Premia za otwarcie rachunku: 100 zł premii za konto w EnveloBanku

100 zł premii za konto w EnveloBanku

EnveloBank to nowa, internetowa marka Banku Pocztowego. Do tej pory nie pisałem o tym banku, ponieważ tak naprawdę nie za bardzo było o czym pisać. Oprocentowanie najlepszej 1-miesięcznej Lokaty Mobilnej w EnveloBanku sięga raptem 1,50%. Dzisiaj nadeszła pora i okazja do zmiany mojego nastawienia. Pojawiła się właśnie promocja EnveloKonto z premią i Polecaj EnveloKonto i zarabiaj dzięki której za otwarcie i niewielką aktywność można otrzymać 100 zł premii za konto w EnveloBanku. Warunki są banalnie proste do spełnienia a promocja ograniczona jest do pierwszych 2.000 uczestników, nie dłużej niż do 31.12.2017 r. Należy więc się śpieszyć – na stronie jest licznik i bardzo szybko spada w dół.

Do akcji mogą przystąpić nowi klienci EnveloBanku, którzy w momencie składania wniosku nie są posiadaczami konta w Banku Pocztowym i/lub EnveloBanku. Aby otrzymać 100 zł premii za konto w EnveloBanku wystarczy wykonać 3 transakcje bezgotówkowe.

Aby otrzymać 100 zł premii za konto w EnveloBanku należy:
  • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji zasad promocji oraz akceptując zasady promocji (dwie pozostałe zgody nie są konieczne).
  • Po kliknięciu w link otrzymany w wiadomości e-mail wypełnić i wysłać wniosek o konto w EnveloBanku.
  • Do 19.01.2018 r. zawrzeć Umowę o EnveloKonto wraz z Envelokartą.
  • Do 09.02.2018 r. wykonać co najmniej 3 płatności kartą na łączną kwotę minimum 100 zł.
  • Do 21.02.2018 r. odebrać wiadomość e-mail o przyznaniu premii.
  • Do 28.02.2018 r. uzupełnić dane do wypłaty premii.
  • Do 09.03.2018 r. – wypłata premii.

Konto osobiste EnveloKonto można zawrzeć za pośrednictwem kuriera, przez wizytę na poczcie lub poprzez przelew weryfikacyjny. W przypadku ostatniej opcji przez powinien wyjść z konta, które było zakładane osobiście a nie przez internet. Konto EnveloKonto jest bezpłatne – nie ma opłat miesięcznych za prowadzenie, jest za to opłata za kartę debetową w wysokości 5 zł. Można jej uniknąć wykonując co najmniej jedną transakcję bezgotówkową (w poprzednim miesiącu) oraz zasilając EnveloKonto kwotą minimum 1.000 zł. Osoby do 26-go roku życia nie płacą nic za kartę. Bezpłatne są wszystkie wypłaty z bankomatów krajowych oraz przelewy internetowe.


Dodatkowo polecając nową promocję rodzinie i znajomym można zarobić dodatkowe 200 zł – po 50 zł za pierwsze 4 polecone osoby, które spełnią warunki promocji. Należy wygenerować na stronie promocji kod rekomendacyjny i przekazać ten kod osobie poleconej. Osoba polecona powinna ten kod wpisać przy składania wniosku (oraz imię i nazwisko oraz adres e-mail osoby polecającej). Oczywiście osoba polecona może być następnie polecającą. Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z EnveloBankiem w zamian za 100 zł zapraszam tutaj:

100 zł premii za konto w EnveloBanku


Dodatkowo również w promocji EnveloBonus można otrzymywać zwrot za koszty wysyłki przy płatnością kartą debetową EnveloBanku. Przy zakupach w internecie na kwotę minimum 30 zł i wyboru wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej (np. Pocztex, paczka pocztowa, list polecony) oraz płatności pay-by-link z EnveloKonta lub za pomocą karty debetowej otrzymamy 2 zł zwrotu, a przy co 10-tej przesyłce – 10 zł. Należy w ciągu 30 dni zalogować się w bankowości internetowej EnveloBanku i wpisać numer opłaconej przesyłki. Maksymalnie można otrzymać 20 zł miesięcznie oraz 200 zł rocznie. W przypadku tej promocji należy zgodzić się na przetwarzanie danych marketingowych przez EnveloBank.


Regulamin akcji promocyjnej „EnveloKonto z premią” i „Polecaj EnveloKonto i zarabiaj”.

Regulamin Programu „EnveloBonus za e-zakupy”.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.