Do 300 zł premii za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas + 100 zł za płatności Apple Pay

300 zł premii za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas mocno stara się przyciągnąć do siebie nowych klientów ogłaszając co raz to nowe promocje swojego najważniejszego produktu – Konta Optymalnego. W ostatnich dniach pojawiła się akcja Zyskowne konto dzięki której można otrzymać 150 zł premii w gotówce oraz 150 zł premii w postaci bonów do Biedronki, Decathlonu czy H&M. Przy czym przy drugiej nagrodzie można wybrać, do jakiego sklepu otrzyma się bon. Dzięki promocji można otrzymać do 300 zł premii za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas. Nowa akcja trwa do 08.07.2018 r. lub do wyczerpania puli 1.500 sztuk promocyjnych wniosków. A dodatkowo można otrzymać 100 zł za płatności Apple Pay.

Ponownie nie zmienił się okres karencji. Z promocji BGŻ BNP Paribas mogą skorzystać tylko Ci, którzy w ciągu ostatnich 24 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadali w Banku BGŻ BNP Paribas oraz ich poprzednikach konta osobistego (nie dotyczy BGŻ Optimy oraz kart kredytowych w BGŻ BNP Paribas).

Aby otrzymać 300 zł premii za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas należy:
 • Dokonać do 08.07.2018 r. zgłoszenia na specjalnej stronie promocji podając imię, nazwisko, adres e-mail oraz PESEL.
 • Przy zgłoszeniu wybrać nagrodę za założenia konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.
 • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnić BGŻ BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożyć wniosek o otwarcie Konta Optymalnego wraz kartą debetową i bankowością interentową za pośrednictwem linku promocyjnego dostępnego na stronie promocji.
 • Podać na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takie same dane.

Konto osobiste – Konto Optymalne można otworzyć tym razem za pomocą kuriera. W ramach akcji można dostać łącznie 4 nagrody po 50 zł i jedna nagrodę o wartości 100 zł – 150 zł w postaci gotówki i 150 zł w postaci bonów do wybranych sklepów. Nagrody są przyznawane za spełnienie określonych warunków.

Nagrody w ramach promocji Zyskowne konto:
 • Pierwsze 50 zł w gotówce za:
  • Zalogowanie się do 25.07.2018 r. do bankowości internetowej (Pl@net lub za pomocą aplikacji mobilne GOmobile).
 • Drugie 50 zł w postaci bonu za:
  • Spełnienie powyższych warunków otrzymania pierwszej nagrody.
  • W pierwszym pełnym miesiącu po miesiącu zalogowania się do bankowości internetowej wykonać co najmniej 1 przelew przez bankowość internetową lub mobilną oraz wykonać transakcje bezgotówkowe (uwaga na wyłączenia) na kwotę co najmniej 300 zł.
 • Trzecie 50 zł w postaci bonu za:
  • Spełnienie powyższych warunków otrzymania pierwszej i drugiej nagrody nagrody.
  • W drugim pełnym miesiącu po miesiącu zalogowania się do bankowości internetowej wykonać co najmniej 1 przelew przez bankowość internetową lub mobilną oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł.
 • Czwarte 50 zł w postaci bonu za:
  • Spełnienie powyższych warunków otrzymania pierwszej, drugie i trzeciej nagrody.
  • W trzecim pełnym miesiącu po miesiącu zalogowania się do bankowości internetowej wykonać co najmniej 1 przelew przez bankowość internetową lub mobilną oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł.
 • Piąte 100 zł w postaci gotówki za:
  • Spełnienie powyższych warunków otrzymania pierwszej, drugiej, trzeciej i czwartej nagrody.
  • W pierwszym, drugim i trzecim miesiącu po miesiącu zalogowania się do bankowości internetowej zasilić Konto Optymalne kwotą co najmniej 1.000 zł (nie mogą być to przelewy wewnętrzne, wpłaty gotówkowe i przelewy z BGŻ Optimy).

300 zł premii za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas

O spełnieniu warunków promocji każdy zostanie poinformowany na adres e-mail do 21-go dnia miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia danych warunków promocji. Nagrody w formie bonów zostaną wysłane w formie sms-a na podany do kontaktu nr telefonu do 25-go tego samego dnia. Nagrody w formie pieniężnej zostaną wypłacone do końca miesiąca, w którym otrzymamy wiadomość o przyznaniu premii. Łącznie można otrzymać 300 zł premii za spełnienie wszystkich warunków promocji. A jest jeszcze szansa na kolejne 100 zł – szczegóły poniżej. Wszystkich zainteresowanych nową akcją BGŻ BNP Paribas zapraszam tutaj:

300 zł premii za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas

Bony mają następujące właściwości: E-karta podarunkowa Decathlon do wykorzystania w sklepach stacjonarnych i internetowym, ważna jest do 31.05.2018 r., E-karta upominkowa H&M do wykorzystania także w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych, ważne jest do 02.11.2019 r. oraz E-kod Jerónimo Martins do wykorzystania w sklepach Biedronki, ważna jest do 31.05.2019 r. Można oczywiście wybrać tylko jeden sklep, do którego dostaniemy kartę podarunkową/bon.


A dodatkowo można otrzymać 100 zł w formie bonów na Allegro za wykonanie odpowiednich płatności Apple Pay, do czego trzeba mieć telefon z systemem iOS. Jedyne co trzeba zrobić to wykonać 8 płatności Apple Pay w odpowiednim czasie. Nagrodę dostanie pierwsze 3.500 osób, które zarejestrują się na odpowiedniej stronie akcji. Należy być oczywiści posiadaczem karty debetowej lub kredytowej w BGŻ BNP Paribas. Czas na rejestrację (o ile nie wyczerpie się limit wniosków) jest do 31.07.2018 r. Aby otrzymać pierwsze 50 zł należy dodać kartę do aplikacji Wallet i w ciągu 14 dni wykonać 3 transakcje Apple Pay. Aby otrzymać drugie 50 zł należy wykonać w następnym miesiącu po dodaniu karty wykonać kolejnych 5 transakcji Apple Pay. Informacja o przyznaniu pierwszej nagrody w postaci 50 zł zostanie wysłana w ciągu 20 dni od daty rejestracji karty, drugie 50 zł – do 10-tego następnego miesiącu po spełnieniu warunków. Bony zostaną wysłane w formie sms w ciągu 5 dni od daty powiadomienia o przyznaniu nagrody. Strona rejestracji tutaj:

300 zł premii za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas

Regulamin promocji Zyskowne konto.

Regulamin promocji KUPUJ Z APPLE PAY.


Konto Optymalne to:

 • 0 zł za prowadzenie.
 • 0 zł za kartę debetową.
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach sieci BGŻ BNP Paribasu i sieci Planet Cash.
 • 0 zł za przelewy internetowe.

Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
– 4900, określający płatności internetowe.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

300 zł premii za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.