Konto Idealnie Proste na 3,20% oraz Lokata Hit na 3,60% w Idea Banku

Witam. W dzisiejszym wpisie odświeżam informacje o ofercie depozytowej Idea Banku. Na początku listopada 2018 r. pisałem o Kontach Idealnie Prostych w Idea Banku, na których można było otrzymać oprocentowanie 3,20% do kwoty 60.000 zł. Idea Bank na początku stycznia przedłużył, a raczej wprowadził nową promocję, dzięki której można założyć konto oszczędnościowe Konto Idealnie Proste z oprocentowaniem 3,20% do kwoty 20.000 zł. Takie oprocentowanie może obowiązywać do kwoty 60.000 zł ponieważ można otworzyć 3 Konta Idealnie Proste. Tym razem promocyjne oprocentowanie obowiązuje do 31.03.2019 r. 30.06.2019 r., a oferta z podwyższonym oprocentowaniem na Kontach Idealnie Prostych obowiązuje do 08.04.2019 r.

Konto Idealnie Proste można założyć poprzez wniosek internetowy lub bankowość internetową Idea Banku. Idea Bank nie wymaga, aby być nowym klientem w przypadku Kont Idealnie Prostych. Należy uważać, aby na Kocie Idealnie Prostym nie pojawiła się za duża kwota, bo wtedy oprocentowanie spada już do tylko solidnej wysokości, ale nie tak dużej wysokości. Oprocentowanie w czasie promocji (do 30.06.2019 r.) na Kontach Idealnie Prostych kształtuje się następującą:

Konto Idealnie Proste na 3,20% oraz Lokata Hit na 3,60% w Idea Banku

Standardowo prowadzenie Konta Idealnie Prostego jest bezpłatne, bezpłatny jest jeden przelew wewnętrzny w miesiącu, każdy kolejny oraz przelew zewnętrzny kosztują już 5 zł. Aby bezpłatnie wytransferować pieniądze z Konta Idealnego należy więc posiadać darmowe konto osobiste Konto Idealne lub np. założyć lokatę a później ją zerwać ze wskazaniem danego konta (taki sposób powinien się sprawdzić). Lub po prostu poświecić 5 zł. Oprocentowanie standardowe Konta Idealnie Prostego po okresie promocji spada do nieakceptowalnego poziomu w wysokości 1,10%. Po tym czasie należy przerzucić środki na lokatę lub poszukać innej propozycji Wszystkich zainteresowanych Kontami Idealnie Prostymi zapraszam tutaj:

Dodatkowo w Idea Banku dostępne są wysoko oprocentowane lokaty:
    • 3-miesięczna Lokata na Nowe Środki Plus – z możliwością zerwania w każdym momencie bez utraty odsetek, dostępna dla nowych środków i posiadaczy kont osobistych w Idea Banku z oprocentowaniem 3,60% 3,20%.
    • 3-miesięczna Lokata Beztroska – z możliwością zerwania w każdym momencie bez utraty odsetek, dostępna dla wszystkich z oprocentowaniem 2,80% 2,70% 2,30%.
  • 1-miesięczna Lokata NR1 z oprocentowaniem 3% 2,90%, 3-miesięczna Lokata NR1 z oprocentowaniem 3,40% 3,10%, 6-miesięczna Lokata NR1 z oprocentowaniem 3,40% 3%, 12-miesięczna Lokata NR1 z oprocentowaniem 3,10% 2,90%, 24-miesięczna Lokata NR1 z oprocentowaniem 2,20%, Lokaty NR 1 są dostępne dla wszystkich.

Lokaty Hit i Hit Plus oraz Beztroskie można założyć jedynie przez bankowość internetową Idea Banku. Dostępna jest tylko jedna Lokata Hit dla jednego klienta, który nie ma i nie posiadał i nie składał nawet żadnego wniosku o otwarcie produktów w Idea Banku oraz Lion’s Banku. Natomiast Lokata Hit Plus wymaga posiadania konta osobistego i wpłaty nowych środków. Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania zgromadzony w Idea Banku oraz Lion’s Banku obliczony na dzień 20-go każdego miesiąca. Lokaty Hit i Hit Plus można zerwać w każdym momencie z zachowaniem naliczonych odsetek do dnia zerwania lokaty. Dla wszystkich lokat ograniczenie to 1 mln zł. Dla pozostałych klientów, który nie mogą wpłacić nowych środków w ofercie znajdują się: Lokaty NR 1 oraz Lokata Beztroska jak i Konta Idealnie Proste. Całkowicie nowych klientów Idea Banku zachęcam najpierw do założenia 3-miesięcznej Lokaty Hit tutaj:

Konto Idealnie Proste na 3,20% oraz Lokata Hit na 3,60% w Idea Banku


Regulamin promocji Zyskaj Więcej z 08.01.2019.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.