200 zł za konto w Credit Agricole

Jednym z banków, który już praktycznie na stałe premiuje nowych posiadaczy konto osobistych jest niezmiennie Credit Agricole. I z początkiem lutego wystartowała akcja Korzyści dla Ciebie 2021 dzięki której można otrzymać 200 zł za konto w Credit Agricole. Przy czym można otrzymać 200 zł za przeniesienie konta albo 200 zł za płatności kartą i mobilne. Nowa promocja Credit Agricole trwa do 31.03.2021 r.

Z promocji Korzyści dla Ciebie 2021 należy być nowym lub powracającym klientem, tj. od 01.04.2018 r. nie posiadał w Credit Agricole Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP lub nie można było korzystać z promocji Credit Agricole z premią za przeniesienie konta. Choć ja pomimo takiego ograniczenia w jednej z poprzednich akcji premię kolejny raz w poprzednim roku otrzymałem. Można więc ryzykować na swoją odpowiedzialność. Akcji nie można już połączyć z programem poleceń Credit Agricole (przy czym już później premie za polecenia można otrzymać).

Ponownie można otrzymać 200 zł za przeniesienie konta lub 200 zł za płatności bezgotówkowe. Przy czym z promocji 200 zł za przeniesienie konta można otrzymać otwierając konto w placówce Credit Agricole oraz poprzez infolinię a 200 zł za płatności mobilne i płatności kartą możemy otrzymać otwierając konto poprzez aplikację Credit Agricole. Należy zapewnić stałe wpływy na konto oraz wyrazić zgody marketingowe i handlowe. Najpopularniejsze Konto dla Ciebie staje się darmowe po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (szczegóły poniżej).


200 zł za przeniesienie konta osobistego

Aby otrzymać premię 200 zł za przeniesienie konta należy w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy o konto w Credit Agricole złożyć  wniosek wraz z upoważnieniem CA o przeniesienia konta z innego banku. Wniosek ten powinien zawierać nazwę banku, pełny numer rachunku, dyspozycję jego zamknięcia oraz nazwę i adres instytucji, którą należy zawiadomić aby przelewała na nowe konto wynagrodzenie (lub inne świadczenie). Jeżeli na przeniesione konto zostaną zaksięgowane wpływy w wysokości 1.000 zł przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe to naliczy się premią 100 zł. Jeżeli wpływy te będą wynosić 3.000 zł to premia wyniesie 200 zł. Premia zostanie wypłacona pod koniec następnego miesiąca, po zaksięgowaniu trzeciego wpływu o odpowiedniej wartości.

Podpisy na wniosku powinny być takie same jak w banku, do którego zostanie wysłany wniosek o zamknięcie dotychczasowego banku. Wpływy na konto to suma wpłat gotówkowych i przelewów – nie liczą się przelewy z naszych kont nawet w innym banku. Nie muszą być to wpływy z wynagrodzenia, może być przelewy np. od żony/męża/siostry/kolegi/Revolut. Pierwszy wpływ powinien nastąpić w miesiącu następnym po otwarciu konta. Co ważne liczą się wpłaty gotówkowe – można sobie wypłacać pieniądze i wpłacać we wpłatomacie w razie potrzeby.


200 zł za płatności mobilne i płatności kartą

W przypadku wybrania tej premii otrzymuje 5% zwrotu za płatności BLIKem lub płatności kartą dodaną do portfela cyfrowego Google Pay lub Apple Pay. Dodatkowo otrzymuje się 2% za płatności „standardową” kartą debetową. Maksymalnie możemy w ten sposób otrzymać 16,67 zł miesięcznie i 200 zł w ciągu roku. Łatwo wyliczyć, że wystarczy wydawać w ten sposób 333 zł miesięcznie BLIKem i/lub telefonem aby otrzymać maksymalną premię (lub 834 zł „fizyczną” kartą). W z płatności promocyjnych wyłączone są transakcje finansowe i te dotyczące kasyn – szczegóły poniżej artykułu. Aby otrzymać premię należy wykonać co najmniej 3 takie transakcje (lub po prostu kartą) i zapewnić wpływy na konto w Credit Agricole (spełniające powyżej opisane warunki) na kwotę co najmniej 1.000 zł. Premia będzie wypłacana do końca następnego miesiąca.

<<< Wniosek o konto w Credit Agricole można złożyć tutaj>>>

200 zł za konto w Credit Agricole


Dodatkowo można otrzymać stawkę 2% na 3 miesiące do kwoty 20.000 zł na koncie oszczędnościowym w ramach oferty Na start. Taka stawka obowiązuje klientów, którzy od 01.04.2018 r. nie posiadali konta osobistego. Obowiązuje nietypowa już, bardzo rzadko spotykana – kwartalna kapitalizacja odsetek. Niestety oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych po okresie promocji jest prawie żadne ale to jest już domena większości banków. Choć stali klienci mogą ostatnio otrzymać stawkę 0,40% na Koncie Oszczędnościowym bez ograniczeń w saldzie czy dla nowych środków. Wszystkich zainteresowanych premią 200 zł za konto w Credit Agricole zapraszam tutaj:


Konto dla Ciebie to:
  • 0 zł za konto po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 7 zł).
  • 0 zł za kartę po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 9 zł).
  • 0 zł za wypłatę w bankomatach w placówkach CA, 0 zł za wypłatę w pozostałych bankomatach krajowych po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 5 zł).
  • 0 zł za przelewy internetowe.

200 zł za konto w Credit Agricole


Regulamin Promocji Korzyści dla Ciebie 2021.

Lista banków uczestniczących w procesie przenoszenia rachunków.


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, doładowań portfeli cyfrowych typu Revolut, SkyCash czy PayPal.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

200 zł za konto w Credit Agricole

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.