400 zł do RTV EURO AGD za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas

400 zł do RTV EURO AGD za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas

Ponad 2 miesiące temu można było założyć kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas z premią 400 zł na Allegro. Akcja cieszyła się sporą popularnością a BGŻ BNP Paribas postanowił powtórzyć promocję ale z premią tym razem do RTV EURO AGD. Akcja nazywa się Karta kredytowa Mastercard z voucherami RTV EURO AGD i dzięki niej można za umiarkowaną aktywność otrzymać 4 vouchery po 100 zł do wydania w sklepach sieci RTV EURO AGD. Jedyne co trzeba zrobić to wydać otrzymaną kartą po 500 zł w ciągu dwóch kolejnych okresów rozliczeniowych karty kredytowej. Promocja trwa do 30.06.2018 r.

W programie z premią 400 zł do RTV EURO AGD mogą wziąć udział osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed zawarciem umowy z Bankiem BGŻ BNP Paribas nie miały ważnej umowy o kartę kredytową. Posiadanie konta osobistego nie wyklucza z promocji. Należy zawrzeć umowę o kartę kredytową, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz terminowo spłacać zadłużenie. Nagroda w promocji to 30.000 punktów mamBONUS wymienne na 4 vouchery do EURO RTV AGD o wartości 100 zł lub inne nagrody w programie www.mambonus.pl.

Aby otrzymać do 400 zł do RTV EURO AGD należy:
  • Zawrzeć umowę z BGŻ BNP Paribas o kartę kredytową za pośrednictwem strony promocji.
  • Wyrazić zgody marketingowe i zgody na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
  • Terminowo spłacać zadłużenie.
  • W ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wykonać transakcje (bezgotówkowe i/lub gotówkowe) na kwotę równą lub wyższą niż 2.000 zł.

I analogicznie jak poprzednio za transakcje od kwoty 500 zł do 999,99 zł otrzymuje się jedną nagrodę (bon na 100 zł do RTV EURO AGD albo inne nagrody, transakcje od kwoty 1.000 zł do 1.499,99 zł – dwie nagrody, od 1.500 zł do 1.999,99 zł – trzy nagrody, od 2.000 zł i powyżej – 4 nagrody. Oczywiście punkty można wymienić na inne nagrody z programu mamBONUS. w regulaminie promocji widnieje informacja, że akcja nie łączy się z promocją Zyskuj z kartą – walizka 3.04-30.06.2018. Oczywiście jak zwykle nie polecam transakcji bezgotówkowych ponieważ nalicza się w takim przypadku oprocentowanie + prowizja.

Wymóg wykonania transakcji obowiązuje w dwóch pierwszych okresach rozliczeniowych. Najlepiej okres ten na początku rozciągnąć jak najdalej – ustalić jak najpóźniej pierwszy dzień spłaty. W ten sposób zyskujemy czas na wydanie kartą jednak sporek kwoty (2.000 zł). Odbiór premii będzie możliwy w programie mamBONUS po zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 5 dni roboczych od daty wykonania odpowiednich transakcji. Można je będzie wymienić na vouchery do sklepów RTV EURO AGD lub na inne nagrody (opcji jest dosyć dużo). W przypadku voucherów do RTV EURO AGD jednorazowo można wykorzystać do 15 kuponów, więc przy jednym zakupie można wykorzystać całą nagrodę. Program mamBONUS to nowy program lojalnościowy w BGŻ BNP Paribas w którym dostaje się 2 punkty za każde wydane 1 zł. Dodatkowo w akcji 5000 punktów na start można otrzymać 5.000 punktów za 4 transakcje po 50 zł do końca drugiego miesiąca po wydaniu karty.

W promocji można zawnioskować kartę kredytową Mastercard. Wydanie jest darmowe o ile wykonamy transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych (dla karty Mastercard GOLD to 1.000 zł). Standardowa opłata roczna za odnowienie to 72 zł, chyba, że wydamy nią w ciągu roku 9.000 zł lub… przed upływem roku nie będziemy już posiadaczami tej karty, jeżeli nie będzie nam potrzebna. Wszystkich zainteresowanych to dobrą akcją zapraszam tutaj:

400 zł do RTV EURO AGD za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas


Regulamin Sprzedaży Premiowej „Karta kredytowa Mastercard z voucherami RTV EURO AGD”.

Regulamin Sprzedaży Premiowej Program Lojalnościowy mamBONUS.

Regulamin Sprzedaży Premiowej 5000 punktów na start.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

400 zł do RTV EURO AGD za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas

 

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.