Premia 450 zł w gotówce za konto w BNP Paribas

Witam. Bank BNP Paribas jak zwykle nie próżnuje w wysiłkach aby zachęcić do założenia konta osobistego w tym właśnie banku. W ostatnich dniach pojawiła się nowa akcja Super okazja dzięki której tym razem na nowych i powracających klientów czeka premia 450 zł w gotówce za konto w BNP Paribas. Warunki są banalnie proste do spełnienia a samo 50 zł dostaje się już za założenie konta osobistego. Nowa akcja promocyjna trwa do 07.04.2022 r.

Standardowo z promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu (a także bycie kiedyś klientem tego banku) mogą pojawić się pewne problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

450 zł za konto w BNP Paribas w akcji Super okazja – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 07.04.2022 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 21.04.2022 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, Aplikacji Mobilnej lub za pośrednictwem kuriera oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN) w ciągu 7 dni od daty otrzymania karty.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Odebranie przysłanej do 19.05.2022 r. wiadomości o przyznaniu premii i do 25.05.2022 r. uzupełnienie danych do wypłaty premii.

<<<Strona promocji premia 450 zł w gotówce za konto w BNP Paribas>>>

Premia 450 zł w gotówce za konto w BNP Paribas

Nagrody w promocji Super okazja:

Pierwsza Nagroda – 50 zł przelewem na konto za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji i nadanie numeru PIN.
Druga Nagroda – 175 zł przelewem na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu kwietniu 2022 r.:
  • Wykonanie co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych kartą.
  • Wykonanie minimum 1 transakcji BLIK.
Trzecia Nagroda – 225 zł przelewem na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
 • W miesiącu maju 2022 r.:
  • Wykonanie co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych kartą.
  • Wykonanie minimum 1 transakcji BLIK.

Ważne informacje i daty: Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii gotówkowej zostanie wysłana do 19.05.2022 r. z adresu superokazja@bnpparibasplus.pl. Należy do zalogować się za pomocą otrzymanych danych na stronie promocji i uzupełnić dane do wypłaty premii do dnia 25.05.2022 r. Premie gotówkowe będą wypłacane do końca maja i czerwca. Dane można uzupełnić później zgodnie z regulaminem promocji ale warto to zrobić od razu, bo później staje się to problematyczne. Całość premii dostaje się w gotówce na założone konto osobiste.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu trzech transakcji bezgotówkowych miesięcznie (ryzyko opłaty 5 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią 450 zł w gotówce za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

Premia 450 zł w gotówce za konto w BNP Paribas


Regulamin promocji Super okazja.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.