250 zł za Konto Jakie Chcę w Santanderze + 50 zł za konto dla dziecka

Santander ostatnio nie pozwala, aby nowi klienci tego banku założyli konto bez żadnej promocji. Z początkiem października wystartowała nowa akcja, dzięki której można otrzymać 250 zł za Konto Jakie Chcę (w tym 50 zł z polecenia) oraz 50 zł za konto dla dziecka. Oszczędzający mogą skorzystać jeszcze z Lokaty Mobilnej oprocentowanej stawką 2% do kwoty 20.000 zł. Warunki akcji są dosyć proste do spełnienia a z promocji mogą także skorzystać wracający byli klienci Santandera po odpowiednim czasie. Nowa promocja trwa do 31.10.2020 r. (także program poleceń). Dla Konta Jakie Chcę dla dziecka akcja trwa do 25.11.2020 r.


Uwaga do powyższych kwot można dorzucić 100 zł w programie Bezcenne Chwile za zarejestrowanie karty Mastercard – szczegóły tutaj.


Z nowej promocji mogą skorzystać osoby, które od 01.09.2019 r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku płatniczego (osobistego) o charakterze oszczędnościowo-rozliczeniowym w Santanderze. Jest też dodatkowy zapis, że osoby które od 01.04.2019 r. brały udział w innych akcjach promocyjnych Santandera premii nie dostaną. W programie poleceń nie można mieć konta w Santanderze od 01.07.2019 r.

250 zł za konto w Santanderze – warunki promocji.
 • Do 31.10.2020 r. złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę na stronie promocji.
 • Najpóźniej do 15.11.2020 r. zawarcie umowy z Santanderem (za pośrednictwem kuriera lub za pośrednictwem Wideo Doradcy).
 • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych oraz elektroniczne kanały kontaktu (EKK).
 • Podanie aktualnego telefonu do kontaktu i adres e-mail.
 • W każdym z trzech miesięcy po otwarciu konta:
  • Otrzymanie wpływów na łączną sumę co najmniej 1.000 zł.
  • Wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK.
  • Logowanie się do aplikacji mobilnej Santander mobile.
 • Opcjonalnie do 25.11.2020 r. złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę dla swojego dziecka poniżej 18 roku życia przez internet (bankowość internetową). Do 30.11.2020 r. zawarcie umowy o ww. konto wraz z powyższymi zgodami.
 • Do 15.03.2021 r. odebranie wypłaconej na otwarte konto premię w wysokości 200 zł i opcjonalnie 50 zł.

<<<Strona promocji 250 zł za Konto Jakie Chcę w Santanderze>>>

250 zł za Konto Jakie Chcę w Santanderze + 50 zł za konto dla dziecka

Konto osobiste Konto Jakie Chcę otwierane jest za pośrednictwem kuriera lub poprzez rozmowę z Wideo doradcą. Może one być bezpłatne po wykonaniu prostych warunków – szczegóły poniżej. Dla kont otwieranych w październiku warunki promocji należy spełnić w miesiącach październik – listopad – grudzień, lub listopad – grudzień – styczeń. Dla kont otwartych w listopadzie warunki można spełniać począwszy od listopada albo grudnia.. Dodatkowo można otrzymać 50 zł za złożenie wniosku z odpowiednim kodem polecenia oraz założyć Lokatę Mobilną na 2% do kwoty 20.000 zł na 4 miesiące (dostępna jest tylko raz).

Jeżeli ktoś nie miał konta w Santanderze od 01.11.2019 r. to przy składaniu wniosku powinien wpisać kod polecenia – można wziąć od rodziny/znajomych, lub skorzystać z mojego kodu 1011462156 . Wtedy w prosty sposób można otrzymać dodatkowe 50 zł. Wystarczy tylko do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta zalogować się do bankowości internetowej (lub mobilnej) oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł i co najmniej jedną transakcję BLIK (wliczają się transakcje wykonane w ramach akcji powyżej). Po otwarciu konta można się samemu zarejestrować się w programie i polecać konta za co otrzymuje się 50 zł. Należy oczywiście mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe. Od listopada soba polecająca i polecona otrzymuje 50 zł „w gotówce”. Wcześniej były to punkty – 3.400 w programie Mastercard Priceless Specials warte 50 zł. A właściwie kod na wymianę na te punktu – przesłany do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnieniu warunków programu. Czas na wymianę kodu jest do 28.02.2021 r., a promocyjne punkty będą ważna 36 miesięcy.

250 zł za Konto Jakie Chcę w Santanderze + 50 zł za konto dla dziecka


Do tego można dołączyć promocję, w której Santander płaci 1% zwrot za płatność rachunków za prąd, gaz, telefon, telewizję czy internet (przelewem, zleceniem stałym czy poleceniem zapłaty). Należy te rachunki zarejestrować przez bankowość internetową lub w placówce Santandera – maksymalnie można otrzymać w ten sposób 25 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu roku. Trudno w ten sposób uzyskać maksymalny zwrot ale zawsze można zyskać kilka złotych.


Podsumowując ramach połączonych akcji można otrzymać 200 zł premii niejako na start, 50 zł za otwarcie Konta Jakie Chcę z kodem polecenia oraz 50 zł za konto dla dziecka. Można do tego dorzucić kilka czy kilkanaście złotych miesięcznie za opłacanie rachunków z konta oraz dobrze oprocentowaną Lokatę Mobilną na 2% ale tylko do 20.000 zł. Konto osobiste Konto Jakie Chcę jest darmowe, może być (ale nie musi) opłata za kartę – szczegóły poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią 250 zł za Konto Jakie Chcę i ewentualnie 50 zł za konto dla dziecka w  Santanderze zapraszam tutaj:

250 zł za Konto Jakie Chcę w Santanderze + 50 zł za konto dla dziecka


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku.
 • 0 zł za za kartę debetową przy 5 transakcjach bezgotówkowych lub stała opłata 3 zł.
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe.
 • Darmowe wypłaty z bankomatów Santandera (dla osób do 26 roku życia darmowe wszystkie bankomaty).

Od grudnia Konto Jakie Chcę bezpłatne po zasileniu kwotą 500 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (inaczej opłata 8 zł za konto i 6 zł za kartę).


Regulamin Promocji Bonus 200+50 za Konto Jakie Chcę z dzieckiem.

Regulamin programu Polecam mój Bank – edycja VIII.

Regulamin programu Polecam mój Bank – edycja IX.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.