Aktywnie z kontem czyli 6-miesięczny karnet OK System za Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

karnet OK System za Konto Optymalne

Bank BGŻ BNP Paribas, podobnie jak Citibank, wyspecjalizował się w promocjach bankowych. Trwa akcja Zyskowne konto, dzięki której za otwarcie Konta Optymalnego można otrzymać 150 zł w gotówce i 150 zł do wybranego sklepu. W ostatnich dniach reaktywowana została akcja Aktywnie z kontem w ramach której można otrzymać darmowy, 6-miesięczny karnet OK System za Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas. To trochę słabiej niż w dwóch poprzednich akcjach (można było otrzymać roczny karnet) ale i tak spora premia dla nowych klientów. Nowa akcja BGŻ BNP Paribas trwa do 15.07.2018 r. lub do wyczerpania puli 1.500 uczestników promocji. Dodatkowo można otrzymać 100 zł za płatności Apple Pay – szczegóły poniżej.

Promocja dotyczy nowych klientów, czyli tych klientów, którzy w ciągu ostatnich 24 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadali w Banku BGŻ BNP Paribas oraz ich poprzednikach konta osobistego (nie dotyczy BGŻ Optimy).

Aby otrzymać darmowy 6-miesięczny karnet OK System za Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas należy:
  • Do 15.07.2018 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji podając imię, nazwisko, adres e-mail oraz PESEL.
  • Złożyć wniosek o otwarcie Konta Optymalnego wraz kartą debetową za pośrednictwem strony promocji podając takie same dane.
  • Aktywować Konto Optymalne najpóźniej do 31.07.2018 r.
  • Wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji.
  • W miesiącach sierpień 2018 – styczeń 2019 zasilać Konto Optymalne kwotą 1.000 zł, wykonywać transakcje bezgotówkowe* na kwotę minimum 200 zł oraz wykonywać co najmniej jeden przelew przez aplikację mobilną GOmobile.

Pierwszy nagroda – Karnet OK System umożliwiający skorzystanie z obiektów współpracujących z OK System 2 razy w tygodniu w miesiącu październiku zostanie przyznana za samo założenie Konta Optymalnego i zostanie wysłana w formie kodu sms do 20.09.2018 r. Kod ten będzie trzeba wpisać do panelu OK System do 26.09.2018 r. (niezbędne jest założenie konta w OK System). Aby otrzymać karnet OK System na kolejne miesiące należy w każdym kolejnym miesiącu kalendarzowym – od września 2018 do stycznia 2019 zasilać otwarte konto kwotą 1.000 zł oraz wykonywać transakcje bezgotówkowe* na kwotę 200 zł, jak też dokonywać jednego przelewu przez aplikację mobilną. Po spełnieniu tych warunków karnet będzie się przedłużał już automatycznie, maksymalnie do marca 2019. I to wszystko jeżeli chodzi o tą  bardzo wysoką nagrodę dla aktywnych (sportowo). Wszystkich zainteresowanych odświeżoną akcją zapraszam tutaj:

karnet OK System za Konto Optymalne


Dodatkowo można otrzymać 100 zł w formie bonów na Allegro za wykonanie odpowiednich płatności Apple Pay, do czego trzeba mieć telefon z systemem iOS. Jedyne co trzeba zrobić to wykonać 8 płatności Apple Pay w odpowiednim czasie. Nagrodę dostanie pierwsze 3.500 osób, które zarejestrują się na odpowiedniej stronie akcji. Należy być oczywiści posiadaczem karty debetowej lub kredytowej w BGŻ BNP Paribas. Czas na rejestrację (o ile nie wyczerpie się limit wniosków) jest do 31.07.2018 r. Aby otrzymać pierwsze 50 zł należy dodać kartę do aplikacji Wallet i w ciągu 14 dni wykonać 3 transakcje Apple Pay. Aby otrzymać drugie 50 zł należy wykonać w następnym miesiącu po dodaniu karty wykonać kolejnych 5 transakcji Apple Pay. Informacja o przyznaniu pierwszej nagrody w postaci 50 zł zostanie wysłana w ciągu 20 dni od daty rejestracji karty, drugie 50 zł – do 10-tego następnego miesiącu po spełnieniu warunków. Bony zostaną wysłane w formie sms w ciągu 5 dni od daty powiadomienia o przyznaniu nagrody. Strona rejestracji tutaj:

300 zł premii za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas

Szczegóły promocji dotyczące premii 300 zł za Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas tutaj:

karnet OK System za Konto Optymalne


REGULAMIN PROMOCJI Aktywnie z kontem.


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:
– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 4111, określający m.in. usługi transportowe, (co ciekawe ten punkt został wykreślony z regulaminu),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Konto Optymalne to:
  • 0 zł za prowadzenie.
  • 0 zł za kartę debetową.
  • 0 zł za wypłaty w bankomatach sieci BGŻ BNP Paribasu i sieci Planet Cash.
  • 0 zł za przelewy internetowe.

Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

karnet OK System za Konto Optymalne

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.