Premia za otwarcie rachunku: 600 zł premii za konto Citi Priority oraz 300 zł lub 400 zł za kartę kredytową Citibanku

600 zł premii za konto Citi Priority

Citibank znany jest z konkretnego sposobu promowania swoich produktów bankowych: konta osobistego oraz kart kredytowych. Konkretnie nowi klienci dostają w tym banku spore premie. Czy to się opłaca Citibankowi? Nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że bardzo opłaca się to nowym klientom tego banku, którzy przy dobrej organizacji mogą otrzymać obecnie od Citibanku nawet 1.000 zł premii za konto osobiste oraz kartę kredytową. Trwa właśnie promocja Do 600 zł zwrotu wydatków z kontem Citi Priority dzięki której można otrzymać do 600 zł premii za konto Citi Priority, a z innych promocji kart kredytowych można otrzymać dodatkowo do 400 zł. Suma premii jest naprawdę bardzo konkretna i rzadko spotykana więc grzech nie korzystać. Akcja trwa do 28.02.2018 r. lub do osiągnięcia liczby 2500 uczestników. Pewnie skończy się wcześniej jak poprzednio.

Z promocji Do 600 zł zwrotu wydatków z kontem Citi Priority mogą skorzystać osoby, które od 31.10.2016 r. nie posiadały w Citibanku konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego. Posiadania karty kredytowej nie wyklucza z tej dobre promocji, a wręcz przeciwnie – bardzo ją ułatwia. Warunki nie są trudne do spełnienia ale wymagają posiadania (chociaż raz w pewnym momencie) w miarę dostępnych środków w kwocie 5.000 zł. W ramach promocji otrzymuje się 5% zwrot za zakupy, do 50 zł miesięcznie i do 600 zł w ciągu kolejnych 12 miesięcy.

Aby otrzymać 600 zł za konto Citi Priority należy:
 • Założyć konto Citi Priority.
 • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
 • Do końca pierwszego miesiąca, następującego po miesiącu otwarciu konta osobistego zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
 • Do końca pierwszego miesiąca, następującego po miesiącu otwarciu konta osobistego osiągnąć saldo dzienne w wysokości minimum 5.000 zł.
 • Wykonywać transakcje bezgotówkowe (5% x 1.000 zł = 50 zł miesięcznie).

Nowy, oryginalny warunek to konieczność uzbierania chociaż raz kwoty 5.000 zł w Citibanku. Co ważne (i dziwne) nie mogą być to środki pochodzące z innych kont innych osób w Citibanku. Cashback w wysokości 5% będzie się naliczył począwszy od pierwszego miesiąca, następującego po miesiącu otwarcia konta osobistego, a wypłacany będzie do końca następnego miesiąca. Brak spełnienia warunków (naliczenia cashbacku) w jednym miesiącu nie wyklucza możliwości go otrzymywania w następnych miesiącach. I to właściwie wszystko o tej bardzo dobrej, 12-miesięcznej promocji. Należy jednak zwrócić uwagę na warunki bezpłatności konta Citi Priority.

Warunki bezpłatności Konta Citi Priority:
 • Utrzymanie średnio-miesięcznego salda w wysokości co najmniej 30.000 zł.
  • Lub
 • Otrzymanie na konto przelewu lub przelewów tytułem wynagrodzenia (wynagrodzenie wystarczy wpisać w tytule) (spoza Citibanku) w łącznej wysokości co najmniej 5.000 zł oraz posiadanie minimum jednego produktu kredytowego (główna karta kredytowa, kredyt hipoteczny, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa w koncie osobistym).

Jak widać posiadanie (bezpłatnej) karty kredytowej znaczącą ułatwia udział w promocji. A można ją otworzyć w innych promocjach z premią od 300 zł do 400 zł w różnych promocjach. Najpopularniejsza dotyczy bonu na 300 zł do Biedronki – szczegóły tutaj, ale można jeszcze otrzymać 400 zł do OleOle.pl, 400 zł na Allegro.pl, 400 zł do Douglasa czy 400 zł do wydania na wakacje.pl. Szczegóły tutaj. Większość tych akcji kończy się 31.01.2018 r. (Biedronka 05.02.2018 r.) ale z pewnością zostaną przedłożone i/lub pojawią się nowe propozycje.

600 zł premii za konto Citi Priority

Jak widać Citibank nie żałuje grosza na nowych klientów, którzy co tu mówić, są z reguły łowcami promocji.  A to przecież nie koniec kumulacji promocji. Nowi klienci oczywiście mogą połączyć akcje i otrzymać łącznie do 900 zł lub nawet 1.000 zł premii. Dodatkowo promocję można polecać i otrzymać 150 zł za skuteczne polecenie nowego klienta Citibankowi, maksymalnie do 450 zł (szczegóły poniżej). I to właściwie przy zerowych kosztach własnych. Wszystko można załatwić za pośrednictwem kuriera – nie trzeba nigdzie chodzić czy jeździć. Po 12 miesiącach, gdy konto Citipriority nas nie przekona wszystkie formalności będzie można załatwić przez bankowość internetową Citibanku. Wszystkich zainteresowanych akcją 600 zł premii za konto Citi Priority zapraszam tutaj:

600 zł premii za konto Citi Priority

Program Poleć Konto Citi Priority znajomemu trwa do 31.01.2018 r. lub do wyczerpania puli 1.000 osób poleconych. Osoba polecająca może być posiadaczem konta osobistego i/lub karty kredytowej, osoba polecona musi być nowym klientem Citibanku. Osoba polecona korzysta oczywiście z promocji opisanej powyżej. Poleconym może być osoba, która po 31.10.2016 r. nie była posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w Citibanku (także pełnomocnikiem).  Problemem nie jest posiadanie karty kredytowej w Citibanku, a tak naprawdę jest to dużym ułatwieniem.  Osoba polecająca może zyskać maksymalnie 3 premie po 150 zł za 3 skuteczne polecenia.

Aby otrzymać 150 zł osoba polecająca powinna:
 • Do końca drugiego miesiąca, po miesiącu otwarcia konta wykonać co najmniej 2 transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 300 zł, oraz
 • Do końca drugiego miesiąca, po miesiącu otwarcia konta spełni warunki bezpłatności konta.

Wypłata premii za polecenie nastąpi do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia powyższych warunków przez osobę poleconą. Osoba polecona musi się zgodzić na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji. Wypłata premii nastąpi na konto osobiste lub kartę kredytową. Dane osoby polecanej należy wpisać na specjalnej stronie promocji tutaj:

*Oczywiście moja narzeczona może kogoś polecić – w razie zainteresowania proszę o komentarz lub wiadomość @ prosteoszczedzanie@gmail.com.


Promocji Citibanku jest bardzo dużo i ciągle pojawiają się nowe. Citibank rozdaje za konto i karty kredytowe różne nagrody o wartości od 200 zł do 400 zł. Można korzystać z promocji kart kredytowych i kont osobistych łącznie. Z najnowszymi propozycjami Citibanku można zapoznać się pod tagiem Citibank.


Konto Citi Priority to:

 • 0 zł za prowadzenie pod warunkiem:
  • utrzymania średniego salda w Citibanku w wysokości 30.000 zł, lub:
  • zasilenie wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości 5.000 zł oraz posiadania jednego produktu kredytowego.
  • inaczej 30 zł miesięcznie.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej.
 • 0 zł za wypłatę z wszystkich bankomatów w Polsce.

Regulamin oferty „Do 600 zł zwrotu wydatków z kontem Citi Priority”.

Regulamin oferty „Poleć Konto Citi Priority znajomemu – edycja III” .


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

 

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.