Zakupy z kontem czyli 150 zł do Biedronki, Decathlonu lub H&M za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas

Zakupy z kontem BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas na stałe chyba już dołączył do banków, które aktywnie premiują nowych posiadaczy zarówno kont osobistych, jak i kart kredytowych (obok Citibanku oraz ING Banku Śląskiego). Od kilku dni trwa reklamowana nawet w telewizji promocja Zakupy z kontem dzięki której za otwarcie i niewielką aktywność na koncie osobistym w BGŻ BNP Paribas można otrzymać 150 zł do Biedronki, Decathlonu czy H&M. Premia przyznawana jest w postaci karty upominkowej czy podarunkowej do jednego z wybranych sklepów. Promocja Zakupy z kontem trwa do 30.06.2018 r. lub do wyczerpania puli 35.000 promocyjnych wniosków (raczej nie do osiągnięcia).

Tym razem zmienił się nieznacznie okres karencji. Z nowej Zakupy z kontem promocji BGŻ BNP Paribas mogą skorzystać tylko Ci, którzy w ciągu ostatnich 24 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadali w Banku BGŻ BNP Paribas oraz ich poprzednikach konta osobistego (nie dotyczy BGŻ Optimy oraz kart kredytowych w BGŻ BNP Paribas).

Aby przystąpić do promocji Zakupy z kontem i otrzymać 150 zł na zakupy należy:
 • Dokonać do 30.06.2018 r. zgłoszenia na specjalnej stronie promocji podając imię, nazwisko, adres e-mail oraz PESEL.
 • Przy zgłoszeniu wybrać nagrodę za założenia konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.
 • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnić BGŻ BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożyć wniosek o otwarcie Konta Optymalnego wraz kartą debetową i bankowością interentową za pośrednictwem linku promocyjnego dostępnego na stronie promocji lub w Placówkach BGŻ BNP Paribas.
 • Podać na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takie same dane.
 • W czasie składania wniosku wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz na e-korespondencję

Konto osobiste (do wyboru: Optymalne, Maksymalne albo Premium) można otworzyć tym razem za pomocą kuriera lub w placówkach BGŻ BNP Paribas (konto Premium dostępne jest tylko w placówkach). Oczywiście najbardziej w ramach promocji opłaca się otworzyć darmowe Konto Optymalne. W ramach akcji można otrzymać 3 nagrody po 50 zł do wybranego przez siebie sklepu.

Nagrody w ramach promocji Zakupy z kontem:
 • Pierwsze 50 zł za:
  • Zalogowanie się do 15.07.2018 r. do bankowości internetowej (Pl@net lub za pomocą aplikacji mobilne GOmobile).
  • W pierwszym pełnym miesiącu po miesiącu zalogowania się do bankowości internetowej wykonać co najmniej 1 przelew przez bankowość internetową lub mobilną oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł.
 • Drugie 50 zł za:
  • Spełnienie powyższych warunków otrzymania pierwszej nagrody.
  • W drugim pełnym miesiącu po miesiącu zalogowania się do bankowości internetowej wykonać co najmniej 1 przelew przez bankowość internetową lub mobilną oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł.
 • Trzecie 50 zł za:
  • Spełnienie powyższych warunków otrzymania pierwszej i drugiej nagrody nagrody.
  • W trzecim pełnym miesiącu po miesiącu zalogowania się do bankowości internetowej wykonać co najmniej 1 przelew przez bankowość internetową lub mobilną oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł.

Zakupy z kontem BGŻ BNP Paribas

O przyznaniu nagrody każdy zostanie poinformowany poprzez wiadomość e-mail do 16-tego dnia miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków akcji. Do 20-go dnia tego miesiąca nagroda zostanie wysłana na podany numer telefonu w formie e-kodów do wykorzystania. Do wyboru jest: E-karta podarunkowa Decathlon do wykorzystania w sklepach stacjonarnych i internetowym, ważna do 31.05.2018 r., E-karta upominkowa H&M do wykorzystania także w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych, ważne do 02.11.2019 r. oraz E-kod Jerónimo Martins do wykorzystania w sklepach Biedronki, ważna do 31.05.2018 r. Można oczywiście wybrać tylko jeden sklep, do którego dostaniemy kartę podarunkową/bon. Łącznie można otrzymać 3 nagrody po 50 zł. Wszystkich zainteresowanych nową akcją BGŻ BNP Paribas zapraszam tutaj:

Zakupy z kontem BGŻ BNP Paribas


Regulamin promocji Zakupy z kontem.


Konto Optymalne to:

 • 0 zł za prowadzenie.
 • 0 zł za kartę debetową.
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach sieci BGŻ BNP Paribasu i sieci Planet Cash.
 • 0 zł za przelewy internetowe.

Szczegóły akcji z premią 400 zł za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas tutaj:

Zakupy z kontem BGŻ BNP Paribas


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:
– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Zakupy z kontem BGŻ BNP Paribas

2 Komentarze

 1. Wiadomość do członków skok rafineria by wnieść do knf sprzeciw co do przejacia skok rafineria by zarząd komisaryczny przygotował plan naprawczy lub upadłość. Polskie państwo dotuje banki za granicy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.