200 zł za kartę kredytową w Citibanku plus inne bonusy i promocje

Citibank znany jest z promowania swoich kart kredytowych, a czasami także kont osobistych. Co prawda w niepewnych ostatnio czasach atrakcyjność promocji w Citibanku trochę spadła ale nadal warto wziąć w tym banku kartę kredytową. Wystartowała akcja o standardowo przy długiej nazwie Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i sprawdź jak odebrać 200 zł dzięki której można tym razem otrzymać premię gotówkową w wysokości 200 zł za kartę kredytową w Citibanku. Warunki jak zwykle są bardzo łatwe do spełnienia – trzeba być nowym albo powracającym posiadaczem karty kredytowej i wykazać umiarkowaną aktywność. Nowa promocja Citibanku trwa do 26.08.2020 r.

Z promocji mogą skorzystać nowe osoby, które od 01.01.2018 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji.

Aby otrzymać 200 zł za kartę kredytową w Citibanku należy:
  • Złożyć wniosek o kartę kredytową na specjalnej stronie promocji.
  • Dołączyć do wniosku dokumentu dochodowego (np. wyciąg z rachunku za ostatnie 3 miesiące) lub zrobić to w przeciągu 10 dni.
  • Zainstalować aplikację mobilnej Citi Mobile i za jej pośrednictwem aktywować kartę.
  • Do końca pierwszego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogować się do bankowości internetowej i/lub mobilnej.
  • Do końca trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonanie *transakcji bezgotówkowych na kwotę łączną co najmniej 1.500 zł.

<<<Strona promocji 200 zł za za kartę kredytową Citibanku>>>

200 zł za kartę kredytową w Citibanku plus inne bonusy i promocje

Nagroda – zasilenie na kartę w wysokości 200 zł za spełnienie warunków akcji nastąpi do końca drugiego miesiąca po miesiącu spełniania warunków. Wcześniej o miesiąc Citibank powiadomi o przyznaniu nagrody. Dodatkowo za zarejestrowanie się w programie Mastercard Bezcenne Chwile poprzez bankowość internetową Citibanku można otrzymać 4.000 punktów powitalnych wartych od 50 zł do 100 zł. Punkty te można standardowo wymienić na vouchery do różnych sklepów lub bilety do kina. Akcja trwa do 31.08.2020 r. lub do wyczerpania puli 6.000 nagród. Wyłączone są osoby które w dniu 03.06.2020 r. były zarejestrowane w programie oraz BP Motokarty.

Należy uważać bo nowa karta kredytowa Citi Simplicity od pewnego czasu już nie jest bezwarunkowo bezpłatna. Opłata miesięczna to aż 12 zł. Zwolnione są z niej osoby, którym w miesiącu uda się wydać kwotę 1.000 zł. Do czasu otrzymania nagrody kartę należy posiadać, ale później nie ma takiego obowiązku i można przemyśleć współpracę z Citibankiem. Wszystkich zainteresowanych premią 200 zł za kartę kredytową w Citibanku zapraszam tutaj:

200 zł za kartę kredytową w Citibanku plus inne bonusy i promocje


Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 9,59% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Choć należy zauważyć, że to bardzo niskie oprocentowanie. Należy uważać na warunkową opłatę miesięczną. Dodatkowo należy uważać na opłatę CitiPhone – 7 zł, należy tą usługę od razu wyłączyć wysyłając w bankowości internetowej krótką prośbę. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej w kwocie co najmniej 200 zł (wpływu z promocji tego nie dotyczy). Bezpłatne za to są powiadomienia sms o transakcjach.

*Uwaga – do transakcji bezgotówkowych nie liczą się transakcje na pocztach czy zasilenia wirtualnych portfeli typu Revolut – za to jest dodatkowo od pewnego czasu spora opłata.


W bliźniaczej akcji można otrzymać voucher na 200 zł na Allegro. W tej akcji trwającej do 30.09.2020 r. należy wydać 1.000 zł kartą aby otrzymać nagrodę. Szczegóły na stronie promocji tutaj:

200 zł za kartę kredytową w Citibanku plus inne bonusy i promocjeLub można otrzymać 200 zł do Lidla w akcji trwającej do 03.11.2020 r. W tej akcji także wystarczy wydać kartą 1.000 zł. Szczegóły na stronie promocji tutaj:

200 zł za kartę kredytową w Citibanku plus inne bonusy i promocjePromocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.