Do 200 zł za przeniesienie konta oraz 300 zł za kartę kredytową w Credit Agricole

Credit Agricole to bank, który lubi premiować nowych klientów. Najczęściej są to premie za przeniesienie konta do siebie, czasami za wzięcie kredytu czy karty kredytowej. Dzisiaj opisuję dwie akcje, dzięki którym można otrzymać do 200 zł za przeniesienie konta oraz do 300 zł za aktywne korzystanie z karty kredytowej. Do tych akcji można dorzucić promocję konta oszczędnościowego na 3% do kwoty 30.000 zł. Promocja za przeniesienie konta trwa do 31.03.2020 r. a promocja dotycząca karty kredytowej do 29.02.2020 r.


Z promocji do 200 zł za przeniesienie konta mogą skorzystać osoby, które od 01.04.2018 r. nie posiadały w Credit Agricole Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP lub korzystały z promocji Credit Agricole polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku. Ten drugi zapis oznacza, że jak ktoś już raz otrzymał premię za przeniesienie konta to więcej nie dostanie. Ale ja korzystałem mimo tego z poprzedniej akcji i premię dostałem mimo ww. zapisu. Więc – każdy może próbować, jeżeli spełnia warunki karencji, ale na własne ryzyko. Konto dla Ciebie można otworzyć przez internet lub w placówka CA.

W ramach akcji można otrzymać 150 zł za przeniesienie konta osobistego do Credit Agricole oraz odpowiednie wpływ oraz 50 zł za wpisanie odpowiedniego kodu polecenia. Pierwsza akcja nazywa się Zimowe korzyści z Kontem dla Ciebie i polega na przeniesieniu konta oraz zapewnienie odpowiednich wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł miesięcznie.

Aby otrzymać 150 zł za przeniesienie konta należy:
 • Złożyć wniosek o otwarcie Konta dla Ciebie na stronie promocji.
 • Najpóźniej do 31.03.2020 r. zawrzeć umowę z Credit Agricole.
 • Najpóźniej do 7 dni po otwarciu Konta dla Ciebie złożyć Upoważnienie dla Credit Agricole do przeniesienie konta z innego banku.
 • Przez 3 kolejne miesiące zapewnić wpływy na konto w łącznej wysokości minimum 1.000 zł.

Premia jest za przeniesienie konta – w upoważnieniu należy podać nazwę dotychczasowego banku, pełny numer konta, upoważnienie do zamknięcia konta w dotychczasowym banku oraz nazwę i adres pracodawcy do przeniesienia wynagrodzenia. Ale to ostatnie nie jest wymagane więc nie trzeba do Credit Agricole przenosić swojego wynagrodzenia. Premia 150 zł wpłynie na konto do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnieniu warunków promocji. Credit Agricole wymaga wpływów spoza banku – wyklucza także przelewy z innych banków gdy jesteśmy właścicielami tego konta. Przelew od kolegi albo rodziny jak najbardziej będą ok – choć moim zdaniem Credit Agricole nie ma możliwości ustalenia właściciela konta spoza swojego systemu. Co ciekawe akceptowane do wpływów są wpłaty gotówkowe.


Do 200 zł za przeniesienie konta oraz 300 zł za kartę kredytową w Credit Agricole

Dodatkowo można otrzymać stawkę 3% na 4 miesiące do kwoty 30.000 zł na koncie oszczędnościowym w ramach oferty Na start. Taka stawka obowiązuje klientów, którzy od 01.05.2019 r. nie posiadali konta osobistego. Obowiązuje nietypowa już, bardzo rzadko spotykana – kwartalna kapitalizacja odsetek. Po 4 miesiącach oprocentowanie wynosi najwyżej 1%. Sensowne oprocentowanie lokat zaczyna się od terminów dwuletnich i tylko dla nowych środków. Można za to otrzymać 50 zł za otwarcie Konta dla Ciebie z polecenia. Taką premię może otrzymać osoba polecająca i osoba polecona.

