Premia za otwarcie lokaty: 140 zł lub 70 zł premii za dwie solidne lokaty w Toyota Banku

Zarabiaj z duetem korzyści 

Witam. W dniu wczorajszym pojawiła się bardzo dobra akcja Toyota Banku w której za założenie dwóch dobrych lokat nowi klienci mogą otrzymać aż 140 zł premii, a dotychczasowi klienci Toyota Banku premiowani są premią w wysokości 70 zł. Jest to bardzo podobna akcji to, dzięki której razem z narzeczoną otrzymaliśmy łącznie po 140 zł premii. Właściwie jest to druga edycja tej promocji pod tytułem Zarabiaj z duetem korzyści  – edycja 2, która trwa do 23.02.2018 r. Akcja przedłużona do 26.02.2018 r.

Akcja Zarabiaj z duetem Korzyści  – edycja 2 organizowana jest ponownie we współpracy z Agorą i dotyczy standardowo nowych, jak też dotychczasowych klientów. Ponownie zmienił się także okres karencji. Nowi klienci Toyota Banku to Ci, którzy po posiadają i nie posiadali Konta Jedynego w okresie od 01.07.2016 r. do 29.01.2018 r. Dotychczasowi klienci Toyota Banku to Ci, którzy otworzyli Konto Jedyne w jednej z dotychczasowych akcji promocyjnych*.

Aby jeszcze bardziej zachęcić potencjalnych uczestników akcji organizator promocji – Agora – dodał kolejny bonus obejmujący zwrot opłaty za prowadzenie Konta Jedynego w wysokości 20 zł. Należy oczywiście zarejestrować się na stronie promocji, wziąć udział w akcji i utrzymać obie założone lokaty do końca ich zapadalności. Jednorazowy zwrot opłaty w wysokości 20 zł nastąpi przelewem na Konto Jedyne do dnia 25.01.2019 roku.

Co najważniejsze (nie tylko dla mnie) to fakt, że zmienił się okres karencji. Obecny klient to klient, który otworzył Konto Jedyne podczas jednej z dotychczasowych akcji*. Nowy klient Toyota Banku to klient, który nie posiadał i nie posiada Konta Jedynego w Toyota Banku w okresie od 01.01.2016 r. do 14.02.2017 r. Czyli ja i wielu moich czytelników będzie mogło skorzystać z promocji. Konto Jedyne zamknąłem w 2015 roku i co tu dużo mówić – nie raz już bardzo żałowałem tego ruchu. Ale wreszcie nastał czas amnestii i stałem się nowym klientem.

Aby wziąć udział w promocji Zarabiaj z duetem korzyści – edycja 2 należy:

Obecny klient Toyota Banku:

 1. Do 26.02.2018 r. zarejestrować się na stronie promocji podając swoje imię i nazwisko, nr telefonu oraz adres e-mail.
 2. Na stronie promocji wybrać opcję „Mam Konto Jedyne w Toyota Bank” klikając w odpowiedni link.
 3. Po przekierowaniu wyrazić zgodę na przekazanie przez bank informacji niezbędnych w zakresie przeprowadzenia promocji.
 4. Posiadać aktualną (nie zmienianą wcześniej) zgodę na przesyłanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni.
 5. Do 09.04.2018 r. za pośrednictwem bankowości internetowej zwiększyć saldo depozytów posiadanych w Toyota Banku w porównaniu do dnia 29.01.2018 r. poprzez założenie Lokaty Sprint na 180 dni z oprocentowaniem 2,50% na kwotę minimum 3.000 zł oraz Lokaty Plus na 9 miesięcy z oprocentowaniem 2% na kwotę minimum 5.000 zł oraz utrzymać ww. lokaty przez co najmniej 90 dni od dnia ich założenia.
 6. Przez 30 dni począwszy od dnia założenia lokat utrzymać zwiększone saldo depozytów (na rachunkach i lokatach) (uwaga na opłaty za Konto Jedyne) w porównaniu do dnia 29.01.2018 r. (o 8.000 zł).
 7. Do 08.08.2018 r. utrzymać aktywne Konto Jedyne.

Nowy klient Toyota Banku:

 1. Do 26.02.2018 r. zarejestrować się na stronie promocji podając swoje imię i nazwisko, nr telefonu oraz adres e-mail.
 2. Na stronie promocji wybrać opcję „Nie mam Konta Jedynego w Toyota Bank” klikając w odpowiedni link.
 3. Po przekierowaniu na stronę Toyota Banku złożyć wniosek o otwarcie Konta Jedynego, wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni, wyrazić zgodę na przekazanie przez bank informacji niezbędnych w zakresie przeprowadzenia promocji.
 4. Po otwarciu Konta Jedynego do 09.04.2018 r. za pośrednictwem bankowości internetowej założyć Lokatę Sprint na 180 dni z oprocentowaniem 2,50% na kwotę minimum 3.000 zł oraz Lokatę Plus na 9 miesięcy z oprocentowaniem 2% na kwotę minimum 5.000 zł oraz utrzymać ww. lokaty przez co najmniej 90 dni od dnia ich założenia.
 5. Do 08.08.2018 r. utrzymać aktywne Konto Jedyne.

