150 zł premii za Konto Internetowe Citi Priority + 100 zł za polecenie

150 zł premii za Konto Internetowe Citi Priority + 100 zł za polecenie

Citibank powraca do promowania swojego Konta Internetowego Citi Priority. Tym razem można otrzymać 150 zł premii za Konto Internetowe Citi Priority oraz 4% zwrotu za przewalutowania przelewów. Najważniejsza premia to oczywiście 5 x 30 zł (przez 5 miesięcy), które otrzymuje się za spełnienie prostych warunków – zasilenia konta oraz transakcje bezgotówkowe. Wystarczy tak naprawdę jedna transakcja bezgotówkowa miesięcznie. Nowa akcja Citibanku trwa do 31.12.2018 r. A równolegle trwa także akcja, w której można polecać konto w Citibanku i otrzymać 100 zł za skuteczne polecenia.

150 zł premii za Konto Internetowe Citi Priority – warunki promocji:

 • Złożenie wniosku o Konto Internetowe Citi Priority z premią 150 zł na specjalnej stronie promocji.
 • W następnych pełnych pięciu miesiącach, po miesiącu otwarcia konta otrzymywanie wynagrodzenia w wysokości minimum 2.000 zł.
 • W następnych pełnych pięciu miesiącach, po miesiącu otwarcia konta wykonywanie jednej transakcji bezgotówkowej.

Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które po 01.01.2017 r. posiadały lub były pełnomocnikami do konta osobistego w Citibanku. To duża zmiana i ułatwienie w stosunku do poprzedniej akcji konta osobistego w Citibanku. Konieczne jest także wyrażenie zgód marketingowych i handlowych. Maksymalnie można otrzymać 150 zł w ciągu kolejnych 5 miesięcy. Premia miesięczna – 30 zł – będzie księgowana w następnym miesiącu, po miesiącu spełnienia warunków akcji. Niespełnienie warunków promocji w jednym miesiącu nie wyklucza z możliwości otrzymania premii w kolejnym miesiącu.

150 zł premii za Konto Internetowe Citi Priority + 100 zł za polecenie

Dodatkowo nowi klienci mogą otrzymać zwrot marży banku za przewalutowania – zlecone z konta osobistego przelewy walutowe – 0,80% dla chf (w dni wolne 3%) oraz 4% dla pozostałych walut. Tak naprawdę w ramach promocji przez 12 miesięcy będzie można robić przelewy walutowe do kwoty 20.000 zł po kursie bankowym – Citibank zwraca w tej akcji swoją marżę. Ale to akurat żadna specjalna akcja bo już od dawna bardziej opłaca się założyć konto walutowe i korzystać z różnych platform internetowych do przewalutowań.

W poprzednich akcjach wystarczyło, że z innego konta przelało się pieniądze o tytule „wynagrodzenie”. U narzeczonej dalej przechodzi. Internetowe Konto Citi Priority to całkowicie bezpłatne konto osobiste – nie ma opłat za prowadzenie, za kartę do konta oraz wypłaty z bankomatów w Polsce po wyrażeniu zgód marketingowych oraz handlowych. Czyli praktycznie za darmo można otrzymać 150 zł premii. Wszystkich zainteresowanych nową akcją 150 zł premii za Konto Internetowego Citi Priority zapraszam tutaj:

150 zł premii za Konto Internetowe Citi Priority + 100 zł za polecenie


Dodatkowo w Citibanku wystartowała VI edycja programu poleceń. Do 31.12.2018 r. (lub do wyczerpania puli 1.000 sztuk promocyjnych wniosków) można polecać konto Citi Priority i otrzymać 100 zł za skuteczne polecenie. Konta można polecać nowym klientom o identycznym okresie karencji (od 01.01.2017 r.). Osoba polecona musi się zgodzić na ujawnienie danych objętych tajemnicą bankową, niezbędnych do realizacji zasad programu poleceń. Osoba polecająca otrzymuje za skuteczne polecenie 100 zł, a osoba polecająca może skorzystać z akcji opisane powyżej (należy to powiedzieć konsultantowi, który oddzwania po złożeniu wniosku). Osoba polecająca w obecnej akcji może otrzymać maksymalnie 1.000 zł za 10 osób.

Aby otrzymać 100 zł osoba polecona powinna:
 • Do końca drugiego miesiąca, po miesiącu otwarcia konta:
  • wykonać co najmniej 2 transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 300 zł, oraz
  • Utrzymać średnio-miesięcznego saldo w wysokości co najmniej 30.000 zł.
   • Lub
  • Uzyskać dzienne saldo w wysokości 5.000 zł (utrzymać je do drugiego dnia).

Trochę dziwne, że tym razem nie ma osobnej premii dla osoby poleconej (poza promocjami dla nowych klientów). Polecać mogą zarówno posiadacze kont osobistych jak i kart kredytowych. Akcja z programem poleceń opłaca się osobom, które się znają i z pewnością spełnią wszystkie warunki akcji. Tak aby osoba polecona otrzymała dodatkowe 100 zł premii. Konto Citi Banku można polecać tutaj:

150 zł premii za Konto Internetowe Citi Priority + 100 zł za polecenie


Regulamin oferty Konto Internetowe Citi Priority z premią walutową i zwrotem 150 zł za zakupy.

Regulamin oferty „Poleć Konto Citi Priority znajomemu” – edycja VI.


Konto Internetowe Citi Priority to:
 • 0 zł za prowadzenie.
 • 0 zł za obsługę karty.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów krajowych po wyrażeniu zgód marketingowych (inaczej 7 zł).
 • 0 zł za przelewy internetowe.

Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

http://bezpieczneoszczedzanie.com.pl/category/promocje-bankowe/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.