350 zł za konto osobiste w Credit Agricole

Kod polecenia należy wpisać w momencie składania wniosku o otwarcie konta w Credit Agricole. W tej akcji należy nie mieć konta na 265 dni przed złożeniem wniosku (nietypowo). Premia dla polecającego naliczy się za otwarcie konta, osoba polecona powinna zasilić w każdym kolejnym 3 miesięcy konto kwotą 1.000 zł lub wykonywać transakcje bezgotówkowe w kwocie minimum 300 zł. Maksymalnie można otrzymać do 500 zł za skuteczne polecenia. Można wpisać kod zaprzyjaźnionej osoby: 3823408. Podsumowując w ramach tych dwóch akcji można otrzymać 200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole. Wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj:

Do 200 zł za przeniesienie konta oraz 300 zł za kartę kredytową w Credit Agricole


Konto dla Ciebie to:
 • 0 zł za konto po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 7 zł).
 • 0 zł za kartę po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 9 zł).
 • 0 zł za wypłatę w bankomatach w placówkach CA, 0 zł za wypłatę w pozostałych bankomatach krajowych po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 5 zł).
 • 0 zł za przelewy internetowe.

350 zł za konto osobiste w Credit Agricole


Druga akcja dzięki której można dorobić dzięki Credit Agricole to akcja Radość działa zbliżeniowo dzięki której można otrzymać do 300 zł za kartę kredytową w Credit Agricole. Trwająca do 29.02.2020 r. 10.04.2020 r. promocja dotyczy osób, które na 2 lata przed przystąpieniem do promocji nie posiadały następujących kart kredytowych: Credit Agricole VisaGold/Mastercard Gold, Credit Agricole Visa Silver /Mastercard Silver, Credit Agricole Visa Standard/Mastercard Standard. Można posiadać albo założyć konto osobiste w opisanej wyżej promocji – wykluczenia są tylko na posiadanie karty kredytowej. W ramach akcji możemy liczyć na 3% zwrot za płatności Google Pay lub Apple Pay – maksymalnie można otrzymać do 300 zł w ciągu roku. Należy posiadać telefon z NFC.

Aby otrzymać 300 zł za kartę kredytową w Credit Agricole należy:
 • Do 29.02.2020 r. 10.04.2020 r. zawnioskować o następującą kartę kredytową: Credit Agricole Visa Silver/Mastercard Silver lub Credit Agricole Visa Gold/Mastercard Gold.
 • Zaakceptować regulamin promocji oraz podpisać „Potwierdzenie przystąpienia do promocji”.
 • Posiadać urządzenie mobilne umożliwiające płatności mobilne (z systemem Android lub IOS).
 • Dodać kartę do aplikacji Google Pay lub Apple Pay.

Aby zgarnąć premię należy płacić telefonem – zbliżeniowo – w sklepach i punktach usługowych. Przewidziane są cztery okresy rozliczeniowe: do 31.03, do 30.06, do 30.09 oraz do 31.12.2020 r. od 31.03 do 30.06, do 30.09, do 31.12 oraz do 31.03.2021 r. W każdym okresie można otrzymać do 75 zł w postaci 3% zwrotu za płatności zbliżeniowe. Aby otrzymać maksymalne 75 zł należy wydać w ciągu 3 miesięcy kwotę 2.500 zł, tj. około 833 zł miesięcznie. Dosyć sporo ale jest to jak najbardziej wykonalne. Wypłaty nagród będą dokonywane na rachunek karty kredytowej do końca kwietnia, lipca, października oraz stycznia 2021 r. lipca, października oraz stycznia i kwietnia 2021 r. Wymagana jest terminowa spłata zadłużenia – najlepiej spłacać całość w odpowiednim terminie aby nie naliczały się dodatkowe opłaty.

W ramach promocji można wziąć karty srebrne (Silver) których obsługa kosztuje miesięcznie 7,90 zł. Można ominąć tą wypłatę wydając miesięcznie kwotę 700 zł. Nie ma opłat rocznych. Za to karty złote (Gold) kosztują 200 zł rocznie – w pierwszym roku nie ma opłaty po wykonaniu 3 płatności w ciągu 90 dni. Ale żeby nie było opłaty rocznej należy wydać kartą 18.000 zł w ciągu roku. Jeżeli wydamy 12.000 zł to opłata spadnie do 75 zł. Więc lepiej chyba wziąć kartę Silver. Umowę można podpisać za pośrednictwem kuriera albo w placówkach CA. Bank może poprosić o dokumenty dochodowe. Wszystkich zainteresowanych tą promocją zapraszam tutaj:

Do 200 zł za przeniesienie konta oraz 300 zł za kartę kredytową w Credit Agricole


Regulamin Promocji Zimowe korzyści z Kontem dla Ciebie.

Regulamin promocji Radość działa zbliżeniowo.

Regulamin Programu Poleceń III – edycja 1.

Regulamin promocji Radość działa zbliżeniowo II.

Lista banków uczestniczących w procesie przenoszenia rachunków.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.