Do 300 zł za konto w mBanku

Niewiele jest banków, które nie premiują nowych posiadaczy kont osobistych. Jednym z tych, którzy potrafią sowicie zachęcić nowych klientów jest mBanku, w którym pojawiła się właśnie akcja eKonto osobiste plus premia – edycja II dzięki której można otrzymać do 300 zł za konto w mBanku. Przy czym 250 zł mogą otrzymać prawie wszyscy, a kolejne 50 zł tylko Ci, którzy mają dzieci w odpowiednim wieku. Ale i tak akcja jest bardzo dobra. Trwa ona dosyć długą, bo eKonto osobiste z premią można otworzyć do 08.02.2022 r.

Promocja skierowana jest do nowych klientów, nieposiadających w mBanku konta osobistego oraz oszczędnościowego od 01.01.2018 r. (o nr rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017). Posiadanie konta firmowego, karty kredytowej czy kredytu nie wyklucza z udziały w promocji. Nagrody to Premia, Premia I, Premia II,

Do 300 zł za konto  w mBanku – warunki promocji:
  • Złożenie wniosku o eKonto osobiste wraz z kartą debetową.
  • 100 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w miesiącu otwarcia eKonta lub w miesiącu następnym.
  • 50 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w drugim miesiącu od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w drugim pełnym miesiącu od otwarcia eKonta.
  • 50 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w trzecim miesiącu od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w trzecim pełnym miesiącu od otwarcia eKonta.
  • 50 zł za otwarcie eKonta na selfie lub poprzez e-dowód (i wykonanie co najmniej 1 transakcji w miesiącu otwarcia konta lub w miesiącu następnym).
  • 50 zł za otwarcie eKonta Junior (dla dzieci do 13 roku życia) do końca pierwszego miesiąca, następującego po otwarciu eKonta osobistego.

Do 300 zł za konto w mBanku

Transakcje te nie mogą zostać anulowane do 15-tego końca miesiąca. Przelew z kolei powinien być nie z naszego konta w mBanku, a najlepiej spoza mBanku. Premię będą wpływać na otwarte eKonto do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków akcji. Premia za otwarcie eKonta na e-dowód czy selfie i za eKonto Junior wpłyną do końca drugiego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta osobistego. Uwaga – wydanie szeroko reklamowanej w telewizji opaski do opłacenia dla eKonta Junior jest płatne 25 zł. Ale później już nie ma opłat za konto czy kartę.

Dodatkowo uczestnicy promocji mogą skorzystać z rachunku regularnego oszczędzanie Moje Cele, na którym otrzymują oprocentowanie 1,80% do kwoty 10.000 zł od dnia otwarcia i przez kolejne 3 pełne miesiące od daty jego otwarcia. Rachunek ten trzeba otworzyć razem z kontem osobistym. Stawka 1,80% jest tylko gdy suma wpływów na te eKonto jest wyższa o co najmniej 100 zł od wypływów. I to wszystko – premia jest dosyć wysoka. Same eKonto osobiste w mBanku jest bezwarunkowo bezpłatne, nie ma też opłaty za kartę po wydaniu kwoty 350 zł w miesiącu. Wszystkich zainteresowanych premią do 300 zł za konto w mBanku zapraszam tutaj:

Do 300 zł za konto w mBanku


Regulamin Promocji eKonto osobiste plus premia – edycja II.


eKonto osobiste to:
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku eKonta.
  • 0 zł za obsługę karty debetowej po wydaniu 350 zł.
  • 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach krajowych kwot min. 100 zł.
  • 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł.

Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Do 300 zł za konto w mBanku

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.