150 zł za konto w PKO BP oraz dodatkowe 200 zł za konta dla dzieci

PKO BP dwa dni temu postanowił wrócić do promocji konta osobistego z bonami na Allegro. Pojawiła się promocja Sprawdza się w działaniu dzięki którym nowy i powracający klienci PKO BP mogą otrzymać 150 zł za konto w PKO BP oraz dodatkowe 200 zł za otwarcie kont dla dzieci. Zamiast gotówki otrzymuje się obecnie bony na Allegro. Warunki są proste – aby otrzymać główne 150 zł należy po prostu wykonywać przez kilka miesięcy transakcje bezgotówkowe. Konta dla dzieci wymagają także niewielkiej aktywności, aby otrzymać nagrody dodatkowe. Nowa promocja PKP BP trwa do 27.06.2021 r. lub do wyczerpania puli 5.000 sztuk nagród za konto i 2.000 sztuk nagród za konta dla dzieci.

Uczestnikami promocji mogą być osoby, które od 01.01.2020 r. nie posiadały w PKO BP rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP. Okres karencji jak na PKO BP jest dosyć łagodny. Posiadacze konta w bliźniaczym Inteligo mogą brać udział w promocji. Konto w promocji otwiera się za pośrednictwem kuriera.

Aby otrzymać 150 zł za konto w PKO BP na Allegro należy:
 • Do 27.06.2021 r. otworzyć Konto za Zero z kartą debetową w Oddziale PKO BP lub za pośrednictwem strony internetowej.
 • Wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
 • Zarejestrować się na stronie www.pkobp.pl/sprawdzasie
 • W ciągu 3 kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia konta wykonywać po 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK.
Aby otrzymać do 200 zł za konto w PKO BP dla dzieci na Allegro należy:
 • Spełnić warunki otrzymania nagrody głównej za konto „dla dorosłych”.
 • Do 27.06.2021 r. otworzyć PKO Konta Dziecka oraz Kartę Junior lub PKO Konto Pierwsze wraz z Kartą KP Konto za Zero z kartą debetową w Oddziale PKO BP lub za pośrednictwem strony internetowej.
  • W przypadku Konta dla Dziecka oraz Karty Junior – w ciągu kolejnych 2 miesięcy po miesiącu otwarciu ww. konta wykonywać po 2 transakcje bezgotówkowe.
  • W przypadku Konta Pierwszego oraz Karty KP – w ciągu kolejnych 2 miesięcy po miesiącu otwarciu ww. konta wykonywać po 2 transakcje bezgotówkowe.

150 zł za konto w PKO BP oraz dodatkowe 200 zł za konta dla dziec

Nagrody to kody elektroniczne do wykorzystania na Allegro ważne do 31.12.2021 r. Za konto główne można otrzymać do 150 zł, za konta dla dzieci – 200 zł (za dwa konta). Wiadomo, że nie każdy ma dzieci więc główną nagrodą jest 150 zł na Allegro. Pierwszy kod o wartości 50 zł na Allegro zostanie wysłany za spełnienie warunków po pierwszym miesiącu do 20-go następnego miesiąca. Kolejny kod o wartości 100 zł po spełnieniu warunków transakcji bezgotówkowych w drugim i trzecim miesiącu. Nagrody dodatkowe – kody za konta dla dzieci po spełnieniu warunków akcji także do 20-go następnego miesiąca. Kody będą udostępniane w aplikacji iPKO.

Nagrody będą wydawane do wyczerpania dostępnej puli. Na szczęście gdy ona się wyczerpie to będzie taka informacja na stronie promocji. PKO Konto za Zero może być darmowe – wystarczy zrobić 5 płatności bezgotówkowych i/lub BLIK aby karta była za darmo. Inaczej zapłacimy 10 zł – konto jest darmowe. Bezpłatne są wypłaty w bankomatach własnych i obcych pod warunkiem wypłaty BLIKem (inaczej za taką wypłatę zapłacimy 10 zł). Wszystkich zainteresowanych premią 150 zł za konto w PKO BP na Allegro oraz dodatkowe ewentualnie do 200 zł za konta dla dzieci zapraszam to złożenia wniosku tutaj:


Należy pamiętać o rejestracji na stronie promocji tutaj.


PKO Konto za Zero to:
 • 0 zł za prowadzenie konta.
 • 0 zł za kartę debetową, jeżeli wykonamy 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK. W przeciwnym razie opłata wyniesie 10 zł.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO BP.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów obcych BLIKem i 10 zł za wypłatę kartą.
 • 0 zł za krajowe przelewy przez internet i aplikację IKO.

Regulamin promocji Sprawdza się w działaniu.

Konto za Zero – podstawowe opłaty.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.