350 zł premii za konto w BNP Paribas w Chwyć premię

Trwa ofensywa BNP Paribas zachęcająca nowych klientów do założenia konta osobistego w tym banku. W dniu wczorajszym w miejsce akcji Konto w lutym pojawiła się nowa akcja Chwyć premię dzięki której można otrzymać tym razem jeszcze lepsze 350 zł premii za konto w BNP Paribas. Wystarczy tak naprawdę zrobić kilka przelewów, transakcji bezgotówkowych i otrzymać jeden wpływ w wysokości 1.000 zł. Warunki promocji są bardzo łatwe do spełnienia a w zamian można otrzymać aż 350 zł premii. Standardowo wystarczy nie posiadać konta od 9 miesięcy. Nowa promocja trwa do 08.03.2020 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Standardowo do akcji mogą przystąpić tylko nowi klienci BNP, którzy w ciągu 9 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

350 zł premii w gotówce za konto w BNP Paribas – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 08.03.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 22.03.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku –Autenti.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Uzupełnienie danych do wypłaty premii do 26.04.2020 r.

<<<Strona promocji 350 zł premii za konto osobiste w BNP Paribas>>>

350 zł premii za konto w BNP Paribas w Chwyć premię
Nagrody w ramach promocji Chwyć premię:
 • Pierwsze 100 zł za:
  • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
  • W miesiącu marcu wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych (na dowolną kwotę).
 • Drugie 250 zł za:
  • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
  • W miesiącu kwietniu i maju wykonanie za pomocą bankowości internetowej po co najmniej 2 przelewów (Pl@net, GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile)(w każdym miesiącu).
  • W miesiącu kwietniu i maju otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł (w każdym miesiącu).

Wpływy na konto powinny pochodzić spoza kont, których nie jesteśmy właścicielem, najlepiej spoza BNP Paribas (wtedy mogą być nasze konta). Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana na nasz adres e-mail do 21 kwietni, a o drugiej premii do 22 czerwca 2020 r. Należy do 26.04.2020 r. zalogować się na stronie promocji i uzupełnić numer konta do wypłaty premii. Nagrody – premie gotówkowe zostaną wypłacone na uzupełniony numer konta (otwarty w ramach promocji) do końca kwietnia i czerwca .

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby potwierdzić naszą tożsamość i wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie. Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Wszystkich zainteresowanych łatwą premią gotówkową w wysokości 300 zł za konto osobiste w BNP Paribas zapraszam tutaj:

350 zł premii za konto w BNP Paribas w Chwyć premię

Regulamin promocji Chwyć premię.

Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

350 zł premii za konto w BNP Paribas w Chwyć premię

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.