200 zł za konto w Santanderze w akcji Money Mania 23 + 50 zł z polecenia

W dniu dzisiejszym pojawiła się kolejna akcja, dzięki której można otrzymać solidną premię za otwarcie konta osobistego w Santanderze. A właściwie pojawiła się akcja Money Mania 23 w ramach której można otrzymać 200 zł za konto w Santaderze po spełnieniu dosyć prostych warunków aktywności. Doliczyć do tego można dodatkowe 50 zł za wpisanie odpowiedniego kodu polecenia, 1% zwrotu za wybrane rachunki oraz 4-miesięczną Lokatę Mobilną na 2% do kwoty 20.000 zł. Nowa promocja Money Mania 23 trwa do 31.05.2020 r.

W akcji Money Mania 23 mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które od 20.05.2019 r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Santanderze. To pozytywnie przesunięty okres karencji.

Aby otrzymać 200 zł za konto w Santanderze w akcji Money Mania 23 należy:
 • Do 31.05.2020 r. zalogować się lub zarejestrować się na stronie promocji podając imię i nazwisko oraz adres e-mail oraz potwierdzić rejestrację poprzez kliknięcie linku otrzymanego na adres e-mail.
 • Zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji zasad promocji Money Mania 23.
 • Na stronie promocji kliknąć w link „Podpisz umowę z doradcą mobilnym” i umówić się z Doradcą Mobilnym albo kliknąć w link „Wyślij wniosek o Konto” i tym samym złożyć wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę z kartą debetową.
 • Przy otwarciu wniosku wyrazić zgody marketingowe i handlowe oraz elektroniczne kanały kontaktu (EKK) (najpóźniej do 30.06.2020 r.).
 • Najpóźniej do 15.06.2020 r. zawrzeć umowę o Konto Jakie Chcę.
 • W każdym z trzech miesięcy po otwarciu Konta Jakie Chcę:
  • zapewnić wpływ na konto w wysokości co najmniej 1.000 zł (jednorazowo) – np. w czerwcu, lipcu i sierpniu.
  • wykonywać po 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK na dowolne kwoty.
  • zalogować się do aplikacji mobilnej Santander mobile.
 • Do 15.10.2020 r. odebrać wiadomość e-mail o otrzymaniu premii oraz do 20.10.2020 r. wpisać na stronie promocji numer otwartego konta do wypłaty premii. Z reguły można to zrobić wcześniej.
 • Do 30.10.2020 r. odebrać wypłaconą premię w wysokości 200 zł.

<<<Strona promocji 200 zł za konto w Santanderze w akcji Money Mania 23>>>

200 zł za konto w Santanderze w akcji Money Mania 23 + 50 zł z polecenia


Jeżeli ktoś nie miał konta w Santanderze od 01.05.2019 r. to przy składaniu wniosku należy wpisać kod polecenia – można wziąć od rodziny/znajomych, lub skorzystać z mojego kodu 1011462156 . Wtedy w prosty sposób można otrzymać dodatkowe 50 zł. Wystarczy tylko do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta zalogować się do bankowości internetowej (lub mobilnej) oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł i co najmniej jedną transakcję BLIK (wliczają się transakcje wykonane w ramach akcji powyżej). Po otwarciu konta można się samemu zarejestrować się w programie i polecać konta za co otrzymuje się 50 zł. Akcja trwa do 31.07.2020 r. i jest z reguły przedłużana. Należy oczywiście mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe.

200 zł za konto w Santanderze w akcji Money Mania 23 + 50 zł z polecenia


Do tego można dołączyć promocję, w której Santander płaci 1% zwrot za płatność rachunków za prąd, gaz, telefon, telewizję czy internet (przelewem, zleceniem stałym czy poleceniem zapłaty). Należy te rachunki zarejestrować przez bankowość internetową lub w placówce Santandera – maksymalnie można otrzymać w ten sposób 25 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu roku. Trudno w ten sposób uzyskać maksymalny zwrot ale zawsze można zyskać kilka złotych. Dodatkowo można założyć 4-miesięczną Lokatę Mobilną na 2% do kwoty 20.000 zł.


Tym razem Konto osobiste Konto Jakie Chcę można otworzyć po kontaktcie z Doradcą Mobilnym Santandera, ale tez można standardowo otworzyć  za pośrednictwem kuriera. I to wszystko. Należy pamiętać o uzupełnieniu danych do wypłaty premii. Najlepiej uzupełnić go po prostu od razu po założeniu konta osobistego. Warunki są banalnie proste do spełnienia. Dodatkowo można otrzymać 50 zł za złożenie wniosku z odpowiednim kodem polecenia i dobrze oprocentowaną lokatę. Wszystkich zainteresowanych nową promocją 200 zł za konto w Santanderze zapraszam tutaj:

200 zł za konto w Santanderze w akcji Money Mania 23 + 50 zł z polecenia


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku.
 • 0 zł za za kartę debetową przy 5 transakcjach bezgotówkowych lub stała opłata 3 zł.
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe.
 • Darmowe wypłaty z bankomatów Santandera (dla osób do 26 roku życia darmowe wszystkie bankomaty).

Regulamin Promocji Money Mania edycja 23.

Regulamin programu Polecam mój Bank – edycja VII.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

200 zł za konto w Santanderze w akcji Money Mania 23 + 50 zł z polecenia

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.