mBank razem z WOŚP czyli podwajanie wpłat przez mBank* oraz zwrot za zakupy Siemashop.pl

mBank razem z WOŚP

W tym roku po raj pierwszy głównym partnerem bankowym Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został mBank (z wiadomych, politycznych powodów nie jest to już PEKAO SA). Z tej okazji mBank zorganizował kilka akcji promocyjnych, w tym szeroko promowaną ofertę Razem Wspieramy WOŚP dzięki której wpłata darowizny za pośrednictwem mBanku na konto WOŚP jest przez ten mBank podwajana*. To akcja bardzo szeroko promowana przez mBank w telewizji i w pozostałych mediach. Pomysł jak najbardziej szczytny ale jest pewne ale, o którym nie usłyszymy w telewizji. To niestety ograniczenia.

Liczą się tylko wpłaty nominałów: 10 zł, 20 zł, 50 zł lub 100 zł. Dodatkowo podwojona zostanie tylko pierwsza wpłata. No i największe ograniczenie – mBank przeleje na konto Fundacji WOŚP maksymalnie 1 mln zł. Z jednej strony miło, że w ogóle taka akcja istnieje, z drugiej strony w reklamach brak jest takich informacji. A na pewno tak kwota z łatwością przy takiej reklamie zostanie osiągnięta. No cóż – regulaminy trzeba widocznie czytać zawsze. Dodatkowo nowi klienci mogą zamówić specjalnie zaprojektowaną kartę debetową w ramach akcji Razem Wspieramy WOŚP. mBank przygotował 10 tys. takich kart i w miarę szybko się rozchodzą, bo na chwilę pisania tego artykułu zostało mniej więcej 8 tys. tych kart.

mBank razem z WOŚP

Druga promocja pt. mBanku razem z WOŚP. W mOkazjach do 31.01.2018 r. pojawiła się akcja, dzięki której robiąc zakupy na stronie siemashop.pl i płacąc mTransferem lub kartą mBanku otrzymamy zwrot 1 zł od każdego zakupu.Z okazji można skorzystać 10 razy a zwrot nastąpi w ciągu 60 dni. Najtańsze są pocztówki za 1,50 zł i odblaskowe serce WOŚP za 2 zł. Jest duży wybór kubków, koszulek czy płyt. Minus to niestety koszty wysyłki – kilkanaście złotych, chyba że zdecydujemy się na odbiór osobisty na terenie Warszawy. Ale w ten sposób też można wspomóc konto WOŚP i dodatkowo zyskać/zaoszczędzić.


Wpłat można dokonywać na wskazany rachunek 44 1140 2004 0000 3102 7724 1721 lub 14 1140 1010 0000 5244 4400 1007 lub na numer telefonu: +48 576 262 626.


Regulamin Promocji „Razem wspieramy WOŚP”. 

Regulamin okazji siemashop.pl.

3 Komentarze

  1. To niesamowite ze jeden człowiek potrafi porwać serca milionów ludzi w czynieniu dobra innym.Jeszcze nikt w tym wymiarze nie zrobił dla kraju tyle ile jego orkiestra

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.