<<<Strona promocji Zarabiaj z duetem Korzyści – edycja 2>>>

Zarabiaj z duetem korzyści 

W przypadku nowych klientów w ciągu 4 dni roboczych kontaktuje się pracownik Toyota Banku w celu potwierdzenia złożenia wniosku i umówienia wizyty kuriera. W ciągu kolejnych 3 dni roboczych kurier powinien zostać wysłany z umową a po jej podpisaniu Toyota Bank potwierdza aktywację Konta Jedynego sms-em. I to właściwie wszystko.

Podsumowując – dotychczasowi klienci muszą zwiększyć saldo depozytów o 8.000 zł, a nowi klienci właściwie tak samo muszą wpłacić 8.000 zł na bardzo dobre lokaty. Lokata Sprint na 180 dni (6 miesięcy) oprocentowana jest obecnie na 2,50%, a Lokata Plus na 9 miesięcy to oprocentowanie 2%. W zamian za to dosyć solidną ofertę depozytową nowi klienci mogą otrzymać 140 zł premii, a dotychczasowi otrzymują 70 zł. Co prawda lokując ta kwotę na lokatę z oprocentowaniem 3% otrzymamy otrzymamy o 36,50 zł więcej na odsetkach (tzw. koszt alternatywny), ale z drugiej strony nie mamy gwarancji tak wysokiego oprocentowania, a różnica w odsetkach i tak jest naprawdę spora. Należy bezwzględnie pamiętać o zwiększonym saldzie depozytów przez pewien okres.

Dodatkowo w ramach akcji Polecaj i zarabiaj osoby, które otworzyły Konto Jedyne w ramach jednej z poprzednich akcji mogą polecić akcję nowym klientom i otrzymać 50 zł za polecenie. Należy wygenerować na stronie promocji odpowiedni kod (8 liter i cyfr), który nowy klient wpisze podczas rejestracji w promocji (+ imię i nazwisko oraz adres e-mail polecającego). Można być jednocześnie polecającym i poleconym. W ten sposób można otrzymać 4 x 50 zł gdy osoby polecone spełnią warunki promocji. Czyli maksymalnie można otrzymać do 200 zł.

O wypłacie premii podstawowej oraz dodatkowej premii za polecenia każdy uczestnik promocji Zarabiaj z duetem Korzyści – edycja 2 zostanie powiadomiony do 26.07.2018 r., do 01.08.2018 r. będzie należało na stronie promocji uzupełnić dane do wypłaty premii, a premia za polecenia wpłynie na Konto Jedyne do 08.08.2018 r. I to właściwie wszystko. Konto Jedyne otworzyłem ponownie ponad rok temu w poprzedniej akcji i teraz chyba nie ma się co zastanawiać. Akurat skończyły mi się lokat w Idea Banku. Wszystkich zainteresowanych 140 zł lub 70 zł za bardzo solidne lokaty w niszowym toyota Banku zapraszam tutaj:

Zarabiaj z duetem korzyści 


Konto Jedyne w Toyota Banku to:
 • 0 zł za prowadzenie przy płatnościach bezgotówkowych na kwotę minimum 400 zł (inaczej 2,49 zł).
 • 0 zł za obsługę karty debetowej.
 • 0 zł za 3 pierwsze wypłaty z bankomatów krajowych, każda następna wypłata – 4,50 zł.
 • 0 zł przelewy internetowe i zlecenia stałe ale 3 zł za przelewy do US oraz 1 zł za przelewy do ZUS.
 • opcjonalnie 8 zł za serwisy assistance.

*Lokata Toyota Bank z premią, Promocja SUPER DUET (+ edycja 2 i 3), Bądź aktywny- załóż nowy depozyt, Tankuj korzyści z Toyota Bank, Lokata 130 dni z premią, Aktywni Zyskują, Zarabiaj z duetem korzyści, Duet lokat z Premią dodatkową od Groupon, Lokata 160 dni z premią dla Uczestników Klubu Korzyści, Podwójne korzyści dla Uczestników Klubu Korzyści.


Regulamin promocji „Zarabiaj z duetem korzyści – edycja 2” („Regulamin”).


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

promocje bankowe podsumowanie

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.