250 zł za konto w BNP Paribas oraz dodatkowy prezent w Promocji Mikołajkowej

W BNP Paribas do 14 grudnia można założyć konto osobiste w premią 350 zł w gotówce i darmowym ebook/audiobookiem – szczegóły tutaj. Za to w dniu wczorajszym pojawiła się nowa akcja Promocja Mikołajkowa w ramach której można w łatwiejszy sposób otrzymać 250 zł za konto w BNP Paribas oraz dodatkowo voucher do Costa Coffee lub klocki Lego. Standardowo promocja dotyczy nowych i powracających klientów tego francuskiego banku i trwa do 06.12.2020 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk rejestracji na stronie promocji.


Dodatkowo można otrzymać 300 zł na Allego za kartę kredytową – szczegóły tutaj:

350 zł za konto w BNP Paribas w akcji Bankowo zasłuchani


Z nowej promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

250 zł za konto w BNP Paribas w akcji Promocja Mikołajkowa– warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 06..12.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 20.12.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti lub za pośrednictwem kuriera oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN).
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Wybranie nagrody podczas składaniu wniosku o konto w BNP Paribas.
 • Do 25.01.2021 r. zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie danych o nr konta do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 250 zł za konto w BNP Paribas>>>

Nagrody w promocji Promocja Mikołajkowa:
Pierwsza nagroda – voucher o wartości 20 zł do Costa Coffee lub klocki Lego o wartości 40 zł (jeden z zestawów 30098 lub 45098 lub 65098).
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W dniach 21.12 – 31.12.2020 r. wykonanie co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
Druga nagroda – 100 zł w gotówce za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu styczniu wykonanie co najmniej 3 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
 • W miesiącu styczniu wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł.
Trzecia nagroda – 150 zł w gotówce za:
 • Spełnienie warunki otrzymania drugiej nagrody.
 • W miesiącu lutym wykonanie co najmniej 3 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
 • W miesiącu lutym wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł.

Tym razem otrzymuje się voucher podarunkowy do Costa Coffee o wartości 20 zł lub losowy zestaw klocków Lego o wartości 40 zł. Dodatkowo można otrzymać 250 zł w gotówce. Voucher zostanie przesłany sms-em do końca stycznia. Natomiast aby otrzymać klocki i premie gotówkowe należy odebrać wiadomość o przyznaniu nagrody przesłaną z adresu mikolajki@bnpparibasplus.pl. Można ten adres dodać już teraz do kontaktów. Następnie trzeba do 25.01.2021 r. uzupełnić na stronie promocji dane do wypłaty premii i wysyłki klocków Lego. A same premie gotówkowe wpłyną do końca lutego i marca 2021 r. A klocki zostaną wysłane do końca stycznia.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie (ryzyko opłaty 3 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią 250 zł za konto w BNP Paribas oraz dodatkowymi nagrodami zapraszam tutaj:


Regulamin promocji Promocja Mikołajkowa.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.