Premia za kartę kredytową: 200 zł premii za kartę kredytową w Banku Millennium lub BGŻ BNP Paribas

200 zł premii za kartę kredytową

Promocji bankowych związanych z kontami osobistymi jest sporo ostatnio sporo. Pojawiają się także coraz częściej promocje związane z kartami kredytowymi. Dzisiaj opisuję dwie promocje bankowe, dzięki którym za wyrobienie i aktywne używanie karty kredytowej można otrzymać bon na 200 zł do Zalando (w Banku Millennium) i/lub 200 zł do Empik.com (BGŻ BNP Paribas). Warunki otrzymania premii nie są trudne do spełnienia a wysokość premii całkiem poważna. 

Karta upominkowa na zakupy w Zalando z kartą kredytową Banku Millennium

Z nowej promocji Banku Millennium mogą skorzystać osoby, które od 01.01.2016 r. nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w tym banku. Posiadanie konta osobistego nie wyklucza z udziału w promocji a wręcz ją bardzo łatwia. Aby wziąć udział w tej dobrej akcji należy złożyć wniosek o kartę kredytową MasterCard poprzez bankowość internetową Millenet. Następnie należy do końca następnego miesiąca, po miesiącu zawarciu umowy o kartę wykonać co najmniej 5 transakcji. Nagroda – bon w postaci kodu sms zostanie wysłana najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Bon będzie bezterminowy i będzie go można wykorzystać przy dowolnej kwocie zakupów.

Promocja trwa do 30.11.2017 r. lub do wyczerpania puli 800 uczestników promocji, którzy spełnią ich warunki. Najpopularniejsza karta kredytowa MasterCard Impresja daje 5% zwrotu za zakupy w pewnych sklepach i kosztuje 7,99 zł miesięcznie (brak jest tej opłaty po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych). Przy pozostałych kartach jest to 4,99 zł miesięcznie z identycznymi warunkami zwolnienia opłaty.

200 zł premii za kartę kredytową


Zgarnij e-Kartę prezentową empik.com w Banku BGŻ BNP Paribas

Druga promocja, która pojawiła się w ostatnich dniach to promocja Banku BGŻ BNP Paribas, dzięki której można otrzymać 200 zł do wydania na empik.com. Do akcji mogą przystąpić osoby, które na 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadały w Banku BGŻ BNP Paribas karty kredytowej. Należy zawrzeć umowę o kartę kredytową, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych oraz terminowo spłacać zadłużenie. Dodatkowo aby otrzymać bon na 200 zł do wydania na empik.com należy wykonać transakcje bezgotówkoe w dwóch pierwszych okresach rozliczeniowych na kwotę co najmniej 1.000 zł.

Nagroda będzie do odebrania na platformie mamBONUS pod adresem www.mambonus.pl w ciągu 5 dni od daty spełnienia warunków promocji. Będzie 6 miesięcy na jej odebranie. Promocja związaną z kodem 200 zł na empik.com obowiązuje do 31.12.2017 r. Wydanie karty kredytowej z logiem MasterCard w Banku BGŻ BNP Paribas jest bezpłatne. Obsługa roczna/przedłużenie kosztuje już 72 zł. Dla różnych innych kart darmowe jest pierwsze 6 miesięcy posiadania karty kredytowej, późniejsza opłata to np. 4 zł miesięcznie. Ale kto każe po uzyskaniu nagrody każe nadal… Wszystkich zainteresowanych tą promocją zapraszam tutaj:

 

200 zł premii za kartę kredytową


Karta upominkowa na zakupy w Zalando z kartą kredytową Banku Millennium.

Regulamin Sprzedaży Premiowej „Zgarnij e-Kartę prezentową empik.com”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.