Łatwe 250 zł za konto osobiste w BNP Paribas w akcji Premia na zimę

BNP Paribas w ostatnich dniach przyzwyczaił nas promocjami, dzięki którym można otrzymać nawet 400 zł – szczegóły tutaj. Ale pojawiła się także w dniu wczorajszym akcja Premia na zimę dzięki której można otrzymać mniej, ale za to bardzo łatwe 250 zł za konto osobiste w BNP Paribas. Tym razem nie trzeba wykonywać żadnych transakcji bezgotówkowych – wystarczy zasilać konto kwotą 1.000 zł i robić 4 przelewy przez 2 kolejne miesiące. To akcja dla tych, dla których wykonywanie transakcji bezgotówkowych to problem. Nowa promocja trwa do 20.12.2019 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków. Dodatkowo można otrzymać 400 zł za kartę kredytową w BNP Paribas – o tej akcji pisałem tutaj.

Nie zmienił się okres karencji. Do promocji mogą przystąpić tylko nowi klienci BNP, którzy w ciągu 9 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Choć w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

250 zł za konto osobiste w BNP Paribas – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 20.12.2019 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 07.01.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku –Autenti.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

<<<Strona promocji 250 zł za konto osobiste w BNP Paribas>>>

Łatwe 250 zł za konto osobiste w BNP Paribas
Nagrody w ramach promocji Premia na zimę:
 • Pierwsze 125 zł za:
  • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie.
  • W miesiącu styczniu 2020 r. wykonanie przez bankowość internetową lub mobilną minimum 4 przelewów wychodzących.
  • W miesiącu styczniu 2020 r. otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł.
 • Drugie 125 zł za:
  • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
  • W miesiącu lutym 2020 r. wykonanie przez bankowość internetową lub mobilną minimum 4 przelewów wychodzących.
  • W miesiącu lutym 2020 r. otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł.

Wpływy na konto powinny pochodzić spoza kont, których nie jesteśmy właścicielem, najlepiej spoza BNP Paribas a przelewy np. na nasze konta w innym banku. Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana na nasz adres e-mail do 20.02.2020 r., a kolejna do 20.03.2020 r. Należy do 25.02.2020 r. zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane do jej wypłaty – wpisać numer otwartego konta w BNP Paribas. Nagrody wpłyną na podane konto do końca lutego i marca. Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby potwierdzić naszą tożsamość i wydać nam kartę debetową.

Konto Otwarte dla Ciebie jest bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie, ale jest opłata za kartę debetową – Kartę Otwartą na Dzisiaj, która kosztuje 3 zł miesięcznie. Można jej uniknąć robiąc wykonując jedną transakcję bezgotówkową miesięcznie. Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Wszystkich zainteresowanych łatwą premią w wysokości 250 zł za konto osobiste w BNP Paribas zapraszam tutaj:

Łatwe 250 zł za konto osobiste w BNP Paribas

Regulamin promocji Premia na zimę.


Szczegóły akcji 400 zł za konto osobiste w BNP Paribas tutaj:

Łatwe 250 zł za konto osobiste w BNP Paribas


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Łatwe 250 zł za konto osobiste w BNP Paribas

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.