200 zł za konto w Banku Pekao

Bank Pekao postanowił już chyba na stałe wprowadzić do swojej oferty promocję konta osobistego. Z początkiem kwietnia wystartowała nowa promocja dzięki której nowi i powracający klienci mogą otrzymać 200 zł za konto osobiste w Banku Pekao. Warunki niezmiennie są bardzo łatwe do spełnienia – wystarczy kilka przelewów i kilka płatności bezgotówkowych. A premia w wysokości 200 zł jest całkiem solidna. Nowa promocja Banku Pekao SA trwa do 20.05.2020 r.

Niestety nie zmieniony został okres karencji. Do programu mogą przystąpić osoby, które w okresie od 01.01.2019 r. do 31.03.2020 r. nie były związane z bankiem Pekao SA jako posiadacz czy współposiadacz umową rachunku bankowego lub lokaty. Można było też posiadać w poprzednim roku konto ale średnio-miesięczne saldo nie mogło przekroczyć 50 zł. Po złożeniu wniosku umowę można podpisać podczas wizyty w placówce lub założyć je całkowicie online za pomocą tzw. biometrii. Jednak druga opcja jest dodatkowo premiowana i bardziej się opłaca.

200 zł za konto w Banku Pekao – warunki promocji:
 • Złożenie wniosku o konto osobiste wraz kartą i/lub aplikacją PeoPay poprzez stronę internetową lub aplikację PeoPay.
 • Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych w celu realizacji zasad promocji.
 • Do końca pierwszego miesiąca, po miesiącu otwarcia konta osobistego zapewnienie wpływu w wysokości minimum 500 zł, wykonanie jednej transakcję bezgotówkową kartą lub za pomocą PeoPay oraz zalogowanie się do aplikacji mobilnej PeoPay.
 • W kolejnych trzech miesiącach zapewnienie wpływu na otwarte konto w wysokości 500 zł oraz wykonywanie jednej transakcji bezgotówkowej (miesięcznie) kartą lub za pomocą PeoPay oraz logowanie się do aplikacji mobilnej PeoPay (w każdym miesiącu).

<<<Strona promocji 200 zł za konto w Banku Pekao SA>>>

200 zł za konto w Banku Pekao

Akcja po raz kolejny podzielona jest na dwa etapy. Za spełnienie warunku w jednym miesiącu otrzymuje się 100 zł, płatne na otwarte Konto Przekorzystne do końca drugiego miesiąca po otwarciu konta. Otrzymanie kolejnych 100 zł jest warunkowane aktywnością przez 3 kolejne miesiące. Należy także w takim przypadku otworzyć konto za pomocą strony internetowej (np. po ściągnięciu i zainstalowaniu PeoPay). Jeżeli będziemy próbowali założyć konto całkowicie online i coś pójdzie nie tak (np. weryfikacja tożsamości) to możemy dokończyć proces w placówce i mimo to warunek też zostanie uznany za spełniony. Druga część premii zostanie wypłacona do 30.08.2020 r. Wpływy powinny być spoza naszych kont w Pekao SA – mogą być z naszego konta w innym banku.

Dodatkowo otwierając konto oszczędnościowe otrzymujemy stawkę 2,50% do kwoty 30.000 zł na 4 miesiące. Otwierane w ramach promocji Konto Przekorzystne – staje się bezpłatne po wykonaniu warunków promocji (osoby do 26-go roku życia nie muszą robić nic). Wystarczy przelew na 500 zł i jedna operacja kartą Mastercard. Jednak jak przy zakładaniu konta wybierze się kartą Viva trzeba zrobić 4 płatności bezgotówkowe inaczej zapłacimy 9,99 zł. Karta Visa we wniosku podstawia się automatycznie – należy to zmienić jak się chce. Warunki przy karcie Mastercard są łatwiejsze. Więc jeżeli ktoś jeszcze nie miał przyjemności z tym bankiem, albo miał ale spełnia warunki karencji zapraszam na stronę promocji tutaj:

200 zł za konto w Banku Pekao


Dodatkowo można skorzystać z polecenia konta osobistego w Pekao SA przez rodzinę czy znajomych. Wtedy osoba polecająca ma szansę otrzymać 100 zł. Niestety osoba polecona nie otrzymuje nic. Wystarczy przy otwarciu wpisać odpowiedni kod polecenia. Osoba polecająca i polecona powinny mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe, zasilić swoje konto kwotą minimum 500 zł, wykonać jedną transakcję bezgotówkową lub PeoPay oraz logować się do tej aplikacji. Osoba polecona musi spełnić te same warunki a spełni je z pewnością w ramach promocji za nowe konto. Warunki należy spełnić do 31.07.2020 r. a wypłata premii nastąpi do końca następnego miesiąca. Osoba polecająca powinna zarejestrować się tutaj.


Konto Przekorzystne w Pekao SA to:
 • 0 zł za prowadzenie po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 6 zł).
 • 0 zł za obsługę karty po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (inaczej 3 zł) przy karcie Mastercard.
 • 0 zł za obsług karty po wykonaniu 4 transakcji bezgotówkowych (inaczej 9,99 zł) przy karcie Visa.
 • 20 gr za sms autoryzujący w bankowości internetowej.
 • Bezpłatne wypłaty w bankomatach sieci Pekoa.
 • 2 bezpłatne wypłaty w bankomatach obcych i wszystkie za granicą po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 2% minimum 5 zł) przy karcie Mastercard.
 • 2 bezpłatne wypłaty w bankomatach obcych i wszystkie za granicą po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 2% minimum 5 zł) przy karcie Visa. Po zasileniu kwotą 5.000 zł wszystkie wypłaty są darmowe.

Regulamin Promocji Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą lub i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę do 200 zł – III edycja.

Regulamin programu poleceń Polecam Przekorzystne -edycja II.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.