Lokata Nowa Kasa = Większy Zysk na 2,60% w Plus Banku

Na początku roku (a także i rok temu) pisałem o nowej propozycji Plus Banku dla nowych środków – Lokacie Nowa Kasa = Większy Zysk. Plus Bank dołączył wtedy do banków, który próbuje ściągnąć do siebie nowe środki dedykowaną lokatą. Od kilku dni Lokata Nowa Kasa = Większy Zysk dostępna jest w opcji na 3 i 6 miesięcy z oprocentowaniem odpowiednio na 2,40% oraz 2,60%. Sprawia to, że zaraz po lokatach Idea Banku oraz Inbanku to najlepsze propozycje lokat krótkoterminowych. Pora więc na prześwietlenie nowej oferty Plus Banku.

Lokata Nowa Kasa = Większy Zysk – nowe warunki:
  • Na 3 miesiące z oprocentowaniem 2,40%.
  • Na 6 miesięcy z oprocentowaniem 2,60%.
  • Od 5.000 zł do 200.000 zł.
  • Dowolna ilość lokat.
  • Jedynie dla nowych środków.
  • Dla posiadaczy kont osobistych.
  • Dostępna w oddziałach Plus Banku, przez telefon, bankowość internetową i mobilną.

Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 26.09.2018 r. Każdy klient może otworzyć dowolną ilość Lokat Nowa Kasa = Większy Zysk. Co ciekawe według regulaminu lokaty wartość pojedynczej Lokaty Nowa Kasa = Większy Zysk nie może być wyższa niż 100.000 zł. Ale w razie czego to nie problem założyć dwie takie lokaty. Plus Bank zapomniał zaktualizować dokumenty na stronie.

Lokata Nowa Kasa = Większy Zysk na 2,60% w Plus Banku

Niezbędne jest konto osobiste w Plus Banku. Podstawowe to Konto Plus bez opłat miesięcznych za prowadzenie. Bezpłatna jest także karta debetowa ale tylko po wydaniu kwoty co najmniej 500 zł – inaczej Plus Bank naliczy opłatę w wysokości 9,90 zł. Opłaty tej nie pobiera się także, gdy suma wpływów na Konto Plus wyniesie co najmniej 1.800 zł. W Koncie Plus bezpłatne są wszystkie wypłaty z bankomatów krajowych.


Uwaga. Już po napisaniu tego artykułu okazało się, że z identycznym oprocentowaniem – 2,40% i 2,60% – można założyć wszystkie 3- i 6-miesieczne lokaty standardowe, mobilne, internetowe i dynamiczne, bez obowiązku wpłaty nowych środków.


Nowi klienci Plus Banku mogą także otworzyć 3-miesięczną Lokatę na Start z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł. Oprocentowanie tak naprawdę wynosi 3% w pierwszym miesiącu, 4% w drugim miesiącu i 5% w trzecim miesiącu. Odsetki płatne są miesięcznie na konto osobiste. Oferta jest dostępna dla klientów posiadających w Plus Banku Konto Plus, założone w ciągu ostatnich 12 miesięcy i nie posiadających w tym czasie żadnych lokat. Oprocentowanie pozostałych lokat osiąga maksymalnie 2% – 2,05% w przypadku lokat na 12 – 36 miesięcy. A konto oszczędnościowe oprocentowane jest stawką 1% – 1,50%.


Dodatkowo klienci Plus Banku posiadający numer w sieci Plus mogą otrzymać spore benefity – łatwe 20 zł – 25 zł miesięcznie w ciągu pierwszego roku (maksymalnie nawet 40 zł). O tej promocji bardzo rzadko się wspomina, a tak naprawdę jest bardzo dobra, choć nader skomplikowana. Informacje ile można otrzymać miesięcznie – zgodnie z poniższą rozpiską:Lokata Nowa Kasa = Większy Zysk na 2,60% w Plus Banku

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.