewów przy pomocy bankowości elektronicznej (także mobilnej).
  • Otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł na otwarte konto.
Trzecia Nagroda – 3 x 50 zł przelewem na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
 • W miesiącach:
  • W miesiącu lipcu wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę co najmniej 500,00 zł – zwrot 10% wartości, do 50 zł.
  • W miesiącu sierpniu wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę co najmniej 500,00 zł – zwrot 10% wartości, do 50 zł.
  • W miesiącu wrześniu wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę co najmniej 500,00 zł – zwrot 10% wartości, do 50 zł.

Ważne informacje i daty: Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii gotówkowej zostanie wysłana do 17.06.2022 r. z adresu megaszansa@bnpparibasplus.pl. Należy do zalogować się za pomocą otrzymanych danych na stronie promocji i uzupełnić dane do wypłaty premii do dnia 26.06.2022 r. Premie gotówkowe będą wypłacane do końca czerwca, lipca i kolejnych miesięcy o ile będziemy wykonywać odpowiednie transakcje bezgotówkowe.. Dane można uzupełnić później zgodnie z regulaminem promocji ale warto to zrobić od razu, bo później staje się to problematyczne. Całość, dosyć pokaźnej premii dostaje się w gotówce na założone konto osobiste.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu trzech transakcji bezgotówkowych miesięcznie (ryzyko opłaty 5 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią aż 500 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

Aż 500 zł za konto w BNP Paribas


Regulamin promocji Mega szansa.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Aż 500 zł za konto w BNP Paribas

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.