Program poleceń z bonusami w Getin Banku oraz lokaty i konta z oprocentowaniem do 2%

Getin Bank z jest jednym z banków, który aktywnie musi walczyć o nowych klientów i ich depozyty. Z początku września wystartował nowy program poleceń z bonusami, dzięki któremu nowi i powracający klienci mogą ponownie otrzymać 50 zł za konto a dotychczasowi 80 zł za polecenie za spełnienie bardzo prostych warunków – po prostu odpowiednich przelewów. Wystarczy nie posiadać w Getin Banku konta od 29.02.2020 r. Zarówno polecona jak i polecająca osoby dostają nagrody w formie kart podarunkowych. Nowy program poleceń trwa do końca roku, tj. do 31.12.2020 r.


Obecnie można otrzymać dodatkowo 100 zł za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile – szczegóły tutaj:


W bieżącej edycji programu poleceń okres karencji został bardzo korzystnie przesunięty do przodu. Aby skorzystać z akcji należy mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe oraz te dot. zasad rozliczenia programu poleceń. Osoba polecająca przystępuje do programu poleceń w bankowości internetowej akceptując regulamin oraz generując odpowiedni kod polecenia który przekazuje się osobie polecającej. Otwiera się Konto Proste Zasady które jest darmowe po wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej.Program poleceń z bonusami w Getin Banku oraz lokaty i konta z oprocentowaniem do 2%Należy złożyć wniosek o Konto Proste Zasady z odpowiednim kodem polecania (do wpisania w trakcie zakładania konta lub do podania w placówce Getin Banku) (zdobyty od rodziny lub np. mój EV1Y4K – zmienia się co edycję programu), wyrazić zgody marketingowe i handlowe oraz także te dot. zasad rozliczenia programu poleceń. Należy również aktywować konto osobiste do 31.12.2020 r. Następnie w ciągu kolejnych 3 pełnych miesięcy następujących po aktywacji Konta Osobistego trzeba zapewnić wpływy w wysokości minimum 1.500 zł (spoza Getin Banku) + wykonywać jedną operację bezgotówkową (dla bezpłatności konta.)

Za spełnienie powyższych warunków osoba polecona otrzymuje 50 zł, a osoba polecająca – 80 zł w formie kart podarunkowych. O przyznaniu nagrody Getin Bank poinformuje w bankowości internetowej, poprzez e-mail i sms-a. Nagroda – karta podarunkowa o wartości 50 zł dla poleconego sklepu Allegro, lub Decathlon lub na www.empik.con będzie dostępna do odbioru najpóźniej do 31.05.2021 r. Osoba polecająca otrzyma taką samą nagrodę o wartości 80 zł. Maksymalnie można otrzymać 10 nagród za 10 skutecznych poleceń.

Dodatkowo można skorzystać z:

  • Elastycznego Konta Oszczędnościowego z oprocentowaniem 1% do kwoty 100.000 zł na 2 miesiące. Oferta dostępna do 20.09.2020 r. – data badania nowych środków – 13.08.2020 r.
  • Konta Oszczędnościowego z oprocentowaniem 2% do kwoty 10.000 zł przez 12 miesięcy dla klientów nie posiadających konta od 11.05.2017 r. i przelewających kwotę 1.500 zł miesięcznie.
  • Lokaty na Nowe Środki z oprocentowaniem 1% na 4 miesiące z kontem osobistym i 0,80% bez konta osobistego. Oferta ważna do 30.09.2020 r. – data badania nowych środków – 08.09.2020 r.
  • Lokaty Mobilnej z oprocentowaniem 1,50% na 2 miesiące dla pierwszego okresu do kwoty 10.000 zł.

Osoby posiadające oszczędności właśnie w Getin Banku otrzymują obecnie w miarę spore (jak na dzisiejsze warunki) oprocentowanie. Ale oprocentowanie lokat standardowych to już maksymalnie 0,40%, a oprocentowanie standardowe konta oszczędnościowego to 0,15%. Niestety aby otrzymać najwyższe oprocentowanie należy skakać pomiędzy bankami. Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z Getin Bankiem zapraszam tutaj:

Program poleceń z bonusami w Getin Banku oraz lokaty i konta z oprocentowaniem do 2%


Regulamin promocji Polecam Proste Zasady IX.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Program poleceń z bonusami w Getin Banku oraz lokaty i konta z oprocentowaniem do 2%

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.