200 zł za konto w BNP Paribas w akcji Majowa premia

BNP Paribas nadal nie pozwala o sobie zapomnieć jeżeli chodzi o promocje konta osobistego dla nowych i powracających klientów. Właśnie wystartowała kolejna akcja Majowa premia w ramach której za kilka zasileń, przelewów i transakcji BLIK można otrzymać 200 zł za konto osobiste w BNP Paribas. Warunki jak zwykle są bardzo łatwe do spełnia a konto może być w prosty sposób darmowe. Nowa akcja BNP trwa do 17.05.2020 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Z promocji mogą skorzystać tylko nowi klienci BNP, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

Majowa promocja – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 17.05.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 05.06.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti oraz aktywacja karty.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Odebranie wiadomości o przyznaniu premii do 19.07.2020 r. i wpisanie na stronie promocji do 25.07.2020 r. danych do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 200 zł za konto w BNP Paribas>>>

200 zł za konto w BNP Paribas w akcji Majowa premia

Nagrody w ramach akcji Majowa promocja:
 • Pierwsze100 zł za:
  • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
  • W miesiącu czerwcu wykonanie co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych kartą debetową.
  • W miesiącu czerwcu otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł.
 • Drugie 100 zł za:
  • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
  • W miesiącu lipcu wykonanie co najmniej 4 transakcji BLIK.
  • W miesiącu lipcu otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł.

200 zł za konto w BNP Paribas w akcji Majowa premia

Wpływy na konto powinny pochodzić spoza kont, których nie jesteśmy właścicielem, najlepiej spoza BNP Paribas (wtedy mogą być nasze konta). Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana na nasz adres e-mail do 19 lipca a druga do 24 sierpnia 2020 r. Wiadomości będą przychodzić z adresu: majowapremia@bnpparibasplus.pl . Można ten adres dodać do kontaktów aby nie wpadła do SPAM-u. Należy do 25.07.2020 r. zalogować się na stronie promocji i uzupełnić numer konta do wypłaty premii w przypadku gotówki. Nagrody – premie gotówkowe zostaną wypłacone na uzupełniony numer konta (otwarty w ramach promocji) do końca lipca i sierpnia.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby potwierdzić naszą tożsamość i wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie. Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią 200 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

200 zł za konto w BNP Paribas w akcji Majowa premia

Regulamin promocji Majowa premia.


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.