200 zł za konto w Credit Agricole plus 50 zł z polecenia

W Credit Agricole z początkiem kwietnia wystartowała akcja, dzięki której można zgarnąć solidną premię za założenia konta osobistego. Ten francuski bank powrócił do akcji, dzięki której można otrzymać premię za przeniesienie konta, lub za płatności mobilne, lub za zaokrąglenia płatności bezgotówkowych. Sprawia to, że nowi i powracający klienci mogą otrzymać 200 zł za konto w Credit Agricole plus 50 zł za wpisanie odpowiedniego kodu polecenia. Akcja Korzyści dla Ciebie 2000 trwa do 30.04.2020 r. Warto wspomnieć, że jeszcze przez tydzień trwa promocja karty kredytowej z premią do 300 zł – szczegóły tutaj.


Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 01.04.2018 r. nie posiadały w Credit Agricole Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP (a także otwarte przez aplikację CA24 Otwórz Konto Konto dla Ciebie MOVE!) lub korzystały z promocji Credit Agricole polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku. Choć ja pomimo takiego ograniczenia w jednej z poprzednich akcji premię kolejny raz otrzymałem. Można więc ryzykować. Konto dla Ciebie można otworzyć przez internet, telefonicznie lub w placówka CA.


W ramach akcji można otrzymać 200 zł za przeniesienie konta osobistego do Credit Agricole oraz odpowiednie wpływ, lub 200 zł za płatności mobilne, lub 200 zł za zaokrąglenia płatności bezgotówkowych (CA Saver). Aby przystąpić do promocji Korzyści dla Ciebie 2000 należy otworzyć konto osobiste Konto dla Ciebie (lub Konto dla Ciebie VIP lub otwierane przez aplikację CA24 Otwórz Konto Konto dla Ciebie MOVE!), wybrać jeden z rodzajów premii oraz zapewnić stałe wpływy na konto. Najpopularniejsz e Konto dla Ciebie staje się darmowe po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (szczegóły poniżej).


200 zł za przeniesienie konta osobistego

Aby otrzymać premię 200 zł za przeniesienie konta należy w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy o konto w Credit Agricole złożyć  wniosek wraz z upoważnieniem CA o przeniesienia konta z innego banku. Wniosek ten powinien zawierać nazwę banku, pełny numer rachunku, dyspozycję jego zamknięcia oraz nazwę i adres instytucji, którą należy zawiadomić aby przelewała na nowe konto wynagrodzenie (lub inne świadczenie). Jeżeli na przeniesione konto zostaną zaksięgowane wpływy w wysokości 1.000 zł przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe to naliczy się premią 100 zł. Jeżeli wpływy te będą wynosić 3.000 zł to premia wyniesie 200 zł. Premia zostanie wypłacona pod koniec następnego miesiąca, po zaksięgowaniu trzeciego wpływu o odpowiedniej wartości.

Podpisy na wniosku powinny być takie same jak w banku, do którego zostanie wysłany wniosek o zamknięcie dotychczasowego banku. Wpływy na konto to suma wpłat gotówkowych i przelewów – nie liczą się przelewy z naszych kont nawet w innym banku. Nie muszą być to wpływy z wynagrodzenia, może być przelewy np. od żony/męża/siostry/kolegi. Pierwszy wpływ powinien nastąpić w miesiącu następnym po otwarciu konta.


200 zł za płatności mobilne

W przypadku wybrania tej premii otrzymuje 5% zwrotu za płatności BLIKem lub płatności kartą dodaną do portfela cyfrowego Google Pay lub Apple Pay. Maksymalnie możemy w ten sposób otrzymać 16,67 zł miesięcznie i 200 zł w ciągu roku. Łatwo wyliczyć, że wystarczy wydawać w ten sposób 333 zł miesięcznie aby otrzymać maksymalną premię. W z płatności promocyjnych wyłączone są transakcje finansowe i te dotyczące kasyn – szczegóły poniżej artykułu. Aby otrzymać premię należy wykonać co najmniej 3 takie transakcje i zapewnić wpływy na konto w Credit Agricole (spełniające powyżej opisane warunki) na kwotę co najmniej 1.000 zł. Premia będzie wypłacana do końca następnego miesiąca.


