Lokata Standardowa na 3% na 6 miesięcy w Toyota Banku

Lokata Standardowa na 3

Kolejnym bankiem, który bardzo aktywnie walczy o nasze depozyty jest nietypowy i niszowy Toyota Bank. Toyota Bank często promuje swoje lokaty oferując specjalne premie dodatkowe. Tym razem nie ma dodatkowej premii, za to pojawiła się w Toyota Banku Lokata Standardowa na 3% na okres 6 miesięcy. Oferta bardzo kuszą ale niestety dostępna tylko dla nowych i niektórych powracających klientów Toyota Banku. Lokata Standardowa na 3% będzie w ofercie Toyota Banku co najmniej do 31.05.2018 r., a maksymalnie można ulokować do 250.000 zł na promocyjnym oprocentowaniu.

Lokata Standardowa na 3% w Toyota Banku:
  • Od kwoty 2.000 zł – maksymalnie do 10 lokat do łącznej kwoty 250.000 zł.
  • Na 3% na 6 miesięcy.
  • Dla nowych i powracających klientów.
  • Bez obowiązku posiadania konta osobistego.
  • Wymagane zgody marketingowe i handlowe.

Lokatę Standardową na 3% na 6 miesięcy mogą założyć nowi klienci Toyota Banku, czyli Ci, którzy w okresie 01.01.2016 r. do 06.05.2018 r. nie posiadali w tym banku umowy lokaty i/lub umowy konta. Lokatę można założyć całkowicie online – bez zakładania konta osobistego. Można wybrać czy lokata ma się odnowić na standardowym oprocentowaniu czy ma wrócić na konto po zakończeniu terminu. I to właściwie wszystko – niestety warunek bycia nowym klientem dyskwalifikuje wiele czytelników tego bloga i potencjalnych klientów. Ale coś za coś. Link to lokaty i więcej szczegółów tutaj.

Dotychczasowi klienci mogą założyć 180-dniową Lokatę Sprint z oprocentowaniem 2,50%. Lepsze oprocentowanie można otrzymać w Toyota Banku tylko na lokatach 18-miesięcznych i dłuższych. Toyota Bank w ogóle jest bankiem, który zajmuje czołowe miejsca w moich rankingach lokat krótkoterminowych i lokat długoterminowych. Należy także zauważyć, że konto osobiste w Toyota Banku – Konto Jedyne obecnie jest bezpłatne po wykonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę 400 zł (miesięcznie), od czerwca opłata będzie zbierana po utrzymaniu średniego salda na koncie w wysokości 1.000 zł lub kwoty 2500 zł na lokatach (lub spłaty leasingu z konta). To ważna i pozytywna zmiana.

Lokata Standardowa na 3


Regulamin Promocji „3% na Lokacie Standard”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.