Ponownie do 200 zł za regularne inwestowanie + bonusy dla nowych klientów

ING Bank Śląski znany jest z promowania nie tylko nowych, ale także dotychczasowych klientów. Nowi klienci mogą standardowo otrzymać do 160 zł a konto osobiste – szczegóły tutaj. Ponownie także pojawiła się akcja Inwestuj na przyszłość i zyskaj nawet 200 zł. III edycja dzięki której ponownie można otrzymać do 100 zł lub 200 zł za regularne inwestowanie za pośrednictwem ING. Akurat ta akcja dotyczy dotychczasowych klientów ponieważ niezbędne jest posiadania konta osobistego. Można otrzymać 2 razy po 100 zł za regularne inwestowanie w ramach IKE lub 2 razy po 50 zł za regularne inwestowanie w fundusz inwestycyjny poza IKE. Do promocji można przystąpić do 30.06.2020 r.

Aby skorzystać z promocji należy na dzień 13.05.2020 r. oraz dzień zapisywania się do promocji nie posiadać jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych na rejestrach otwartych za pośrednictwem ING (w tym IKE).

100 zł lub 200 zł za regularne inwestowanie – warunki akcji:
 • Posiadanie konta (w tym Otwartego Konta Oszczędnościowego) w ING Banku Śląskim z dostępem do bankowości internetowej.
 • Zapisanie się do promocji w Moje ING, w sekcji Oferta ING.
 • Wypełnienie ankiety inwestycyjnej i otrzymanie profilu inwestora.
 • Podpisanie z ING Umowy o świadczenie usług przyjmowania i przekazywania zleceń nabycia lub odkupienia tytułów uczestnictwa w instytucjach wspólnego inwestowania (jeżeli już kiedyś korzystaliśmy z akcji to ankiety i umowy się nie podpisuje).
 • Poprzez bankowość internetową:
  • Zlecenie otwarcia nowego rejestru funduszy inwestycyjnych.
  • Dokonanie pierwszej wpłaty w kwocie minimum 300 zł na nabycie jednostek uczestnictwa z otwartym rejestrze.
  • Złożenie dyspozycji regularnego inwestowania (DRI) na kwotę minimum 300 zł.
 • W pierwszym etapie promocji od 14.05 do 30.09 dokonać co najmniej 3 nabyć jednostek uczestnictwa w ramach złożonej dyspozycji regularnego inwestowania na łączną kwotę minimum 900 zł.
  • i/lub
 • W drugim etapie promocji od 01.10 do 31.12.2020 r. dokonać co najmniej 3 nabyć jednostek uczestnictwa w ramach złożonej dyspozycji regularnego inwestowania na łączną kwotę minimum 900 zł.
 • Na dzień 30.09 i/lub 31.12 być posiadaczem nabytych jednostek uczestnictwa na kwotę minimum 300 zł.
 • Na dzień wypłaty premii (15.10.2020 r. i 15.01.2021 r.) być posiadaczem Otwartego Konta Oszczędnościowego.

Ponownie do 200 zł za regularne inwestowanie + bonusy dla nowych klientów

Tym razem promocja podzielona jest na 2 etapy. Można otrzymać dwukrotnie po 100 zł jeżeli zainwestujemy w IKE lub dwukrotnie po 50 zł jeżeli zainwestujemy w dowolny inny fundusz. Możliwe są różne kombinacje – ale można otrzymać maksymalnie do 200 zł. Należy dokonać pierwszej wpłaty na 300 zł i następne 3 lub 6 nabyć w ramach regularnego inwestowania (DRI). Ale do premii niezbędne jest trzymanie kwoty już tylko 300 zł na funduszach. O IKE można poczytać tutaj. W wielkim skrócie to takie konto na które odkłada się oszczędności na emeryturę. Korzysta się wtedy z preferencji podatkowych (brak podatku od zysków kapitałowych), a pieniądze można wypłacić dopiero po 60 roku życia (albo wcześniej ale wtedy pobierany jest podatek). Jednak w mojej opinii IKE i IKZE mają za mało preferencji i mnie nie przekonują.

W przypadku otwarcia IKE i innego dowolnego funduszu zostanie wypłacona jedna, wyższa premia. Uczestnicy poprzednich promocji mogą wziąć udział pod warunkiem, że nie posiadają już żadnych środków na otwartych rejestrach w ING. Warunkiem jest otwarcie nowego rejestru – czyli wybranie nowego funduszu. Sam brałem udział w poprzednich akcjach i raz otrzymałem 100 zł a w poprzednim roku – 200 zł. No i korzystam z poprzedniej akcji i otrzymam kolejne 100 zł. Jest to chyba jedyny powód dla którego trzymam konto w ING – co roku wpada 100 zł a czasami nawet 200 zł. Ja inwestuje w fundusze bezpieczne – pieniężne czy obligacyjne. Na 99,99% nic nie stracę albo niewiele (obecnie jest stratny 7 zł) – na pierwszym miejscu stawiam bezpieczeństwo moich pieniędzy. Każdy decyzję o udziale w promocji i kupowanych funduszach powinien podjąć sam na własne ryzyko.

W ramach akcji nie jest pobierana opłata dystrybucyjna ale należy uważać na ewentualną prowizję za odkupienie jednostek uczestnictwa. Fundusze bezpieczniejsze oparte o papiery dłużne, obligacja i lokaty w 99% nie pobierają opłat za umorzenie środków. Ta akcja to standardowo jeden z powodów dla których warto rozpocząć współpracę w ING – a na początek można otrzymać do 160 zł za konto osobiste. Sam do tej pory otrzymałem tak już od ING ponad 1.230 zł (190 zł za otwarcie konta, 100 zł za inwestowanie, 500 zł za karty kredytowe, 240 zł za wynagrodzenie i znowu 200 zł za inwestowanie) (już o kodzie na 25 na pyszne.pl nie wspomnę). Kwotę 100 zł za inwestowanie dostanę za kilka miesięcy, kolejne 100 zł za oszczędzanie a paradoks jest taki, że znowu proponują mi 100 zł lub 120 zł za skierowanie wynagrodzenia. Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z ING odsyłam do artykułu o premii 160 zł za konto osobiste tutaj:

Ponownie do 200 zł za regularne inwestowanie + bonusy dla nowych klientów


Regulamin promocji Inwestuj na przyszłość i zyskaj nawet 200 zł.III edycja.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.