75 zł za Nest Konto w Nest Banku

75 zł za konto w Nest Banku

Niewiele trzeba było długo czekać aby znowu pojawiła się akcja specjalna w Nest Banku. Na dniach wystartowała promocja Nest Konto z premią gwarantowaną 75 zł dzięki której za założenie całkowicie darmowego Nest Konta i wydanie kartą 150 zł otrzymujemy 75 zł. Dodatkowo można przy tej okazji założyć 3-miesieczną Nest Lokatę Witaj z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł. Akcja trwa do 31.07.2017 r. lub do wyczerpania liczby 420 uczestników.  Akcja odwołana/zakończona w dniu 25.07.2017 r.

Aby otrzymać 75 zł za konto w Nest Banku należy:
  • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji podając swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail.
  • Wyrazić zgodę na przetwarzanie informacji handlowych przez Organizatora, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zaakceptować regulamin.
  • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank oraz wysyłanie przez Nest Bank informacji handlowych drogą elektroniczną.
  • Złożyć wniosek o Nest Konto
  • Zawrzeć umowę z Nest Bankiem.
  • W ciągu 60 dni od daty złożenia wniosku wykonać dowolne transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 150 zł.
  • Do 30.10.2017 r. otrzymać e-mail z prośbą o uzupełnienie danych do wypłaty premii.
  • Do 06.11.2017 r. uzupełnić dane do wypłaty premii.
  • Do 15.11.2017 r. czyli do czasu wypłaty nagrody być posiadaczem Nest Konta.

75 zł za konto w Nest Banku

Standardowo promocja dotyczy tylko całkowicie nowych klientów, którzy do tej pory w Nest Banku (oraz BIZ Banku, FM Bank, Banku Smart) nie posiadali konta osobistego a także nie złożyły wniosku o jego otwarcie. I to właściwie tyle. Warunki jak zwykle są bardzo łatwe do spełnienia a promocja skończy się pewnie przed czasem. Promocja jest bardzo dobra, bo obsługa Nest Konta jest całkowicie darmowa – nie ma opłat miesięcznych za konto i obsługę karty. Bezpłatne są także wypłaty z wszystkich bankomatów krajowych. Można także założyć Nest Lokatę Witaj z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł oraz konto oszczędnościowe Nest Oszczędności z oprocentowaniem 2,25% do kwoty 50.000 zł (na co najmniej 2 miesiące).  Wszystkich zainteresowanych opcją 75 zł za konto w Nest Banku zapraszam tutaj:

75 zł za konto w Nest Banku


Regulamin promocji Nest Konto z premią gwarantowaną 75 zł.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.