Bon na 200 zł do answear.com za Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

Bon na 200 zł do answear.com za Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas nie próżnuje jeżeli chodzi o bonusy dorzucane nowym klientem za otwarcie konta osobistego. Kolejna akcja, która pojawiła się w BGŻ BNP Paribas kilka ładnych dni temu to Moda na konto dzięki której można otrzymać bon na 200 zł do answear.com za Konto Optymalne. Warunki jak zwykle są bardzo łatwe do spełnienia – wystarczy odpowiednie zasilenie, wykonanie niewielkiej ilości płatności bezgotówkowych i jeden przelew mobilny. Nowa akcja BGŻ BNP Paribas trwa do 10.05.2018 r. lub do wyczerpania puli 1.000 rejestracji na stronie promocji.

Nie zmienił się okres karencji. Z nowej promocji BGŻ BNP Paribas mogą skorzystać tylko Ci, którzy w ciągu ostatnich 36 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadali w Banku BGŻ BNP Paribas oraz ich poprzednikach konta osobistego (nie dotyczy BGŻ Optimy oraz kart kredytowych w BGŻ BNP Paribas).

Aby otrzymać bon na 200 zł do answear.com za Konto Optymalne w Banku BGŻ BNP Paribas należy:
 • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji podając imię, nazwisko, adres e-mail oraz PESEL.
 • Złożyć wniosek o otwarcie Konta Optymalnego wraz kartą debetową w ramach promocji Moda na konto za pośrednictwem strony promocji podając takie same dane oraz zawrzeć umowę najpóźniej do 25.05.2018 r..
 • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji.
 • W miesiącu czerwcu, lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie zasilić otwarte Konto Optymalne kwotą minimum 1.000 zł.
 • W miesiącu czerwcu, lipcu, sierpniu, wrześniu,  październiku i listopadzie wykonać transakcje bezgotówkowe* na kwotę co najmniej 200 zł.
 • W miesiącu czerwcu, lipcu, sierpniu, wrześniu,  październiku i listopadzie dokonać co najmniej jeden przelew przez aplikację mobilną GOmobile (miesięcznie).
 • Do 17.09.2018 r. odebrać wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody o wartości 100 zł i do 14.12.2018 r. nagrody zostaną wysłane w formie sms-a na telefon do 30.09.2018 r. oraz 31.12.2018 r.

Za spełnienie warunków promocji w miesiącach czerwiec-sierpień otrzymuje się kartę podarunkową o wartości 100 zł do wydania na stronie answear.com. Za spełnienie warunków promocji w kolejnych miesiącach: wrześniu-listopad należna będzie druga nagroda, również o wartości 100 zł. Karty są wielokrotnego użytku i będą ważne odpowiednio do 31.08.2019 r. oraz do 30.11.2019 r. Są one wielokrotnego użytku ale nie można ich łączyć – podczas jednych zakupów można skorzystać tylko z jednej karty podarunkowej (bonu). Wszystkich zainteresowanych nową akcją BGŻ BNP Paribas zapraszam tutaj:

Bon na 200 zł do answear.com za Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas


Regulamin promocji Moda na konto.


Konto Optymalne to:

 • 0 zł za prowadzenie.
 • 0 zł za kartę debetową.
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach sieci BGŻ BNP Paribasu i sieci Planet Cash.
 • 0 zł za przelewy internetowe.

Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:
– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bon na 200 zł do answear.com za Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.