450 zł za konto w BNP Paribas

Witam. Pierwszą akcją promocyjną, którą opisuję po dłużej przerwie jest akcja Banku BNP Paribas Przyjazny bonus dzięki której obecnie można otrzymać 450 zł za konto w BNP Paribas, w tym 350 zł w gotówce oraz 100 zł w postaci bonus do Empiku. Jak zwykle w akcjach BNP Paribas okres karencji jest dosyć łagodny a warunki otrzymania premii dosyć proste do spełnienia. Nowa akcja promocyjna trwa do 04.04.2022 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Z promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu (a także bycie kiedyś klientem tego banku) mogą pojawić się pewne problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

450 zł za konto w BNP Paribas w akcji Przyjazny bonus – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 04.04.2022 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 17.04.2022 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, Aplikacji Mobilnej lub za pośrednictwem kuriera oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN) w ciągu 7 dni od daty otrzymania karty.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Odebranie przysłanej do 19.05.2022 r. wiadomości o przyznaniu premii i do 25.05.2022 r. uzupełnienie danych do wypłaty premii.

<<<Strona promocji do 450 zł za konto w BNP Paribas>>>

450 zł za konto w BNP Paribas

Nagrody w promocji Przyjazny bonus:

Pierwsza Nagroda – 150 zł przelewem na konto za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji i nadanie numeru PIN.
 • W kwietniu 2022 r. wykonanie minimum 3 transakcji BLIK.
Druga Nagroda – 200 zł przelewem na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu maju 2022 r.:
  • Wykonanie minimum 3 transakcji BLIK.
  • Otrzymanie minimum 2 wpływów na konto (najlepiej spoza BNP Paribas).
Trzecia Nagroda – e-karta o wartości 100 zł do Empiku za:
 • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
 • W miesiącu czerwcu 2022 r.:
  • Wykonanie minimum 3 transakcji za pomocą aplikacji Google Pay lub aplikacji Apple Pay.
  • Otrzymanie minimum 2 wpływów na konto (najlepiej spoza BNP Paribas).

Ważne informacje i daty: Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii gotówkowej zostanie wysłana do 19.05.2022 r. z adresu przyjaznybonus@bnpparibasplus.pl. Należy do zalogować się za pomocą otrzymanych danych na stronie promocji i uzupełnić dane do wypłaty premii do dnia 25.05.2022 r. Premie gotówkowe będą wypłacane do końca maja i czerwca. Dane można uzupełnić później zgodnie z regulaminem promocji ale warto to zrobić od razu. E-karta prezentowa do sieci sklepów Empik o wartości 100 zł zostanie wysłana na podany numer telefony do 31.07.2022 r. Będzie ona ważna do 30.06.2023 r.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu trzech transakcji bezgotówkowych miesięcznie (ryzyko opłaty 5 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią do 450 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

450 zł za konto w BNP Paribas


Regulamin promocji Przyjazny bonus.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

promocje bankowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.