200 zł na paliwo za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas

200 zł na paliwo za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas w dniu dzisiejszym ogłosiło nową promocję związaną z kartą kredytową. Tym razem pojawiła się akcja Karta kredytowa Mastercard z kartą paliwową BP dzięki której można otrzymać 200 zł na paliwo za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas. Jedyne co trzeba zrobić to wydać 2.000 zł w ciągu 2 miesięcy od daty zawarcia umowy o kartę kredytową z BGŻ BNP Paribas. Promocja jest ograniczona do pierwszy 2.000 osób, nie będzie trwać jednak dłużej niż do 31.08.2018 r.

Z nowej akcji mogą skorzystać osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed zawarciem umowy z Bankiem BGŻ BNP Paribas nie miały ważnej umowy o kartę kredytową w tym banku. Posiadanie konta osobistego i innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji.

Aby otrzymać 200 zł na paliwo za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas należy:
  • Do 31.08.2018 r. zawrzeć umowę z BGŻ BNP Paribas o kartę kredytową za pośrednictwem strony promocji.
  • W ciągu dwóch pierwszych miesięcy od daty zawarcia umowy wykonać transakcje (bezgotówkowe i/lub gotówkowe) na kwotę równą lub wyższą niż 2.000 zł.
  • Do 30.11.2018 r. odebrać wysłaną listem poleconym kartę paliwową BP SuperCard.

W przypadku transakcji bezgotówkowych nalicza się w oprocentowanie + prowizja. Wypłaty w bankomatach własnych BGŻ BNP Paribas to opłata 3,50 zł, w przypadku bankomatów obcych to już 4,90% – minimum 10 zł. Jeżeli już nie mamy jak wydać kartą 2.000 zł to można wypłacić gotówkę i dokonać najlepiej jak najszybciej spłaty zadłużenia – wtedy naliczy się co najwyżej groszowe oprocentowanie za jeden lub kilka dni i zostanie naliczona prowizja 3,50 zł. Nagroda – karta paliwowa BP SuperCard zostanie wysłana listem poleconym na podany w banku adres korespondencyjny do 30.11.2018 r. Będzie ona ważna przez 24 miesiące od daty aktywacji.

W promocji można zawnioskować kartę kredytową Mastercard. Wydanie jest darmowe o ile wykonamy transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych (dla karty Mastercard GOLD to 1.000 zł). Standardowa opłata roczna za odnowienie to 72 zł, chyba, że wydamy nią w ciągu roku 9.000 zł lub… przed upływem roku nie będziemy już posiadaczami tej karty, jeżeli nie będzie nam potrzebna. Dodatkowo w akcji 5000 punktów na start można otrzymać 5.000 punktów za 4 transakcje po 50 zł do końca drugiego miesiąca po wydaniu karty. Program mamBONUS to nowy program lojalnościowy w BGŻ BNP Paribas w którym dostaje się 2 punkty za każde wydane 1 zł. Punkty można później wymieniać na nagrody. Wszystkich zainteresowanych to akcją 200 zł na paliwo w BGŻ BNP Paribas zapraszam tutaj:

200 zł na paliwo za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas


Dodatkowo w promocji Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas można otrzymać 150 zł w gotówce oraz 150 zł bonie do wybranego sklepu. Oraz 100 zł za płatności Apple Pay. Szczegóły tutaj:

200 zł na paliwo za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas

A w innej promocji można dostać za Konto Optymalne darmowy karnet OK System na 6 miesięcy (+ ewentualne 100 zł za płatności Apple Pay). Szczegóły tutaj:

200 zł na paliwo za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas


Regulamin Sprzedaży Premiowej „Karta kredytowa Mastercard z kartą paliwową BP”

Regulamin Sprzedaży Premiowej Program Lojalnościowy mamBONUS.

Regulamin Sprzedaży Premiowej 5000 punktów na start.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

200 zł na paliwo za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.