Bon 100 zł od Twisto

W końcówce poprzedniego roku dużą popularnością cieszyła się promocja w ramach której można było otrzymać bon na 100 zł za kartę kredytową Twisto, czyli jednym z nowych fintechów. Promocja cieszyła sie tak dużą popularnością, że po pewnym czasie bon został obniżony do 60 zł. Ale nic straconego bo w dniu dzisiejszym pojawiła IX edycja promocji Bonus z Twisto dzięki której otrzymuje się bon na 100 zł od Twisto za samo tylko zawarcie umowy. Czyli warunki nie mogą być prostsze do spełnienia. Nowa promocja trwa od dzisiaj do wyczerpania puli 2.500 sztuk promocyjnych wniosków.

Twisto to swego rodzaju darmowy limit kredytowy czy karta kredytowa, za pomocą której robi się zakupy w danym miesiącu, a spłaca trochę później (o szczegółach niżej). Aby otrzymać bon 100 zł od Twisto należy złożyć wniosek o limit Twisto Free podając swoje dane, wyrazić zgodę na kontakt i otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych. Autoryzacja odbywa się za pomocą przelewu ze swojego konta więc dane oraz adres powinny być zgodnee. Twisto weryfikuje naszą zdolność (w tym też BIK) i przyznaje nam limit – minimalnie to 1.500 zł. Po pozytywnej weryfikacji i zawarciu umowy premia przyznawana jest automatycznie – aby ją wykorzystać należy za pomocą karty Twisto wykonać zakupy, które spłacimy bonusowymi punktami.

Mi punkty zostały przyznane w poprzedniej promocji następnego dnia. Bon, a właściwie punkty o wartości 100 zł zostaną przyznane automatycznie za zawarcie umowy i będą ważne do 31.07.2021 r. (to mała zmiana). Bonus będzie można wykorzystać poprzez spłatę zadłużenia – należy wejść w wykonaną transakcję i wybrać jej spłatę bonusowymi środkami. Uwaga – należy wykorzystać całe 100 punktów, tj. 100 zł bo niewykorzystane środki przepadną. Gdybyśmy więcej wydali za pośrednictwem to resztę spłacamy przelewem lub BLIKem.

Do wyboru mamy darmowy plan Online z kartą wirtualną, którą możemy płacić w internecie (np. Allegro) lub darmowy tylko przez 3 miesiące plan Space z fizyczną kartą (po 3 miesiącach opłata wynosi 9,99 zł miesięcznie). Do otrzymania bonus jak najbardziej wystarczy plan darmowy. I to wszystko – po otrzymaniu bonus można ale nie trzeba korzystać dalej z Twisto – każdy powinien decydować sam. Wniosek z bonem 100 zł od Twisto można złożyć tutaj:

Bon 100 zł od Twisto


Twisto to jedna z usług podobnych do Revolut. Otrzymuje się limit, z którego można korzystać przez cały miesiąc. Następnie mamy 15 dni na jego spłatę. Możemy też spłacić 10% spłacić a resztę przesunąć – kosztuje to 4,50 zł od każdych 100 zł. Płatności możemy rozłożyć także na raty – podział na 3 raty jest za darmo. Twisto działa bardzo podobnie do karty kredytowej. W płatnej po 3 miesiącach wersji Space otrzymuje oprócz karty wirtualnej także kartę fizyczną, przewalutowanie po kursie bankowym do kwoty 3.000 zł oraz opcję dzielenia płatności na kilka osób. Do promocji wystarczy darmowy plan Online.


Regulamin promocji Bonus z Twisto edycja IX.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bon 100 zł od Twisto

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.