Kredyt z premią czyli 1% zwrotu za kredyt w PKO BP

kredyt z premią

W dniu wczorajszym wystartowała całkiem nietypowa akcja Comperia Bonus – edycja 8. Tym razem premia nie jest przyznawana za otwarcie konta osobistego czy nawet karty kredytowej. Tym razem premia dotyczy zwrotu pewnej części udzielonego kredytu, a właściwie pożyczki gotówkowej „Mini ratki” w PKO BP. Właściwie wystarczy wziąć pożyczkę w PKO BP aby otrzymać premię w wysokości około 1% zaciągniętej pożyczki. Nie jest to może klasyczna promocja bankowa, ale dla osób chcących zaciągnąć kredyt akcja na pewno warta uwagi. Promocja trwa do 04.11.2017 r.

Tym razem nie ma rozróżnienia na nowych i dotychczasowych klientów PKO BP. Promocja dotyczy każdego, kto za pośrednictwem specjalnej stronie promocji zaciągnie wspomnianą pożyczkę w największym polskim banku. Premia za zaciągnięcie pożyczki w PKO BP to około 1%, naliczana zgodnie z następującym wzorem: kwota od 1.000 zł do 4.999 zł – 50 zł, od 5.000 zł do 9.999 zł – 100 zł, od 10.000 zł do 14.999 zł – 150 zł. I tak idąc do 120.000 zł można otrzymać 1250 zł premii za pożyczkę w PKO BP. Z jednej strony kredyt (pożyczka) gotówkowa na taką kwotę to delikatnie pisząc lekkomyślność, z drugiej strony już nie jedno widziałem (np. mieszkanie kupione za pieniądze z kart kredytowych).

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać kredyt z premią należy:
  • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji.
    • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora w celach związanych z promocją.
    • Wyrazić zgodę na ujawnienie przez PKO BP organizatorowi informacji niezbędnych do realizacji promocji.
  • Na stronie promocji złożyć wniosek internetowy o pożyczkę w PKO BP.
  • Do 19.11.2017 r. zawrzeć umowę o pożyczkę gotówkową z PKO BP.
  • Do 10.12.2017 r. odebrać e-mail z prośbą o uzupełnienie danych do wypłaty premii (i uzupełnić te dane).
  • Do 20.12.2017 r. – wypłata premii.

I to właściwie wszystko. Na stronie PKO BP znalazłem tyle informacji, że prowizja ustalana jest indywidualnie, tak jak i oprocentowanie. Jest też informacja o ubezpieczeniach, ale nie są one obowiązkowe – nie lubię ich bo to z reguły ukryta prowizja dla banku z ograniczoną ochroną. Maksymalny okres kredytowania to 96 miesięcy (8 lat) lub 120 miesięcy (10 lat) dla pożyczek mających na celu spłatę innych zobowiązań i kredytów. Na stronie PKO BP podana jest przykładowa Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania ale jest ona w „bogatym” pakiecie i na 6 lat wynosi 28,45%. Dla mnie powinna ona wynosić poniżej 10%. Ale jak już wspomniałem warunki są ustalane indywidualnie. Wszystkich zainteresowanych nową akcją zapraszam tutaj:

kredyt z premią


REGULAMIN PROMOCJI „COMPERIA BONUS – edycja 8”.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.