200 zł za płatności CAsaver

Premia ta związana jest z usługą zaokrąglania do góry wykonywanych płatności bezgotówkowych – zaokrąglenia wędrują na konto oszczędnościowe. Najlepiej oczywiście wybrać zaokrąglenie do 5 zł i płacić np. 5,01 zł kartą. Bank zaokrągli nam kwotę do 10 zł, doda nam od pozostałych 4,99 zł odłożonych na konto oszczędnościowe dodatkowe 50% premii. Wystarczy więc dobrze rozplanować zakupy i tylko od 7 do mniej więcej 10 takich transakcji. Maksymalnie można otrzymać 16,67 zł miesięcznie i 200 zł rocznie. Warunek otrzymania tej premii to zasilenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole kwotą 1.000 zł oraz wykonywanie transakcji bezgotówkowych w kwocie co najmniej 200 zł w każdym miesiącu. Premia będzie wypłaca pod koniec każdego miesiąca przez kolejne 12 miesięcy.

200 zł za konto w Credit Agricole plus 50 zł z polecenia


Dodatkowo można otrzymać stawkę 3% na 4 miesiące do kwoty 30.000 zł na koncie oszczędnościowym w ramach oferty Na start. Taka stawka obowiązuje klientów, którzy od 17.09.2019 r. nie posiadali konta osobistego. Obowiązuje nietypowa już, bardzo rzadko spotykana – kwartalna kapitalizacja odsetek. Po 4 miesiącach oprocentowanie wynosi najwyżej 1%. Niestety oprocentowanie lokat po ostatnich obniżkach stóp procentowych spadło do najwyżej okolic 1% – 1,50%. Można za to otrzymać 50 zł za otwarcie Konta dla Ciebie z polecenia. Taką premię może otrzymać osoba polecająca i osoba polecona.

200 zł za konto w Credit Agricole plus 50 zł z polecenia

Kod polecenia należy wpisać w momencie składania wniosku o otwarcie konta w Credit Agricole. W tej akcji należy nie mieć konta na rok przed złożeniem wniosku o konto w Credit Agricole. Premia dla polecającego naliczy się za otwarcie konta przez osobę poleconą przez 30 dni, osoba polecona powinna zasilić w każdym kolejnym 3 miesięcy konto kwotą 1.000 zł lub wykonywać transakcje bezgotówkowe w kwocie minimum 300 zł. Należy mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe. Po otwarciu konta można samemu przystąpić do programu i polecać konta (od następnego dnia). Maksymalnie można otrzymać do 500 zł za skuteczne polecenia. Można wpisać kod zaprzyjaźnionej osoby: 4717853 (zmienił się od poprzedniej edycji programu).

200 zł za konto w Credit Agricole plus 50 zł z polecenia

Podsumowując w ramach trochę zmienionej akcji promocyjnej można otrzymać 200 zł za konto w Credit Agricole plus 50 zł za tak naprawdę wpisanie odpowiedniego kodu polecenia. Najłatwiej jest skorzystać z przeniesienia konta – tym razem Credit Agricole nie wymaga, aby te przeniesienie było skuteczne. Należy uważać na definicję wpływów – konto, z którego przyjdzie ewentualny przelew nie powinno należeć do nas. Ale to jest stosunkowo łatwe do ominięcia. Co ważne – konto w Credit Agricole staje się bezpłatne po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej i zasileniu kwotą 1.000 zł. Wszystkich zainteresowanych nową promocją Credit Agricole zapraszam tutaj:

200 zł za konto w Credit Agricole plus 50 zł z polecenia


Konto dla Ciebie to:
  • 0 zł za konto po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 7 zł).
  • 0 zł za kartę po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 9 zł).
  • 0 zł za wypłatę w bankomatach w placówkach CA, 0 zł za wypłatę w pozostałych bankomatach krajowych po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 5 zł).
  • 0 zł za przelewy internetowe.

200 zł za konto w Credit Agricole plus 50 zł z polecenia


Regulamin Promocji Korzyści dla Ciebie 2000.

Regulamin Programu Poleceń IV.

Lista banków uczestniczących w procesie przenoszenia rachunków.


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

200 zł za konto w Credit Agricole plus 50 zł z polecenia

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.