270 zł za konto w Citibanku i 100 zł w punktach Bezcenne Chwile

Witam. Jednym z banków, który cyklicznie oferuje solidną premię za otwarcie konta osobistego jest Citibank. Z początkiem kwietnia została ogłoszona II edycja promocji Nawet 270 zł z CitiKontem dzięki której można w dosyć prosty sposób otrzymać 270 zł za konto w Citibanku. Dodatkowo można otrzymać 100 zł w punkach Bezcenne Chwile do karty Mastercard oraz dodatkowe 600 zł na Allegro za wyrobienie karty kredytowej oraz 1% zwrot za zakupu. Nowa promocja trwa do 30.04.2022 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które po 01.09.2020 r. nie posiadały w tym banku konta osobistego czy oszczędnościowego. Posiadanie karty kredytowej jest dozwolone i nie wyklucza z udziału z promocji, a wręcz pozwala na zwiększenie premii i Citibank zachęca do jej wzięcia, jeżeli ktoś jeszcze nie ma. W przypadku posiadania już kartoteki w Citibanku może być potrzebny kontakt z infolinią albo np. przez fanpage na facebook-u. CitiKonto w promocji można otworzyć w procesie online akceptując zgodę na zdalną weryfikację tożsamości, w Oddziale CitiBanku lub w ramach kampanii telefonicznej.

270 zł za konto w Citibanku – warunki promocji:
 • Nagroda 1 w wysokości 20 zł za:
  • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych i samo otwarcie konta.
 • Nagroda 2 w wysokości 100 zł za:
  • Wykonanie co najmniej 3 transakcji BLIK o wartości łącznej minimum 300 zł do końca miesiąca, następującego po miesiącu otwarcia CitiKonta. Uwaga – może być to także prosty przelew czy przelewy na numer telefonu.
 • Nagroda 3 w wysokości 100 zł za:
  • Otrzymanie wpływów na otwarte Citikonto z tytułu wynagrodzenia w wysokości co najmniej 2.000 zł do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta, lub:
  • Wykonanie za pośrednictwem modułu Citi Kantor zlecenia walutowego na łączną kwotę 2.000 zł lub jej równowartość w innej walucie do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta.
 • Nagroda 4 w wysokości 50 zł za:
  • Spełnienie wszystkich powyższych warunków promocji.

<<<Strona promocji 270 zł za konto w Citibanku>>>

270 zł za konto w Citibanku i 100 zł w punktach Bezcenne Chwile

W poprzednich edycjach promocji w przypadku wpływu wynagrodzenia wystarczył przelew z odpowiednim opisem – teraz Citibank zastrzega sobie, że nie mogę być to przelewy z naszych kont w innych bankach. Wypłaty premii będą zasilały CitiKonto do końca kolejnych miesięcy w których spełnimy warunki promocji.


Dodatkowo pierwsze 1.000 osób, które po 01.01.2020 r. nie posiadały głównej karty kredytowej zawnioskują o nią mogą liczyć na 1% zwrot za zakupy, maksymalnie 25 zł miesięcznie przez 4 kolejne miesiące, następujące po miesiącu zawarcia umowy o kartę. A obecnie za kartę kredytową w Citibanku można otrzymać nawet 600 zł na zakupy n Allegro. Wystarczy nie być posiadaczem takiej karty od 01.01.2020 r. i wydawać nią 300 zł w ciągu kolejnych 7 miesięcy. Szczegóły na stronie promocji tutaj.

270 zł za konto w Citibanku i 100 zł w punktach Bezcenne Chwile


Oprócz głównej premii możemy otrzymać dodatkowe 100 zł w formie 8.000 punktów wymiennych na różne nagrody w programie kartowym Bezcenne Chwile Mastercarda. Trzeba zarejestrować kartą poprzez bankowość internetową lub na stronie programu Bezcenne Chwile, a po zapisaniu do programu wykonać transakcje bezgotówkowe o wartości co najmniej 50 zł w ciągu 30 dni. Promocyjne punkty zostaną dopisane w ciągu 60 dni, z reguły trochę szybciej. Pula nagród to 67.500 a punkty będą ważne przez 3 miesiące i w tym czasie należy je wykorzystać. Więcej na stronie akcji tutaj.


Konto jest całkowicie darmowe, nie ma opłat za prowadzenie czy obsługę karty debetowej a same CitiKonto otwiera się online za pomocą tzw. selfie – robi się zdjęcie dowodu osobistego i selfie a umowę zatwierdza sms-em. Na koniec oddzwania pracownik Citibanku i informuje o produktach (koncie czy karcie kredytowej). O szczegółach ewentualnych opłat za CitiKonto w CItibanku piszę krótko poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią 270 zł za konto w Citibanku oraz szansą na dodatkowe premie (100 zł za kartę w punktach Bezcenne Chwile) zapraszam tutaj:

270 zł za konto w Citibanku i 100 zł w punktach Bezcenne Chwile


Citikonto w Citibanku to:
 • 0 zł za prowadzenie i obsługę karty debetowej.
 • 0 zł za wypłat z bankomatów Citibanku i 4 pierwsze wypłaty w obcych bankomatach.
 • 0 zł za przelewy i 3 bezpłatne przelewy natychmiastowe Express Elixir.
 • Konta walutowe i usługa Citi Global Walet – płatność jedną kartą w wielu walutach.

Regulamin oferty Nawet 270 z CitiKontem – edycja II.

Regulamin oferty Jeszcze więcej na start – edycja II.

Warunki Oferty Specjalnej Wiosenne Przyśpieszenie.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

270 zł za konto w Citibanku i 100 zł w punktach Bezcenne Chwile

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.