300 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas w akcji Premia na szybko

W BNP Paribas jak zwykle nie można narzekać na brak promocji dla nowych i powracających klientów jeżeli chodzi o konta osobiste. Właśnie wystartowała akcja Premia na szybko dzięki której tym razem można otrzymać 300 zł do Biedronki za konto w BNP Paribs. Jak zwykle wystarczy być nowym albo powracającym po roku klientem i wykazać bardzo umiarkowaną aktywność związaną z kontem osobistym. Nowa akcja promocyjna BNP Paribas trwa do 23.08.2020 r. lub do wyczerpania puli 3.000 rejestracji na stronie promocji.

Standardowo z promocji mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

300 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 23.08.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 06.09.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN).
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

<<<Strona promocji 300 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas>>>

Nagrody w promocji Premia na szybko:
Pierwszy e-kod do Biedronki o wartości 150 zł za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W miesiącu wrześniu wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą.
 • W miesiącu wrześniu otrzymanie wpływów na co najmniej 1.000 zł.
Drugi e-kod do Biedronki o wartości 100 zł za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu październiku wykonanie co najmniej 5 transakcji BLIK.
 • Wykonanie co najmniej 3 przelewów środków z konta za pomocą bankowości internetowej (GOonline lub Aplikacji Mobilnej GOmobile).
Trzeci e-kod do Biedronki o wartości 50 zł za:
 • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
 • W miesiącu listopadzie wykonanie co najmniej 5 transakcji BLIK.

Wpływy na konto powinny pochodzić spoza kont, których nie jesteśmy właścicielem, najlepiej spoza BNP Paribas (wtedy mogą być nasze konta). Wiadomości o przyznaniu nagród zostaną wysłane przez BNP Paribas do 25 25 października, 26 listopada i 26 grudnia z adresu premianaszybko@bnpparibasplus.pl. Można ten adres dodać już teraz do kontaktów. Nagrody – elektroniczne kody do sklepów Biedronka zostaną przesłane na podany numer kontaktowy sms-ami do końca października, listopada i grudnia. Trzeba odpowiedni kod podać po prostu kasjerowi przez zapłatą – można z nich korzystać wielokrotnie aż do ich wyczerpania.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie (ryzyko opłaty 3 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią o wartości 300 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

300 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas w akcji Premia na szybko

Regulamin promocji Premia na szybko.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezogótkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

300 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas w akcji Premia na szybko

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.