Ponownie Lokata Standard na 2,75% dla nowych klientów w Toyota Banku

Lokata Standard na 2,75% w Toyota Banku

Toyota Bank jest znany z tego, że próbuje przyciągnąć do siebie nowych klientów w różnoraki sposób. Jedynym z nich są bardzo dobrze oprocentowane lokaty bankowe. We wrześniu została ponowiona akcja, która pozwala na otwarcie 6-miesięcznej Lokaty Standard z oprocentowaniem 2,75%. Promocja dostępna jest ponownie niestety tylko dla całkowicie nowych klientów Toyota Banku, a maksymalna kwota możliwa do ulokowania na promocyjnym oprocentowaniu to niezmiennie 30.000 zł. Nowa promocja trwa do 30.09.2018 r.

Lokata Standardowa na 2,75% w Toyota Banku:
  • Od kwoty 2.000 zł – maksymalnie do 5 lokat do łącznej kwoty 30.000 zł.
  • Na 2,75% na 6 miesięcy.
  • Dla tylko nowych klientów.
  • Bez obowiązku posiadania konta osobistego.
  • Wymagane zgody marketingowe i handlowe.

Lokatę Standardową na 2,75% na 6 miesięcy mogą założyć nowi klienci Toyota Banku, czyli Ci, którzy nie posiadali dotychczas w tym banku umowy lokaty lub umowy konta w okresie od 01.01.2017 r. do 31.08.2018 r. W tej edycji akcji Lokata Standard dostępna jest także dla niektórych powracających klientów. Standardowo nie ma obowiązku zakładania osobistego, można też wybrać opcję odnowienia (czy Lokata Standard ma wrócić na konto czy odnowić się automatycznie na bieżącym oprocentowaniu).Więcej szczegółów i możliwość założenia Lokaty Standard tutaj.

Lokata Standard na 2,75% w Toyota Banku


Oferta depozytowa Toyota Banku od czasu poprzedniej Lokaty Standard zmieniła się nieznacznie, ale tylko w przypadku niektórych standardowych lokat. Dotychczasowi klienci Toyota Banku mogą założyć 180-dniową Lokatę Sprint z oprocentowaniem 2,50%. Lepsze oprocentowanie można otrzymać w Toyota Banku tylko na lokatach długoterminowych: 18-miesięcznych i dłuższych. Toyota Bank od bardzo długiego czasu jest bankiem, który zajmuje czołowe, jeżeli nie pierwsze miejsca w moich rankingach lokat krótkoterminowych i lokat długoterminowych. Należy także zauważyć, że konto osobiste w Toyota Banku – Moto Konto (przed zmianą „Jedyne”) obecnie jest bezpłatne po wykonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę 400 zł (miesięcznie) lub po utrzymaniu średniego salda na koncie w wysokości 1.000 zł lub kwoty 2500 zł na lokatach (lub spłaty leasingu z konta).

Lokata Standard na 2,75% w Toyota Banku


Regulamin Promocji „2,75% na Lokacie Standard”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.